IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5751  
Стар 6th June 2010, 18:15
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

За мен не е нормално да вдигаш температура ... Това означава , че има някаква инфекция . То да е първите 1-2 дени , иди-дойди , ама при теб са минали повече от 10 дена , че и антибиотик си пила ......
Да не те шашкаме , но и аз мисля , че е най-добре да отидеш при специалист Ако нямаш доверие на твоя док , отиди при друг... Това не е шега работа!
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #5752  
Стар 6th June 2010, 18:19
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Ами да ви кажа и аз така мисля,но моята док.вчера каза по тела че темп намалявала и да спра антибиотика...и сега ще изчакам д видя ако утре се вдигне (защото имам такова усещане)ще звъня пак.
Когато има инфекция има ли и други оплаквания освен темп.
  #5753  
Стар 6th June 2010, 18:51
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

baby@ , споко , сега намерих това и виждам , че доста момичета са поддържали темп , а същевременно са приемали и антибиотици ....На мен ми се стори странно , може би , защото аз не съм имала този проблем.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #5754  
Стар 7th June 2010, 16:58
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Да аз се оперирах при Енчев.Marisabela направо ме отчая,4е неса ти се наместили гърдите след време.Аз днес бях на преглед и наново ме обвърза с бинт Каза 4е като ми спадне надолу инпланта зърното щяло да се дигне.
  #5755  
Стар 7th June 2010, 17:00
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Piny,пак няма снимки 10 дена наново ще съм с бинт уж да се намести инпланта.
  #5756  
Стар 7th June 2010, 17:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Вася, тогава си носи съвестно ластичната лента, това спомагало за смъкването на импланта
  #5757  
Стар 8th June 2010, 12:16
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

baby,аз също дигах 5 дена температура а лекара ми каза, 4е това било нормална реакция на организма да се бори с чуждото тяло и дори ми каза да пия по дълго време тогава антибиотика.всеки си има своя методика,моя лекар казва 4е масажите на гърдите били абсолютно противо показни,така само се разширявал джоба и ставали страшни поразии
  #5758  
Стар 8th June 2010, 12:49
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Аз съм наясно че темп е нормално явление,но при мен не става дума за 5 дни операцията ми беше на 21.05..нали се сещаш към 15 дни за това реших да го изкоментирам тук (въпреки че отговори се търсят при хирурга)
В момента също в следобедните часове имам около 37.3 ,но се чувствам добре
за масажите твърдо съм за тях, но може лекарят ти да е по наясно с тез неща
  #5759  
Стар 9th June 2010, 07:59
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте
Вчера ми махнаха дренажите- стоях с тях 7 дни, десния се беше изчистил и не усетих махането, но левия беше все още с тъмна кръв и доста ме заболя при махане. Притесних се- дали не е някакъв проблем това. Как мислите? Иначе съм си все така бинтована, другата седмица (на 14 ден от оп) ще ми махне бинтовете и конците. Другото, което ме притеснява е, че като легна вечер, усещам страхотна болка от десния имплант, имам чувството че ми притиска ребрата и все едно ще се плъзне настрани Дори не мога да го обясня, но се налага да се завъртя леко наляво, за да мръдне по-навътре към другия имплант, за да не ме притиска. Възможно ли е да съм имала прищипан нерв от дренажа или и аз не знам какво....На вас тежаха ли ви имплантите след оп? (вметвам пак, че съм с по 500 сс подмускулно, операцията беше на 1 юни). Ох, още един въпрос- когато започна да се смея, много силно ми се схващат мускулите отстрани под мишниците и умирам от болка...това нормално ли е
Съжалявам за многото и объркани въпроси, но ми е много притеснено
__________________
500 cc
  #5760  
Стар 9th June 2010, 08:41
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка, това което ме притеснява е че за първи път чувам дренажи да стоят 7 дни.По принцип най-много до 3 дни.Второто ,което ми прави впечатление е,че при нормално 7-10ден да се свалят конци ,твоите отиват на 14ден от операцията.Колкото до това,че те боли - боли си...,но може би наистина имаш засегнат нерв и това е от гадните дренажи..Не знам друго какво да ти кажа за да те успокоя...Все пак - питай го този доктор това нормално ли е ????....или направи консултация с някой друг...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.