IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5951  
Стар 1st September 2010, 08:06
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
какъв ти беше размерът на сутиена преди операцията?
преди операцията носех C сега съм пак този размер поне спортния който нося сега е
__________________
красотата иска жертви
  #5952  
Стар 1st September 2010, 08:09
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

мен размера ме задоволява даже и да са малко по-малки нямам проблем , притесняват ме плисетата в основата много грозно са набрани направо има гънки .дано като се намести жлезата да се поизпънат
__________________
красотата иска жертви
  #5953  
Стар 1st September 2010, 08:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тези гънки, които виждаш ще се изгладят. Белезите също са тънки и като паднат коричките ще станат почти незабележими.
Аз нямах корички, на мен и конци не са ми махали, защото моите са резорбиращи се, но аз имам много собствена тъкан и при мен стоят някак си по- пълни ( незнам как точно да го кажа)
аз имах и огромна асиметрия, но сега докторът ги направи еднакви като близначета
Докторът ми обясни само че операията не е само обиране на кожа, ами и моделиране на моята собтсвена тъкан. За да и придаде желаната форма, той дори е шил вътре нещо. Иначе и моят разрез е близалка
  #5954  
Стар 1st September 2010, 08:26
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

ами моите и сега едната е малко по - голяма сега се вижда може и да се пооправи много е рано още да кажа все пак са минали само 17 дни от операцията ще правя снимки по-често така ще видим как се развиват през времето и какъв ще е крайният резултат аз съм оптимистично настроена
__________________
красотата иска жертви
  #5955  
Стар 1st September 2010, 10:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

cekcu69, шевовете ти са съвсем тънички, така че в това отношение си щастливка, белезите ще са тънички и почти незабележими. Колкото до останалото, хм, какво да кажа защо след като е направил тази котва не е обрал още кожа, и защо по дяволите не ти е изравнил асиметрията. Хубава работа, ама свършена наполовина Колко ти излезе между другото операцията?

Ако ти се харесваш, не е важно какво пиша аз, но според мен, е можело още малко повече да се постарае и сега да имаш един стегнат (поне за няколко години напред) и симетричен бюст.

Извини ме за откровеността
  #5956  
Стар 1st September 2010, 12:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това с асиметрията според мен не е проблем- всеки естествен бюст е малко или много асиметричен. Това което мен ме притеснява е именно че или не е обрал достатъчно кожа или май е трябвало да ти сложи имплант, за да понапълни малко. Иначе на мен 10 дена след операцията, гърдите ми все още бяха под брадичката и ги чувствах като два грейпфурта. Сега три месеца по-късно заеха формата си ( както ми беше казал и хирургът ми).
Освен това аз все още нямам гънка под гърдата ( тоест като сложа моливче отдолу, гърдата не може да го задържи- преди операцията не молив, а моливник можех да задържа)
Отсега нататък не би трябвало да има значителни промени. Докторът 50 пъти ме увери, че никога, никога не му се е налагало да прави второ повдигане на една и съща пациентка ( на мен това ми беше най-голямата грижа, да не би след 5 години пак да съм с увиснал бюст)
  #5957  
Стар 1st September 2010, 14:01
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

И аз преди операцията можех да задаржа моливник даже нещо по тежко сега са добре чувствам ги идеално само едната гърда има гънка но не в самия шев а в основата хоризонтално в посока към подмишницата смятам че ще се изпъне и дано не ми се налагат корекции
__________________
красотата иска жертви
  #5958  
Стар 1st September 2010, 16:20
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
cekcu69, шевовете ти са съвсем тънички, така че в това отношение си щастливка, белезите ще са тънички и почти незабележими. Колкото до останалото, хм, какво да кажа защо след като е направил тази котва не е обрал още кожа, и защо по дяволите не ти е изравнил асиметрията. Хубава работа, ама свършена наполовина Колко ти излезе между другото операцията?

Ако ти се харесваш, не е важно какво пиша аз, но според мен, е можело още малко повече да се постарае и сега да имаш един стегнат (поне за няколко години напред) и симетричен бюст.

Извини ме за откровеността
Реалната цена беше 2950 лв. с отстъпка че операцията е през август 2650лв . на места кадето са паднали коричките шева не се вижда.ще видя като паднат всички корички и започна да мажа с крем за сега съм си взела контрактубекс. и дано като се отпуснат гръдните мускули и се офорят всичко да е ок.
__________________
красотата иска жертви
  #5959  
Стар 1st September 2010, 17:30
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Секси69, по цената се сетих при кого е операцията ти , чудех се дали при него да не се оперирам и аз, но се отказах. Утре ще кача снимки,на които съм с превръзки, значи може би към 17 ден съм и аз, но гърдите ми са гладки и дори лъскави...е това е заради отока може би. Аз мажех разрезите с йодасепт и си правех превръзки, докато ми паднаха коричките. На 28 ден след операцита бях на плаж и в морето влизах. Е само се топвах, иначе не смеех да плувам и само на сянка, с много плътно горнище на банския. Всъщност, малко ме притеснява резултата при теб на снимките.
  #5960  
Стар 1st September 2010, 19:20
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето тук сложих 3 снимки, да видите как са се променили гърдите ми след операцията. На първата снимка са като плондери, но на втората вече се вижда че отока е спаднал, а на третата- вече окончателната форма
http://img137.imageshack.us/img137/6820/verlauf.jpg
Ники, интересно ми е да видя как се е получило при теб
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.