IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th August 2006, 13:12
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Отворен е нов български форум, посветен само и единствено на проблеми свързани с косопада
Адресът е http://alopecia.8.forumer.com


Надявам се модератора да не възприеме горния линк като реклама, защото форумът няма абсолютно никаква комерсиална цел.

Дано се превърне в място, където можем да споделим опита си, да се учим едни от други и да се успокояваме взаимно!

Красив ден на всички!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th August 2006, 18:16
ljubenov ljubenov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен!Аз също страдам от андрогенна алопеция и съм пробвал какво ли не до сега но нищо не ми помагаше.Не съм ползвал регаин но взимах нещо подобно което има същия ефект, но мисля че е подходящ за не толкова интензивен косопад.Ползвах го година и половина и имаше ефект.косопада не ми спря напълно но намаля и космите които падаха растяха отново.лекарството се казва Ell Cranell Alpha и е значително по евтино от регаин.2 шишенца струват 30 евро и мисля че в българия не може да се купи или ако го има ще е доста по скъпо.аз си го взех от германия.едно шишенце стига за около 1 месец.Сега ползвам Propecia.Според немските Лекари при които съм ходил това е наи доброто на пазара за сега.Но то е доста скъпичко и ефекта се усеща едва след 3 месеца.Дори съм чувал от хора които вече са го взимали че след около 6 месеца косата леко се сгъстява.ще видим!!!Аааа и още нещо...Propecia не може да се взима от жени, поне така мисля че пишеше на опаковката.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 10th August 2006, 09:12
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Цитирай:
Ell Cranell Alpha
Това лекарство не се продава в България. Въобще май разчитаме предимно на бабини диветини. Лекарства за това при нас почти не внасят. Това е положението!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th August 2006, 10:05
Upton Upton не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Не разбирам защо се притеснявате от начина, по който да си доставите вносни лекарства и препарати....купете си ги он-лайн...за целта е необходимо да имате дебитна или кредитна карта, която да върви и навън.Аз съм си поръчвал доста неща така и мога да ви гарантирам, че става. Стига ,разбира се, да не попаднете на измамници...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 10th August 2006, 13:17
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Upton

Поръчах си Топпик от официални сайт и така и не дойде. В 99% от сайтовете няма доставка до България или поне тези в които съм се ровила аз
Отговори с цитат
  #76  
Стар 16th August 2006, 10:25
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

За всички, които се интересуваха от Топпик, намерих подобен продукт, който се продава в България - Super Million Hair
Това е един от официалните сайтове - http://www.supermillionhair.it/

А в салоните на Дима стил се продава в България. Ето адреса - http://www.dimastyle.com/index_old.html
(Отидете на Продукти!)

Обаждах се преди малко - малката опаковка е 30лв, а голямата 60. Тези дни ще си купя и ще споделя резултатите.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 17th August 2006, 09:12
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Браво Nimfea, ти май си най активна тука, с нетарпение ще чакам да споделиш какви са резултатите от този продукт, и гарантирано ли няма вредно въздействие вурху останалата част от косата?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 17th August 2006, 10:08
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

А, извинете, може ли някой да ми препоръча терапия за тънка коса
Аз не страдам от алопеция или заболявания на косата или темето, но проблемът ми е, че косата ми е с много тънък косъм и си мисля, дали няма някое лекарство за сгъстяване на рядката ми коса
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #79  
Стар 18th August 2006, 09:20
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

gary, скоро ще пусна и снимки Преди - След. Не е лош продукта, но в Дима Стил вече почти нямат цветове (по-светлите са останали) и нямат идея кога ще получават пак. За това го пестя яко. Определено обаче изглежда по-добре. Гадното е, че в края на деня вече се смъква като че ли в корените. Може би защото си взех и фиксиращ спрей, който може да се ползва, може и да не се. И още - разглеждах състава му. Доколкото разбирам съдържа почти и само фибри и няколко оцветители, които не вярвам да пречат, защото по никъв начин не проникват в кожата. В сайта на Топпик съм чела, ченяма проблем да се ползва едновременно с Миноксидил и др. препарати против косопад.
Ако те интересува нещо преждевременно пиши !
Отговори с цитат
  #80  
Стар 18th August 2006, 09:25
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

МЕРИ, здравей и добре дошла.
Ако косата ти е тъничка по принцип надали ще можеш да направиш кой знае какво. Можеш да подобриш състоянието И като я пострищеш къса. Ако ти стиска и имаш възможност пък да я бръснеш известно време(което в днешно време е малко в границите на фентазито и фантастиката, но все пак)
Иначе пробвай с маски - газ, мас, оцет или новата вълшебна маска с Тривитаминол.

Последно има една хитринка, ако не я знаеш. Измивай си косата с разтвор от хума (половин ч. л на половин литър вода...всеки си намира точното количество с времето де) и масажирай малко. Това го прави следкато я измиеш и след това не изплаквай. Специално за тази цел епо-добра малко по-тъмната хума, не напълно бялата. Косата става не толкова бляскъва, но определено изглежда доста по-бухава, много и плътна.

Успех и да споделиш резултатите ако се решиш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.