IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th December 2006, 10:50
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране махане на силикон от устните

Искам да попитам дали някой си е махал силикон от устните.От година и половина имам силикон в устата но не ми харесва резултата. Ако някой си е правил подобна операция, нека да ме посъветва дали си заслужава да рискувам.
П.П. Преди да сте ме нахапали за това че пускам нова тема да се оправдания че се опитах да прочета повечето информация но точно за моя въпрос не намерих. Ако съм я пропуснала я изтрийте и ме насочете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th December 2006, 13:05
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не съм си махала силикон от устните, но съм виждала, как става.
Има 2 неща, които могат да бъдат направени : да се търсят топчетата силикон (с разрез на лигавица), и да се изреже хоризонтална лента от лигавицата отвътре, за да не изглеждат устните "обърнати".

Около всяко силиконово топче се образува съединителна тъкан, и това води до допълнително уголемяване. Затова само ваденето на силикона не е достатъчно.

А на теб какво точно не ти харесва? Големината, формата, имаш топчета?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th December 2006, 14:21
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th December 2006, 10:10
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Благодаря за отговорите
Ами с времето станаха по големи от преди, не драстично но се забелязва, формата не се промени и нямам слава богу здравословни проблеми. Просто не отиват на лицето ми. Имам чувството че 2/3 от лицето ми е само уста. Слагала съм един кубик при Бояджиев преди около година. Прави сте човек трябва мнг добре да премисли такова нещо, което остава за цял живот, при мен обаче е късно вече и сега тарся начин да го махна. Бях при Н.Георгиев, но той се опита да ме разубеди да го направя, каза че е мнг сложно и времето за възстановяване е дълго.И чесно да си призная почти ме отказа, затова се допитвам до вас с надеждата някоя да го е правила.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th December 2006, 10:50
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Основното което не ми харесва в моите устни е че са някак издадени понеже по голямата част от силикона с съсредоточена отпред и като се усмихвам се получава една грозна бръчка над носа ми, да не говорим че на снимки изглеждам все едно сам правила с...... 2 дена без прекасване.
Diastemma искам да те питам, след като си виждала как се маха, резултата след операция по-добър ли се е получин отколкото преди. Наясно съм че устата ми не може да е като преди, но ако все пак се оперирам възможно ли е да стана по зле.....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th December 2006, 11:13
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Устните никога не си връщат първоначалната форма, но стават по-малко издадени. Ако специалистът, към когото се обърнете, има опит с тази операция - не е много трудно и рискът за деформация е малък. Става и под локална анестезия. Възстановяването след това не е тежко.
Проблемът е, че не всичко може да се коригира, и има шанс резултатът да не ви задоволи напълно.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th December 2006, 13:36
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Аз точно това искам да станат по-малко издадени. Можеш ли да ми препорачаш хирург , който има опит в този вид операции.

Между другото, да -Галя от сатен при него е слагала мисля че 3 или 4тири пъти и при него го е махала, но съм далече от нейната визия слава богу.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th December 2006, 17:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Само на ЛС
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th December 2006, 18:59
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jaki27
аз съм запозната с работата на Бояджиев,специално за устните и предполагам как изглеждаш.. Галя от "САТЕН" си е правила при него ,но е сложила доста...и наскоро разбрах,че е премахвала оперативно част от силкона,но каде и какво се е получило,незнам
Аз също съм си правила устата при бОЯДЖИЕВ и нямам проблем вече близо 3 години ,а за Галя аз знам от него ,че е при друг??
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2006, 19:09
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

не е задължително да имаш проблем...имам приятелки,които са ги правили при него и също нямат проблем....а Галя сама е казала,че ги е правила при него....незнам колко е вярно.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.