IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th December 2007, 08:04
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране Килограмите!!!

Хайде,мамчета бъдещи и настоящи,кажете как се борите с килограмите по време на бременност и след нея!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th December 2007, 15:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами какво да ти кажа,Алиска? По време и на двете бременности,наддадох с по 19кг. Хапвах си всичко без ограничения.След като родих обаче,няколко месеца въобще не смъквах нищо.Стоях си все дебела.После реших да правя преси-5 месеца и така смъкнах коремчето.А след това от само себе си се върнах на старите си килограми.Не съм пазила никакви диети и не ходя на фитнес.Ами,това е от мен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th December 2007, 15:58
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

здравей,Аз като разбрах веднага почнах да чета ,да се интересувам от всякъква информация относно храненето за бебето,диетолог и гинеколога исках да ми съставят примерна програма какво и как да се храня. през различните месеци плода се нуждае от различни храни.Последните месеци много мляко пиех ,тогава се оформя и костната система на бебето,селеннът за бременните е мн важен усилва имунната система ,но не си спомням кога ядях гъби.за Фолиевата киселина от 1,2 години започна да се говори,но аз тогава ядях спанак на поразия първите месеци и зеле и домати. В общи линии 9 месеца така беше .Лишение от любимите ми храни .Така ми беше втръснало ,но в името на корема ,неможех да си помисля да се тъпча с каквото ми падне.Абсурд .Не помня всичко и немога да ти бъда полезна ,защото всичко си беше по схема една седмица ядях едни неща защото тогава се оформяло плацентата,после пък кога се оформят зрителните пигменти на бебето ,Витамин А ,моркови ,и такива неща.После си спомням че цинк ядях ,ама ако ме питаш кога и за какво ,пък цинка се усвоявал най добре с незнам си какви храни ,да не ям напразно ,май стана малко объркано .Но питай гинеколога ти най добре ще ти каже .Настоявай да ти обясни ,че искаш да се храниш здравословно и да ти обясни подробно кога през кои гестационни седмици се развива всеки един орган ,за да знаеш през тези периоди какво да ядеш повече и какво по малко.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th December 2007, 16:07
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

напълнях 10 килограма,и така ми тежеше ,а за тез с по 20 незнам как сте оживяли Като проходи на 11 месеца най бързо смъкнах всичко ,такъв фитнес
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th December 2007, 16:29
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

mallvina, безценна си ... такава полезна информация даде, че май ще се навия да забременея...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th December 2007, 20:38
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

mallvina е направо мамче за милиони като гледам. :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st December 2007, 12:46
klemi2007 klemi2007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 20
По подразбиране

[/quote][/i][/b][/code]
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th July 2008, 14:11
tiitu tiitu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: plovdiv
Мнения: 4
По подразбиране

боже момичета супер сте.аз качих 25 кг през цялата бременост и имам да свалям още 5-6 кг незная какъв е проблема и как се стигна до там като през целия си живот съм била 45 кг и само 2 месеца за 25 години 50 кг и иведнъж 75 оллллллллллеееееее бях пощуряла и още съм защото не се махат излишните килца а нямам време да ходя на фитнес и се надявам все пак сега като проходи живот и здраве да си ги сваля е все пак по важното е че детенцето е живо и здраво ама е гадно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2008, 20:07
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! Лелееееее, ако знаете как се страхувам...вече мислим с моята половинка за детенце, но на мен не ми стиска Защо ли? Ми неискам да ставам дебела... Направо се срамувам от себе си като виждам какви мами пишат тук... Признавам си, че завиждам на тези, които не качват много по време на бремеността си ... Радвам се за всички, които успяват да върнат килограмите си след раждането и пожелавам успех на тези, които се борят да си ги върнат...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st August 2008, 09:05
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Бъдещи майчета,
Килограмите не трябва да са причина да се страхувате да забременеете.Първо е много важно да не се тъпчете като невидяли. Аз например се опитвах да ям здравословно и без да прекалявам с количеството.Никога не съм се лишавала от нищо,просто знаех,че тъпченето с мазни храници ще навреди на бебето.Повече плодове и зеленчуци,умерено млечни продукти и месце и ви пожелавам страхотни бебоци.Аз качих към 15 кг. и всичките ги свалих,подчертавам без никакви усилия )))) Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.