IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2011, 23:08
asskicker asskicker не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране Прекалено изпотяване !

Здравейте,доста дълго време не можех да се реша да пиша в някой форум,но сега мисля,че му е времето.На 20 год. съм имам проблем с потенето,проблема се появи спомням си и датата 24 май 2007 год..Обилно изпотяване по "задните части",зад краката и подмишниците.Само човек който го има този проблем може да ме разбере какво имам в предвид,не можеш да отидеш никъде защото се притесняваш да не се изпотиш,не можеш да правиш 50 % от нещата свързани с хората около теб.Ако седна някъде на кожено канапе,или в кола с кожен салон се изпотявам необичайно(моля ви не ме убеждавайте,че това е нормално),ако съм притеснен за нещо нещата са още по лоши.Ползвам odorex ,но запушва всички пори и тогава започвам да се потя по лицето.Прочетох почти всичко което може да се намери в интернет и няма отговор,има хора с този проблем ,но няма отогор.Проблемът го има дори и през зимата,но ако си стоя вкъщи на някой кожен диван,проблема почти го няма.Четох,че може да имам диабет,майка ми е диабетик и баба ми е била (мисля,че съм генетично разположен),има апарат за измерване на кръвната захар,тествах се всичко беше в рамките на нормалното.Ходих и на доктор да ми излседват сърцето и урината и те ми казаха,че нищо ми няма.Друго което предполагам като възможен проблем е неправилното ми хранене,не съм от хората които ядат плодове и т.н. 186. около 86 кг. съм не съм прекалено тежък за височината си.Възможно ли да е от липса на някакви витамини?Живота на човек се върти около този проклет проблем от който взе да ми писва,това ще е 4-то лято от който го имам и незнам какво да правя.Благодаря на всеки опитал се да помогне !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2011, 10:22
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Направи си хормонални изследвания!!! Пълна кръвна + биохимичен анализ ли са ти правили или някакво орязано изследване само?

Нещата опират и до тип кожа, окосмяване и т.н.

На първо място е приема на достатъчно течности. Храната трябва да е балансирана. Пушенето и алкохола също оказват трайно влияние. Прекалено или не прекалено тежък, ти си знаеш. Каляващи процедури ще ти бъдат от полза - парна баня, контрастни душове, масажи, а и физически упражнения.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th March 2011, 19:05
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Здравейте, аз ви предлагам да опитате със следната рецепта, на един мойпознат помогна.Сутрин, обед и вечер преди ядене се изпива по една чашка от 25-50 грама отвара от 5 ореха, счукани с ядките и черупките на ситно, по две супени лъжици корени от обикновена коприва и очистен овес. В 1200 грама вода на тих огън всичко се вари 15 минути, след което се добавят две супени лъжици от следната смес:борови връхчета, исландски лишей, листа от бяла черница, спирея и росопас-по 50 грама от всяка и половин лимон, разрязан на две части. Варят се отново още 15 минути, като изстине се прецежда. Пие се подсладено с мед на вкус.Очаквайте резултат след месец.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прекаленоизпотяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:12.