IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th March 2011, 22:20
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините.
Е, сега вече се убедих, че си не просто неинформирана, но изключително НЕКОМПЕТЕНТНА, за да напишеш подобна глупост. Дабъл бабъл няма нищо общо със "състояние, често срещано с годините"... Можеше поне да попрочетеш нещо преди да изръсиш поредната да не казвам какво... А по отношение на това, че сега гърдите ти са ок - никой не спори. Ти как разбра обаче, че след време ще са ти същите, че не се сещам....?
не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен? понеже си по-компетентна, ако може да ме светнеш как се нарича когато кожата увисне, а импланта продължава да седи високо под мускула????
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th March 2011, 22:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
- нелепо е да се каже, че при подмускулните няма кк. вида на импланта е от огромно значение тук. с някои от съвреммените импланти вероятността е значително по-малка независимо под или над
- риплингът е въпрос на неправилно оформен джоб, както и вид имплант. среща се и при двата вида
- в легнало положение гърдите отиват до подмишниците - хахаха ами аз ще се притесня повече, ако ми отидат до корема. тук дока малко се е престарал с изказа... хехехе
- за атрофирането на железата просто нямам думи. това го е гледал във филма за атрофирането на мускула
Не съм вярвала, че ще ми се налага да защитавам Стоянов, но нямаш едно смислено изречение и си тотално объркана с понятия като риплинг, "съвременни" импланти, джобове, атрофия ипр. неща, за които говориш, без да си прочела един ред! Самият факт, че за всяко изречение се опитваш да оспорваш нечие професионално мнение на уважаван хирург, говори за някои липси при теб. Сериозни при това. Лошото е, че и спор не може да се води при теб, защото нямаш елементарни познания за мамопластиката. Не съм казала, че ти трябват, но по-добре не си мъчи главицата с такива "инфанзивни" теми.... Изказвай мнения, никой не те спира, но е нелепо да оспорваш неща, доказани с времето и практиката.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th March 2011, 22:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
не написа нищо по въпроса дали се среща при под или над, гуен?
Писала съм толкова много по темата, колкото едва ли някой си е правил досега труда. Но за хора, които ЧЕТАТ. Повече няма да си губя времето с бесмислените ти постове...даже и въпросът ти е смешен.."след време ---- увесне----високо под мускул?", не те разбрах добре..? прочети си го пак.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th March 2011, 22:33
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 11th March 2011, 22:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .
Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански"
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th March 2011, 22:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито.
Стив Джобс (създателят на Apple) няма висше образование, да не говорим за някаква специалност в информатиката За съжаление понякога животът е такъв, че образованието на гарантира познания, а за познания не е задължително да имаш образование
Специално в тоя раздел съм склонна да се доверя на Гуен толкова, колкото и на хирурга, под чийто нож ще легна. Много е хубаво, че си харесваш гърдите, ама... верно написа някои работи, дето не са съвсем така
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th March 2011, 22:48
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря .
Ти няма как да СПОРИШ...един аргумент и от теб не видях, освен че оспорваш думите на авторитет, остави ме мен.... Все още чакам класацията ти на имплантите...измисли ли я най-после...?
По повод на образованието ми - първо попрочети, тогава пиши... Ох, забравих...четенето не ти се удаваше, жалко, че и писането така...Типично по "мимирикански"
щом е такъв авторитет защо не направи някоя от мнoгoбройните си операции на гърди при него? явно не го смяташ за толкова добър?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th March 2011, 23:08
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета , моля ви не се настройвайте , мен лично ме притеснява факта, че се слагат подмускулно, въпреки че това е признат и успешен метод за уголемяване на гърди, всеки си има мнение ..Нали си представяте какво се получава ,когато даден мускул се разтегне в нетипично за него състояние Както и да е затова пуснах темата ,за да разбера от вас личните ви мнения, а не на хирурзите, тях ако ги питате и двата метода са добри в определени случаи. Моля някой да ми обясни какво е Дабъл -бабъл и симмастия?Благодаря.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th March 2011, 01:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
След толкова години явно все пак си доволна от гърдите си, diadora, въпреки ,че са надмускулно,нали така? Чувала съм ,че проблема с увисването на имплантите може да дойде от бременности и последвали кърмения иначе може и по-дълго да си изкара непокътнат, но това ще кажат притежателките на надмускулни протези.
Не , не е така .
Не , не съм доволна . Явно съм се изразила неясно . След толкова години съм също толкова недоволна и разочарована , както бях и след операцията. Не съм се решила на втора операция , заради кошмара , който преживях след първата .
Не съм кърмила и раждала през тези години . Сигурно има мацки с надмускулно , които ще кажат , че са супер доволни . Аз само реших да напиша мойто мнение , защото лекарите казват това , което им е удобно , а тук може да се намери истински съвет .
Ти вече си решила за надмускулно , какъв смисъл имаше темата ?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th March 2011, 03:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
нямам намерение да споря с черногледи и негативни хора, на които явно целят свят им е крив. аз не съм на ясно ти да си с медицинско образование, така че понятието компетентност тук е доста размито. до тук не чух нищо градивно от теб по темата, а когато няма какво по-разуно да кажеш тръгваш с обидите напред. типично по български.
Моме ти изобщо знаеш ли за какво спориш,че си мислиш,че не спориш..защото си е точно спорене!? ,четях,четях и дори аз с каръшките си познания в мамопластиката виждам,че хал хабер си нямаш от това,което пишеш или копираш и пействаш.
И кво като няма мед.образование,това причина ли е да не е наясно?
И къде видя обиди,че тя само ти написа БЕГЛИ ФАКТИ,защото на човек му омръзва да обяснява едно и също.Толкова е писано по тази тема,че ми иде да я тръкна,ако имах вълшебна пръчица
Надмускулното отдавна се отрича от безброй хирурзи.НО това не значи,че гърдите са грозни или нещо от сорта.А просто,че няма да им се радваш дълго време в стегната им форма,защото имплантите са ти НАД МУСКУЛА.Стоянов казва,че импланта изяжда мускула в течение на времето.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.