IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th March 2011, 04:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
.................................................. .................................................. ......
Специално в тоя раздел съм склонна да се доверя на Гуен толкова, колкото и на хирурга, под чийто нож ще легна. Много е хубаво, че си харесваш гърдите, ама... верно написа някои работи, дето не са съвсем така
Точно . Плюс това Гуен е пробвала някои нещица върху себе си , което не може да се каже за хирурзите .
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th March 2011, 05:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.
ТИ СЕ ЕБАВАШ,НАЛИ?
МАЙ НЕ ЗНАЕШ,ЧЕ ТОЧНО НАДМУСКУЛНИТЕ СТАВАТ ТАКИВА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th March 2011, 12:08
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

А има ли случаи някой да е предпочел, от подмускулно в надмускулно ,поради някакви причини? Хайде момичета пишете, защо само едни и същи прекрасни дами пишат тук, няма ли и други потребители, или те са от четящите
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th March 2011, 12:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
А има ли случаи някой да е предпочел, от подмускулно в надмускулно ,поради някакви причини? Хайде момичета пишете, защо само едни и същи прекрасни дами пишат тук, няма ли и други потребители, или те са от четящите
НЕ,не сме чули да има такъв изтрещял случай...честно,много е забавно.хехее.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th March 2011, 12:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз доста се интересувах и изчетох много материали по темата преди да ида на консултация, но никъде не видях предимства на надмускулното поставяне ( освен че възстановяването е по-бързо). Ти защо изобщо си задаваш този въпрос? Хирургът ти не те ли посъветва?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th March 2011, 12:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

На мен даже първият ми хирург категорично отказа да ме оперира по друг метод,освен подмускулния
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th March 2011, 13:20
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Изборът на метода-под или над-го прави хирурга според мен,например моята анатомия не позволяваше надмускулно,виждала съм добре изглеждащи гърди при надмускулно,но в дългосрочен план увисват по-бързо-всички мои познати се оперираха повторно и сега са с подмускулно поставяне,защото с времето гърдите им започнаха да изглеждат отпуснати ....но когато има показания за надмускулно и хирургът се е спрял на този метод....трябва да се вслушваме в неговата преценка
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th March 2011, 13:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И каква анатомия трябва да имаш,за да си годен за надмускулния метод?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th March 2011, 13:46
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
А има ли случаи някой да е предпочел, от подмускулно в надмускулно ,поради някакви причини? Хайде момичета пишете, защо само едни и същи прекрасни дами пишат тук, няма ли и други потребители, или те са от четящите
В повечето случаи съм чувала обратния вариант,а факта,че с времето при надмускулното атрофира собствената жлеза не е за подценяване,освен това при подмускулното гърдите изглеждат много по- стегнати
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th March 2011, 13:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
с времето при надмускулното атрофира собствената жлеза не е за подценяване,освен това при подмускулното гърдите изглеждат много по- стегнати
Точно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:20.