IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th March 2011, 01:34
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Нел,а ко говориш за тепавичарова, нейната преценка не мога да обсъждам или подлагам на съмнение....не съм по мерките, в смисъл - моите не ме вълнуват особено, нещо мерих преди операцията и по мои спомени моята подгръдна беше 75, при което максимума бше 11.5-8... за подгръдна 81 ми се струва,че има място за поне 1,5 см по-голяма основа, което отговаря на 100 сс повече....но...това е само моето мнение, затова съветът ми в по-горното мнение си остава !
Заякова беше. Виж, аз бих била много доолна, ако мога да легна под ножа за повече от 290, тъй че ще имам предвид да мина и през друг на консултация. Но жената ми каза, че не се основава на подгръдната обиколка, а на тясната основа на гърдата, която ако увеличи прекомерно, импланта че си личи, а между гърдите мускула не можела да го реже... Сега да не й слагам думи в устата, просто жената добре се обоснова, даже ми рисува някакви неща... Каза, че аз лично съм по-специален случай, даже повече би ме държала в клиниката.. От там ми е останало запечатано, че принципно мамопластиката не е концерт по желание и има случаи, в които не трябва да мърдаш от определени граници.
...
Аз това исках да обясня на момичето, а тя веднага се впрегна, че я наричам нестандартна. Аз съм нестандартната. Но като си нестандартен по-добре да се довериш на някой, който ще се съобрази със особеностите ти, а не някой който за пари ще те набуха като пълнена чушка и после ще си измие ръцете. Все пак кубика не е всичко понякога. А на нея ако са и препоръчали 250 може да са имали нещо предвид, което тя не осъзнава дори. Това имах предвид.
Разбирам те много добре,аз бях абсолютно същия случай-с тясна основа и това ограничи кубиците
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #62  
Стар 19th March 2011, 09:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

nell, мнението на ЗАЯКОВА пък изобщо не само че не бих подложила на съмнение, а ако имам 5 мнения, них се съобразила ЕДИНСТВЕННО с нейното....по принцип пишейки поста имах в предвид другото момиче- защото много добре знам 250 сс за какъв гръден кош са( като моя размер- не си сложих любимия ми модел имплант - макган Мф, защото при тях 11,5 отговаря на 250сс, които аз отказах...моите са също 11,5, но за смтка на по-голяма проекция и по-малка височина имат 50 сс повече...)....та, много жени имат гръден кош с подобни мерки, аз изглеждам съвсем нормално, просто съм висока 153 см и на мен това ми е съразмерно......А момичето е високо 180 см, при което по-скоро бих преположила,че някой не е преценил какви импланти да й предложи ( тя така и не каза ккй е, за да преценим) , отколкото да има широчината на моя гръден кош, въпреки че както казах, и това не е невъзможно...КОЛКОТО до ТЕб, мисля че ти по-горе ти дадох много голям жокер за мненнието си по твоя случай
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th March 2011, 09:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

пс: ако все пак искаш друга консултация, нали знаеш че има само още един човек, който бих ти препоръчала
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19th March 2011, 11:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
пс: ако все пак искаш друга консултация, нали знаеш че има само още един човек, който бих ти препоръчала


И там ще се консултирам и това ще ми е. Ако ми дадат един и същи отговор, ще ги призная! И ще избирам по симпатия вече..
А твойте , убий ме, никога не бих казала, че са 290! На 390 бих заложила.. Някаква оптична магия е направна на гърдите ти!



Цитирай:
А момичето е високо 180 см, при което по-скоро бих преположила,че някой не е преценил какви импланти да й предложи ( тя така и не каза ккй е, за да преценим)
И на мен ми стана много интересно! Ако няма нещо специфично, с което да се съобразяват, единствено ми дойде на ум Тонев, че съм чувала той ги слагал през мишниците и за това предпочитал малки кубици.
Надявам се момичето да сподели най-накрая кой е и как й се е обосновал!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th March 2011, 12:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Надявам се мацката се е отърсила от депресията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 19th March 2011, 14:31
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

И аз съм 180 см като това момиче и със Заякова решихме 305 к през мишницата, но ми каза, че може и 350 к,но няма да постигна естествената визия, която искам. И сега се чудя дали не сбърках и дали няма да са ми малко тия 305 като чета какво пишете всички за кубиците Но тя сигурно вече ги е поръчала и не мога да ги сменя..
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #67  
Стар 19th March 2011, 15:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
смятам да се въздържа от по нанатъшни коментари,относно доктора,при който съм била...


Ок, уважавам мнението ти!
Аз почнах да плюя Сердев още на 3-тото си мнение. Според мен форума е в помощ на пациентите, и споменаване на имена би било съвсем адекватно. Не става въпрос за плюене на хирург, а споделяне на опит. И както забелязваш, в повечето мнения, хирурзите се обсъждат обективно, на база личен опит. Разбира се, някой ако е много недоволен, ще си изпусне нервите, нормално е. Все пак сме хора, не машини.



Цитирай:
Но тя сигурно вече ги е поръчала и не мога да ги сменя..
Не се притеснявай, виждала съм нейни гърди, принципно преценката й е правилна. А тя се е съобразила с желанието ти за естествена визия. Ти имаш ли собствена жлеза?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19th March 2011, 15:19
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Не,нямам почти нищо, нося сутиен 75 Б с подплънки
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #69  
Стар 19th March 2011, 15:27
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Стела,това е твое лично право, но наистина сме се събрали, за да споделим опит и за съвети-и от тази гледна точка всеки говори за неговия хирург и избира къде е най-добре да се насочи. Аз мога да кажа,че форумът до голяма степен ми е помогнал в избора на хирург, и надявам се да е така и за предстоящата ми операция. По същия начин може би са и много други момичета,които са тук, за да съберат информация. Както и да е,желая ти успех и дано постигнеш каквото искаш, независимо при кой хирург
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #70  
Стар 19th March 2011, 15:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Предполагам това се усеща още на първата среща-дали ще ти вдъхне доверие,дали ще видиш човека в него,или пък той ще те гледа само като ходещи няколко хиляди лева / евро / .
Не,не се усеща винаги
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.