IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 19th March 2011, 20:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Nells,и ти си права ! Но ти си започнала да плюеш своя доктор след операцията си,нали ? На мен лично ми е трудно още да давам каквито и да е мнения,все пак тепърва ми предстои мамопластика ... А да не говорим пък какво е чувството да се насочиш към някой др.,после да прочетеш кууууп негативизъм по негов адрес ... после търсиш друг,и друг и т.н. И се получава една какафония . Затова най-добре човек да търси,докато открие своя хирург ! Предполагам това се усеща още на първата среща-дали ще ти вдъхне доверие,дали ще видиш човека в него,или пък той ще те гледа само като ходещи няколко хиляди лева / евро / .
много го взимаш насериозно.......това да кажеш при кой си ходила на консултация няма нищо общо с брой мнения, плюене, друга тема от форума и т.н !!! просто някои тук сме наясно горе долу кой как работи и понеже питаш за определените ти кубици, да речем че можеше да получиш мнение дали да уважиш съвета, да отидеш при друг и т.н...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19th March 2011, 21:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Стела, за това идеше реч:

Цитирай:
просто някои тук сме наясно горе долу кой как работи и понеже питаш за определените ти кубици, да речем че можеше да получиш мнение дали да уважиш съвета, да отидеш при друг и т.н...
Аз не се включвам в категорията на компетентните, но във форума има хора, които наистина биха ти помогнали със съвет. Питахме те за доктора, за да стане ясно дали може напълно да му се довериш, или да потърсиш друго мнение. Не за да го компрометираме с нещо. Не може да си кривим душите и да кажем, че всички хирурзи са на едно ниво и ги дели само чувството им за естетика, защото просто не е верно.

Ако аз бях намерила този форум преди първата ми операция щях да си спестя много, много, МНОГО неща.. Радвам се, че тук се говори с факти и с ИМЕНА!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19th March 2011, 22:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Миличка,не съм задала нито един въпрос за кубиците си ... просто споделих
. е, извинявай тогава...връшам си думите назад- все едно нищо не съм казала, щом не ти е нужно
но ако прочетеш пак поста ми, той е насочен към това,че взимаш насериOZно проблема с ИМЕТО НА ДОКТОРА..... интернет е все още свободна територия, на която няма кой да ти забрани какво да казваш !!! Така че ако не искаш да кажеш едно име, което досега сигурно е цитирано поне милион пъти тук по всякакви поводи, това изглежда малко смешно, извинявай...то си е твое право рабира се, което не оспорвам, но просто не се оправдавай с глупости и влез в духа на форума
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 19th March 2011, 22:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Радвам се, че тук се говори с факти и с ИМЕНА!
Именно !!! мненито ебз назоваване на конкретно ием няма абсолютно никакво значение, поне на тематиката, за която сме тук...все пак темите ни не са" изневярата" и т.н...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 19th March 2011, 22:25
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Момичета,Стоянов е извън България другата седмица и няма да мога да се видя с него,затова ми остава самоКОНСУЛТАЦИЯТА С Желев.
Обадих се и на доцентката,понеже така или иначе съм в София,но тя пък в петък не работила затова ще си остана за сега само с Желев...да видим как ще мине при него и дали ще ми вдъхне доверие,харесала сум си няколко снимки на гърди мисля да му покажакакъв ефект търся ,че да ми каже ясно дали е възможно или не вие носилили сте си снимки така....и моля ви сайте някой сйт,че тези ,които намирам ефектите по скоро са стряскащи от колкота за показване
Отговори с цитат
  #76  
Стар 19th March 2011, 22:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Stella, аз съм човек, който много рядко влиза в конфронтации, но честно подразни ме с този коментар!

Никъде по-горе не стана въпрос, че си "по-особен" случай! Питах те имаш ли някакви особености на анатомията ти каза "не, много съм си съразмерна даже, единственото ми несъразмерно е малкия ми бюст". И ние тръгнахме да разсъждаваме защо аджаба са те прекарали с малък кубик...
Изведнъж изкача един онкологичен проблем, който много вероятно да е в основата на малкия кубик, и ние излизаме черните овци, че си правим веселото на гърба на човек със здравословен проблем, ЗА КОЙТО ДОРИ НЕ СМЕ ПОДОЗИРАЛИ!

Съжалявам искрено, ако не си наред със здравето, но трябваше от там да почнеш. Много се впрягам, чащото съм човек, който приема здравословни проблеми много насериозно, и не искам да ми бъдат преиначавани думите.

На теб искрено ти пожелавам успех и здраве! И съжалявам, че въобще исках да дам някакъв съвет.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19th March 2011, 23:12
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Stella, аз съм човек, който много рядко влиза в конфронтации, но честно подразни ме с този коментар!

Никъде по-горе не стана въпрос, че си "по-особен" случай! Питах те имаш ли някакви особености на анатомията ти каза "не, много съм си съразмерна даже, единственото ми несъразмерно е малкия ми бюст". И ние тръгнахме да разсъждаваме защо аджаба са те прекарали с малък кубик...
Изведнъж изкача един онкологичен проблем, който много вероятно да е в основата на малкия кубик, и ние излизаме черните овци, че си правим веселото на гърба на човек със здравословен проблем, ЗА КОЙТО ДОРИ НЕ СМЕ ПОДОЗИРАЛИ!

Съжалявам искрено, ако не си наред със здравето, но трябваше от там да почнеш. Много се впрягам, чащото съм човек, който приема здравословни проблеми много насериозно, и не искам да ми бъдат преиначавани думите.

На теб искрено ти пожелавам успех и здраве! И съжалявам, че въобще исках да дам някакъв съвет.
Ами,да съразмерни са ми пропорциите и не се отмятам от това.Проблема е съвсем друг,който дори и не исках да споделям,но каквто виждате,вече го направих.В никакъв случай н съм изкарала никой черна овца,най-малкото,че ако имаше нещо такова,бих спряла в миг да пиша.Не съм преиначила ничии думи,не се опитвай и ти моите,моля те!!!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19th March 2011, 23:42
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Nells,мила,отговора,който съм дала за несъразмерно малкия ми бюст,беше към Te_dda -тя ме попита да не би да съм с несъразмерно малък гръден кош за моята височина. Твоя въпрос съм го пропуснала,съжалявм.Явно си останала с впечатление,че отговора е към теб и е нормално да се подразниш,като си помислиш,че съм те баламосвала.Не съм искала да подваждам никой,нито пък след това да го карам да се чувства недобре.Сподлих сега докрай всичко,за да не се получават повече недоразумения.Надявам се вече всичко е ок,и да спрете да ми се дразните.Не се регистрирах тук за да си пиша ала-бала,а защото форума ми харесва и мисля,че е полезен за всички.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19th March 2011, 23:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

сега разбирам.....ок, няма проблем....разбирам те....и и наистина в такова положение е и разбираемо и да нямаш желание да споделяш подобни неща с непознати хора, и то такива, нямащи твоя проблем ! тук има обаче други, които са със сходна с теб съдба, и с каквото можем - бихме ти помогнали ! така че - добре дошла !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 19th March 2011, 23:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Nells,мила,отговора,който съм дала за несъразмерно малкия ми бюст,беше към Te_dda -тя ме попита да не би да съм с несъразмерно малък гръден кош за моята височина. Твоя въпрос съм го пропуснала,съжалявм.Явно си останала с впечатление,че отговора е към теб и е нормално да се подразниш,като си помислиш,че съм те баламосвала.Не съм искала да подваждам никой,нито пък след това да го карам да се чувства недобре.Сподлих сега докрай всичко,за да не се получават повече недоразумения.Надявам се вече всичко е ок,и да спрете да ми се дразните.Не се регистрирах тук за да си пиша ала-бала,а защото форума ми харесва и мисля,че е полезен за всички.
ю


Явно се получи недоразумение тук. Аз реагирам много остро, не когато ме обвинят в нещо, а когато аз сама се почувствам гузно, но това го знят хората, които ме познават. Стана ми много неприятно, че ние обсъждаме кубици и пластични хирурзи, докато ти си имала реален проблем. Съжалявам за което. Но някъде спомена, че очакваш операцията с нетърпение и аз автоматично изключих това като възможност.

Ако се касае за реконструктивна хирургия, във форума също могат да се назоват имена, което повярвай ми само ще ти е от полза.

какъвто и да е случая, пожелавам ти най-добрия и най-красивия изход!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:15.