IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th May 2007, 17:34
mishleotmars mishleotmars не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране добър ли е режимът или..?

значи не съм фен на диетите (тои кой им е фен), нито пък разбирам коя диета е добра и коя не:ефективна и нормална за здравето ми.
Значи ще ви кажа какво ям г-д и кога и, който разбира, понеже пред мен всеки разбира, ако може да ми каже мнението си.
Значи училището не ми дава възможността да водя кой знае какъв здравословен живот.
Значи към 8 пия един 4ай с мед, към 12.30 дефакто си правя закуската, за да няма прекалено голямо разстояние между обяда и закуската.между 4ая и закуската ям някоя ябълка примерно.закуската е или препечена филийка черен хляб с малко сирене или пречена филийка черен хляб с малко масло и варено яйце, заедно с някакъв плод.Обядът си го правя като се прибера вкъщи и ям или някаква салата или като няма салата, мляко с мюсли. Това е към 3.Вечерята е към 6 и ям или салата, или запечени картофи без подправки и т.н. или качамак през подправки и т.н.Тука имам един основен въпрос за качамака според вас окей ли е?
Между обяда и вечерята ако съм огладняла ям плод, но не бих казала, че огладнявам.След 6 не ям, най-много ябълка да изям, ако съм на зор.Пия много, ама много вода и доста чайове.
е? според вас добре ли е?ако се сетите нещо може да допълните към менюто?
Пак казвам нищо не разбирам ,така че съвсем спокойно признавам, че това, което правя, може и да е най-малоумното...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2007, 17:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Много въглехидрати, само това мога да кажа.
Почети из форума малко и сама ще си смениш режима, като си избереш кое е за теб и кое не.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2007, 21:35
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

без качамака си супер (зависи от кг-те ти, ръста и реално какво искаш да постигнеш )
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th May 2007, 20:23
mishleotmars mishleotmars не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

тоя ка4амак и без това е отвратителен и сега ям някаква салата с марули и краставици без нищо, което, мен, ако питате, си е жива трева, но както и е..Та ми 167 висока, 54кг и искам..на мен килограмите не ми пречат толкова, колкото искам да махна см.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: добърлирежимътили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:17.