IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st January 2008, 10:54
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keissi
doroty, а твоите сенки от кога са, на колко си. Аз съм на 23.
Моите сенки се появиха някъде около 25-26г,и тогава пробвах какво ли не. Hydra Destressant определено ми действаха най-добре. А сега съм на 30....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st February 2008, 09:01
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

От личен опит мога да твърдя, че няма средство, което да премахне тъмните кръгове около очите, освен, ако не са в резултат на преумора. Единственото спасение да ги направим по-малко видими е коректора за около очите.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st February 2008, 15:11
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ако проблема не е здравословен, а просто натрупана умора и задържане на вода в тялото има няколко решения. аз е една моя приятелка, а тя каза че е споделила и на друга и тя също е правила това и сме доволни. значи сутрин на гладно топла вода около 300 мл. и след това може да се пие сутришното кафе. кафето действа диуретично и отводняваш всичко, което се е нятрупало през нощта, барабар с водата от сутринта. и докато чакаф ефекта в 1 леген наливаш много студена вода и се подпираш с лактите в него-за предпочитане трябва водата да залее гънките от вътрешната страна на лактите. стои се така 1-2 минути или се топиш няколко пъти така. това действа като шок на тялото и се ускорява освен кръвообръщението и лимфообръщението и до половин час след процедурата тена на лицето се избистря и торбичките се прибират. това е моят опит и на още 2 жени. по всяка вероятност всичко е индивидуално, но поне е безплатно и човек може да опита... желая ви успех!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st February 2008, 20:12
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
ако проблема не е здравословен, а просто натрупана умора и задържане на вода в тялото има няколко решения. аз е една моя приятелка, а тя каза че е споделила и на друга и тя също е правила това и сме доволни. значи сутрин на гладно топла вода около 300 мл. и след това може да се пие сутришното кафе. кафето действа диуретично и отводняваш всичко, което се е нятрупало през нощта, барабар с водата от сутринта. и докато чакаф ефекта в 1 леген наливаш много студена вода и се подпираш с лактите в него-за предпочитане трябва водата да залее гънките от вътрешната страна на лактите. стои се така 1-2 минути или се топиш няколко пъти така. това действа като шок на тялото и се ускорява освен кръвообръщението и лимфообръщението и до половин час след процедурата тена на лицето се избистря и торбичките се прибират. това е моят опит и на още 2 жени. по всяка вероятност всичко е индивидуално, но поне е безплатно и човек може да опита... желая ви успех!!!
това само за торбичките ли действа или и за сенките???????
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th February 2008, 07:15
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

някои да е ползвал някъв ефикасен крем за махане на сенки под очите? работя нощно време можеби и това се отразява
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th February 2008, 09:34
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Аз започвам да си мисля, че няма средство за премахване на сенки под очите.Ползвала съм какви ли не кремове на доказани марки и нищо Не очаквам чудеса
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th February 2008, 13:18
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
някои да е ползвал някъв ефикасен крем за махане на сенки под очите? работя нощно време можеби и това се отразява
отразява се и още как!Аз съм същата,работя нощем,спя денем,а като стана съм като парцал...Торбичките ги оправям с много пиене на вода и витамини.Ако пушиш е добре да ги намалиш малко,ако не можеш да ги спреш напълно.И не пренатоварвай очите излишно.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th February 2008, 18:48
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

не само че пуша ами си и пиивам вечерно време! А за презденя е гарантирано пиенето на много вода ...и пак си имам сенки под очите? И в краина сметка какво да правя?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th February 2008, 22:21
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

пий витамини,ще ти се отрази добре и на кожата,и ще си по-енергична.дори да ти се спи още,недей да спиш повече от 7-8 часа,защото тогава се подуваш и става още по-страшно.и гледай да си лягаш колкото можеш по-рано.знам,че колкото и да си уморена след работа,пак не заспиваш веднага.и алкохола-колкото по-малко,толкова по-добре
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th February 2008, 05:31
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

е да витамини,витамини ама после знам че много се надебелява от тях!за това не пия витамини ами се хапвам поне по един лимон на работа...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сенкиподочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.