IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 18th June 2008, 17:05
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране Re: ц

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Аз искам само да споделя че ефект от фотоепилацията при мен няма, дори мъха вече стана косъмче. Та увеличиха се когато спрях заради топлите месеци Вече година не ходя и е по зле от преди. Не им се вързвайте на студиата. Аз съм разочароване не ами ми иде да ги тръшна на земята тези козметички. Лапане на пари.
При мен също няма ефект! До колкото разбирам ефект от фото- и лазерна епилация има само при дебели, черни косми. Моите са светли и не особено дебели. Ходих в продължение на три години, през месец и половина и на лазерна и на фотоепилация. Последната процедура направих този януари, след което реших, че вече би трябвало да нямам косми и реших да си почина няколко месеца. Действително до април ми излязоха много малко косми, но в един момент, към средата на април ми избиха абсолютно всички косми, които съм имала и то в рамките на около седмица. Просто бях потресена. От тогава съм на кола-маски. Със сигурност, ако през тези години бях правила само кола-маски, сега космите ми щяха да са поне на половина, съдейки по краката ми, които цял живот обезкосмявам само с епилатор и в момента имам общо 5 косъма и половина на двата крака общо!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 18th June 2008, 22:18
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Не е задължително да са много черни и здрави, но факт е, че много светли трудно се повлияват. Това, че са ти излези "всичките отново", всъщност не са същите, излязли са ти вторичните косми, когото се махнат и те би трябвало да ги нямаш за години напред. "Би трябвало", защото около една луковица може да има 2-3 вторични косъма и не се знае колко са ти излизали през изминалите 3.5 г. и дали тези са последните.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 19th June 2008, 12:48
desita81 desita81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 9
По подразбиране

А в Хасково,освен Естело,защото се обадих там да питам и те ме разбиха че фотоепилациата е супер вредна и по добре било с пинсетка да се оправям,ужас
Отговори с цитат
  #174  
Стар 20th June 2008, 08:16
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

А кое по-точно и е вредното?
Отговори с цитат
  #175  
Стар 20th June 2008, 11:27
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ?

Към Дани
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #176  
Стар 2nd February 2009, 23:46
Milenkataaaa Milenkataaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране Фотоепилация

Здравейте,

исках да ви питам дали някой е ходил в High Care Center за фотоепилация?
Доколкото разбрах има два с такова име в София - един в квартал Витоша и един на Граф Игнатиев. Кой от тях ще ми препоръчате?

Благодаря!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 29th April 2010, 12:17
deiana78 deiana78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Някой пробвал ли е elos-епилацията в Медефект? От процедурите им Velashape съм доволна и ме навиват и за елос епилация. Пробвал ли я е някой? Моля споделете впечатления.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 7th June 2010, 15:25
Ham-Ham Ham-Ham не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Някое студио в Благоевград да знаете?
__________________
www.greek-hotels.bg
Отговори с цитат
  #179  
Стар 21st September 2010, 12:03
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Аз съм с ELOS-епилация - направих си 4 процедури досега, и май-май ме чака последна пета на мишниците. Ултра доволна съм, в началото имах големи скрупули защото твърде много го рекламират.

Но вярно работи! И вярно не е евтино

Но пък сис трува. От ноември почвам триъгълник, че да не изтичат постоянно пари от семейния бюджет за моите косми само

Препоръчвам горещо д-р Валянова в Хил клиник. Супер мила и внимателна дерматоложка, която за половин година ходене, не ме е разочаровала нито веднъж
Отговори с цитат
  #180  
Стар 23rd September 2010, 15:24
lulu78 lulu78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 3
По подразбиране za lazermnata epilaciq

Аз съм си правила лазерна епилация на мишници и триъгълник в Дермавита и мога да кажа, че след 6-тата процедура вече почти нямам косми.Много съм доволна,апаратурата им е страхотна,малко по високи са цените,но си заслужава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Салоникоитопредлагаткачественафотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.