IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th November 2006, 19:56
timi timi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ами не знам...предполагам, че всички дружно ще прихнете да се смеете , но ако не друго поне ще ви развеселя.
ако щете вярвайте но единственият ми опит с телешопа се оказа успешен!!!
лептен му е майката!! бях си го поръ4вала миналата година защото ме бяха наскачали разни пъчпоци и минаьа за отрицателно време. тогава си пиех и диане 35 (хормонални таблетки за тези които не знаят, употребяват сеи като противозачатъчни, но аз си ги пия главно като хормонални)
та си мислех тпгава че тези хапчета също са оказали голямо влияние. нали точно това им е работата:да регулират хормоналния баланс,чието неблагораположение при мен доведе до кожбни проблеми.
но ето че тази година реших пак да пробвам. и за 7 дни лицето ми светна.
и аз се чудя дали да не го поръчам този Лептен? струва ми се съмнително, а и няма много информация за него, освен по форумите, а и повечето мнения май са негативни. Ако фирмата производител беше сериозна, би трябвало да има сайт, където да се даде повече информация за продукта - съставки, регистрация в МЗ и т.н. Но нали всичко трябва да се пробва, а и не струва много, така че...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 16th November 2006, 20:37
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Puppito, аз 1вите 2 месеца с диане имах още по-кофти акне от преди (и аз като хормонални ги пия), оба4е после мисе из4исти мн добре лицето, да 4укам на дърво. още го пия, ама скоро спирам. ти като го спря - кво се слу4и с пъпките?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #53  
Стар 17th November 2006, 11:28
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

В последния брой на списание Ева рекламират някаква хранителна добавка на растителна основа. Казва се FEMME 24 на Forte Pharma. Казват, че е хормонозаместителна терапия и кожата се изглажда и уплътнява, както и регулира хормоналния баланс. Потърсих го в една аптека, но го нямаха. Може би трябва да го потърся по-сериозно в по- големите аптеки предполагам. Макар, че е съвсем нов продукт, дали някой има повече информация? Ще се радвам да науча подробности от някой, който го е ползвал.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 17th November 2006, 17:18
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Намерих Famme 24, но се оказа, че са за жени в менопауза. На мен няма да ми трябват в близките 15 години / надявам се/, но ми се сториха доста интересни и сега се замислям да ги взема за майка ми.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th November 2006, 22:06
Дидичка Дидичка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Аз се мия със зеления гел на "Виши"много съм доволна,използвам го в комбинация със "Зинерит"(помага при акне)Преди година ходих при една дерматоложка и тя ми каза за този "Зинерит" в комбинация с една пяна за измиване на "Себа мед"наистина пъпките намаляха!!!А относно Лептен,това е пълна глупост,то лекува пъпките само над кожата а под нея нищо не премахва,пъпките изчезват за един определен период от време после излизат 2 но повече.Поредната глупава реклама
Отговори с цитат
  #56  
Стар 18th November 2006, 02:58
degasa degasa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране

здравейте може ли аз да се включа. Норма дерм попринцип до скоро беше само един крем носега пуснаха и някакъв нощен лечебен които явно е по силен от стария и е за по проблемна коя като се има в предвид че и стария си има добър ефект варху кожата. Разбира се нетрябва да мислим че само с крем ще станат нещата при мен резултати има когато ям правилната храна. Консумирам ли много сладко и шоколад с каквото и да се мажа цялата пъпчасвам.

А и още нещо не е зле от време на време да се пият витамини А И Е
Отговори с цитат
  #57  
Стар 18th November 2006, 03:17
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

биодерма зелено крем4е за acne prone skin - Мн добре ми действа, не мисе омазнява кожата
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #58  
Стар 18th November 2006, 20:20
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
Puppito, аз 1вите 2 месеца с диане имах още по-кофти акне от преди (и аз като хормонални ги пия), оба4е после мисе из4исти мн добре лицето, да 4укам на дърво. още го пия, ама скоро спирам. ти като го спря - кво се слу4и с пъпките?
охх, ами често да ти кажа пак излизат мамка им. обаче моята лекарка казва че това се дължи на факта че все ощч си имам хормонален дисбаланс. бяха ми открили кисти на яйчниците които излекувахме после пак се пояиха и пак ги излекувах. сега нямам можв и това да е оказвало влияние. но те тези пъпки по хормоналнио причина моите поне бняха мн дълбоки и подкожни. сега рядко ми излизат такива повърхностни и ситни. по-скоро ги отдавам на факта че е много мръсен въздуха в софия.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 18th November 2006, 20:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дидичка
Аз се мия със зеления гел на "Виши"много съм доволна,използвам го в комбинация със "Зинерит"(помага при акне)Преди година ходих при една дерматоложка и тя ми каза за този "Зинерит" в комбинация с една пяна за измиване на "Себа мед"наистина пъпките намаляха!!!А относно Лептен,това е пълна глупост,то лекува пъпките само над кожата а под нея нищо не премахва,пъпките изчезват за един определен период от време после излизат 2 но повече.Поредната глупава реклама
а ти пробвала ли си лептен? защото ако не си - при всеки човек разли4но.
едни са доволни от max factor fon-de-teint аз не съм
едни са доволни от една сприрала за мигли , други от дрга.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 18th November 2006, 20:37
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

житото е права (puppyto тоест)..за да намерите най-подходящото средство против пъпки не е от полза да сравнявате на кого какво е помогнало,а да разбетете каква е причината за вашите пъпки. При един може да са на хормонална основа, при друг - не..ходете на дерматолози, консултирайте се със специалисти..не бива да си мислим, че сме компетентни във всички области, защото винаги има неща, които не знаем и може даси навредим
ЖИТО!!, влез в icq
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кожатаналицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.