IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2008, 21:12
mashka mashka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Varna
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до mashka
По подразбиране Фат Бърнинг Йога

Здравейте Много ми е интересно някой посещавал ли е така наречената Фат Бърнинг Йога. Знам че има много трудни извивки на тялото и си мисля че ще ми е доста трудно в началото. Засега съм на по-енергичен режим - предимно шеипинг. Мерси предварително :Д
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2008, 21:27
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз имах тренировка, свалена от data.bg и мога да ти кажа, че почти не ме натоварваше. Преди съм се занимавала малко с йога, но не мисля, че е нещо непосилно, а пък и то с постоянство ще ги увладееш тея извивки.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2008, 21:36
mashka mashka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Varna
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до mashka
По подразбиране

тази седмица определено ще отида да видя как е - знам че този вид йога била много полезна за обмяната на веществата и детоксикацията - заради това си струва да отида а колкото до позите...криво ляво ще се опитам да гоправя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2008, 22:30
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Защо не си свалиш някой примерен урок от интернет и да прецениш дали е твой тип?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th January 2008, 10:57
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

ако си от София ти препоръчвам Ива в Малееви. Мен ме натоварва доста. Ходила съм на какви ли не тренировки, но това е най-доброто.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th January 2008, 12:49
guzi00 guzi00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране Re: FB Joga

Аз съм много доволна от Хот йога - гореща йога. Потиш се много, изхвърляш токсини през кожата, и е много натоварващо. Има ефект за отслабване ако има някой нужда и стягане. Ходила съм и на фат бърнинг, но хот йогата е сто пъти по-натоварваща. В студиото е 37 градуса температурата. Намира се в Лозенец.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th January 2008, 21:09
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Тя е от Варна и от това което прочетах, май ще ходи в залата да ХЕЙ.
Няма да ти е много лесно, но ще се справиш. И ако съм права за залата си избрала наистина добра инструктурка.
Сега остава да ни споделиш впечетленията си.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2008, 01:36
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

и на фет и на хот ходих- концепцията е различна .... и двете ми харесват. не мога да преценя коя ми е достатъчна .........
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2008, 20:47
ashorh ashorh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Бих искала да попитам до опитвалите вече фет бърнинг йога - мислите ли, че е подходяща за малко по-пълнички хора, но пък пластични. Визирам себе си. Захванала съм се напоследък с много раздвижване и спорт - bely dance, народни танци...и сега много ми се пробва и този вид йога, заради отзивите, които се коментират. Но пък дали ще се справя, според вас?!

Предварително благодаря за съветите!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st February 2008, 20:48
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Йогата е особено подходяща за гъвкавите натури, независимо дали са по-пълнички или по-слабички, в края на краищата няма да ставаш професионален състезател по йога. Йогата е преди всичко здраве, добър тонус, вътрешно спокойствие и изобщо - ОБИЧАМ йогата! Дори мога да кажа, че и не толкова гъвкавите, с постоянство и малко усилия, постепенно огъвкавяват тялото си, а това носи голямо удовлетворение .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФатБърнингЙога
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.