IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3591  
Стар 19th December 2013, 10:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Искам да попитам за това момиче, някой може ли да ми каже нейните под мускулно ли са или над ?
Не знам за клякането, ама те ще и паднат бре ...
Отговори с цитат
  #3592  
Стар 19th December 2013, 11:13
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

tyning, кога ще ги сменяш твоите ? Някъде беше писала май, ама забравих
И после задължително да ги покажеш

Pufpaf, тва момиче няма цици, а виме. Ужас просто !
Отговори с цитат
  #3593  
Стар 19th December 2013, 11:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
tyning, кога ще ги сменяш твоите ? Някъде беше писала май, ама забравих
И после задължително да ги покажеш

Pufpaf, тва момиче няма цици, а виме. Ужас просто !
На 3 февруари ми е мамото , ще правя и липофилинг тогава ...
Отговори с цитат
  #3594  
Стар 19th December 2013, 15:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Минават ми едни мисли през главата и няма как да не ви ги споделя, аз нали знаете, че обичам да си споделям

Чудя се ако правя секс с тази жена с кравешките цицори и го правим във позата ездач на пружинен матрак или още по добре на тези русенските легла които са си проектирани май с тази цел . Има дори метални траби, за които женат може да се държи ако играта загрубее

Та мисълта ми е ако тая жена вземе да язди по сериозно и с тея бомби като вземат да се мятат нагоре надолу от земното ускорение, ще си е доста страшно преживяване си мисля . Тва хич не е бъзик ей, то си е страшно да гледаш такава маса как ускорява и се притесняваш да не вземе да се откъсне някоя цомба и да те фрасне.

Ей тия русенските легла са номер едно обаче, как хубаво пружинират
Отговори с цитат
  #3595  
Стар 19th December 2013, 18:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Бях останал с впечатление, че Тунинг иска да има огромни гърди, дори по големи от оптималното, за да са пропорционални. Сега разбирам, че не е точно така поне от това което чета и, но от друга страна женската лакомия понякога може да попречи на трезвата преценка, за пропорционалност и естетика.

Бих искал Тунинг да покаже някоя снимка от нета на цици и пропорция които тя иска да постигне, но е добре снимката да показва цялата горна част на тялото, защото ако е само гърдите не може да се прецени добре. Някой път едни гърди изглеждат прекалено големи ако се гледа само горната част на тялото, но ако се погледне и цялото тяло и ханша и тогава пък стоят симетрични !
Отговори с цитат
  #3596  
Стар 19th December 2013, 18:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Пуф , досстатъчно добре ли се вижда ханша ?
Attached Images
Тип файл: jpg 0000112490-article.jpg (40,7 КБ, 53 views)
Тип файл: jpg download.jpg (50,7 КБ, 40 views)
Отговори с цитат
  #3597  
Стар 19th December 2013, 19:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуф, чакаме.
Отговори с цитат
  #3598  
Стар 19th December 2013, 19:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Все пак съм длъжен да отбележа, че аз никоя жена няма да върна, от мандаринки до кравешки чудесии не бих могъл да я отпратя
Все пак този път ще си кажа мнението без да изхождам от този факт, че не съм от претенциозните, но само по отношение на големината, щото ако са някои увиснали мекици, ще ми повлияят не добре.

За мен тези цици от горните снимки са пропорционални на това тяло, много в важно и раменният пояс, не само ханша, но вие си го знаете това.
Лично на мен, като човек който не е някой цицоман който да се кефи само на грамадни бомби смятам, че тези цици са много хубави !

Само едно ме притеснява, като са по големи и по тежки, нямали по този начин с времето да увиснат по бързо и повече. Увисналите цици са нещото което на мен лично хич не ми харесва, но като знам, че има и мъже които се кефят и на кравешки няма проблем
Отговори с цитат
  #3599  
Стар 23rd December 2013, 15:42
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Здравейте отново.Направих си ве4е операцията за увели4аване на бюста преди 5 дена,но ми се струва 4е нещо не е наред.По принцип исках имплантите да са над мускулно но май доктора ми ги е сложил под мускулно.Може и да си въобразявам,но на мен така ми изглеждат,и най важното 4е имам приятелка с под мускулно и аз имам абсолютно същите болки като нейните в мускулите.Много познати ми казват 4е не би трябвало да имам 4ак такива болки след като е над мускулно.На мен формата определено ми прели4а на под мускулно.Моля ви някой знае ли къде и как мога да се убедя по какъв на4ин са ми поставени имплантите?Пишете ми при първа възможност.Благодаря ви
Абе ти добре ли си?!?Явно си мн т..Има ли начин някой да я банне???

Последно редактирано от eliii : 23rd December 2013 на 15:51
Отговори с цитат
  #3600  
Стар 23rd December 2013, 17:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Някой явно се гъбарка с нас Ели.... Ентелектуалното ниво на форОма спадна под нивото на река Дунав в най-големите суши . В същото време сите теми са наводнени от един и същи пост....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.