IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 4th February 2014, 14:17
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аха,логиката ти е вярна.Още повече ,че при Пип-ките това го даваха за минус,т.е. дефект...

Последно редактирано от eliii : 4th February 2014 на 14:35
Отговори с цитат
  #1412  
Стар 4th February 2014, 14:27
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Ахааа,логиката ти е вярна.Още повече ,че при Пип-ките това го даваха за минус,т.е. дефект...
Първо си помислих , че може да е от някакъв препарат с който са ги почиствали , но явно не е ...
Отговори с цитат
  #1413  
Стар 4th February 2014, 14:37
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Първо си помислих , че може да е от някакъв препарат с който са ги почиствали , но явно не е ...
А аз започвам да си мисля,дали пип-ките не бяха блъф..Поздравления,че постигаш мечтите си! Чакаме още новини..
Отговори с цитат
  #1414  
Стар 4th February 2014, 19:51
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Тунинг, честито. Със здраве да си ги носиш и да им се радваш. Много си смела, завиждам ти. На мен сърцето ми се е свило от притеснение относно операцията.
Чудех се да Ви питам за пижамите с копчета отпред. Казаха, че такава е за предпочитане. Аз хубава пижама с копчета отпред не видях, а рових из нета. Не ми се ще да си купувам някой грозил. Кажете къде има години, та да си я нося и след това живот и здраве.

Последно редактирано от KLisa : 4th February 2014 на 19:53
Отговори с цитат
  #1415  
Стар 4th February 2014, 19:53
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Амфибия, къде се загуби. Как си? Свалиха ли ти конците? Болките минаха ли вече, разкажи нещо.
Отговори с цитат
  #1416  
Стар 4th February 2014, 20:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Тунинг, честито. Със здраве да си ги носиш и да им се радваш. Много си смела, завиждам ти. На мен сърцето ми се е свило от притеснение относно операцията.
Чудех се да Ви питам за пижамите с копчета отпред. Казаха, че такава е за предпочитане. Аз хубава пижама с копчета отпред не видях, а рових из нета. Не ми се ще да си купувам някой грозил. Кажете къде има години, та да си я нося и след това живот и здраве.
Благодаря KumaLisa , аз лично си купих пижама с копчета от продавалника , реплика е но е мн. сладка и не беше скъпа
Отговори с цитат
  #1417  
Стар 5th February 2014, 20:40
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Чудех се да Ви питам за пижамите с копчета отпред. Казаха, че такава е за предпочитане. Аз хубава пижама с копчета отпред не видях, а рових из нета. Не ми се ще да си купувам някой грозил. Кажете къде има години, та да си я нося и след това живот и здраве.[/QUOTE]

Аз със тази пижама голям зор видях! Никъде нямяше с копчета ! Обиколих цяла София! Най-накрая намерих!!! една единствена останала на Ню Силует. Обаче така и не използвах горнището. В стаятя се събудих само по сутиен. Но в стаята беше топло и не се наложи да го ползвам
Отговори с цитат
  #1418  
Стар 5th February 2014, 20:47
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Амфибия, къде се загуби. Как си? Свалиха ли ти конците? Болките минаха ли вече, разкажи нещо.
Екстра съм!!!! Свалиха ми конците в понеделник. От два дни вече спя и настрани! Чувствам се прекрасно! Днес карах и за пръв път. Малко тегаво беше, ама и това ще мине. тези дни ще ти пратя и снимки. Другото което забелязах е, че и разреза е доста по- малък от на мои приятелки.
Отговори с цитат
  #1419  
Стар 5th February 2014, 20:52
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

[QUOTE=tyning;796281]

Тунинг, все си мисля дали не те видях в понеделник....... аз бях за сваляне на конците а предишната вечер бях прочела че това е денят на реоперацията ти ти май точно се регистрираше........ със здраве да си ги носиш и ползваш
Отговори с цитат
  #1420  
Стар 5th February 2014, 21:08
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=amfibia77;796304]
Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението

Тунинг, все си мисля дали не те видях в понеделник....... аз бях за сваляне на конците а предишната вечер бях прочела че това е денят на реоперацията ти ти май точно се регистрираше........ със здраве да си ги носиш и ползваш
Благодаря !!!
Възможно е и аз да съм била , ако е било към 8 и нещо , бях облечена с бяло яке , бели ботуши и клин ...
На кой ден ти свалиха конците ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.