IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 17th June 2009, 07:29
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

извинете,че пиша тук опитах да пратя лс,но нещо не се получи!

sesil9-ще се радвам да споделиш как е минало при Заякова!кога си на консултация?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17th June 2009, 07:39
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liya
вчера бях на консултация при доцента!добро впечатление ми направи,но сякаш наистина не смалява много носовете(както се беше изказал нкой по-напред в темата)не знам какво да правя?!дали да не отида и до Пловдив при Джамбазов,което ще ми е много трудно,понеже съм с малко бебе.иначе каза,ако реша за операция може до края на юни или чак септември,а на мен ми се иска по-скоро.ох голяма дилема.моля ви някой има ли скорошни впечатления
Аз ти казах,че лично моя нос е 2 пъти по-малък от това,което беше Променено е всичко,което е можело да се промени/по отворения метод съм/
Отговори с цитат
  #103  
Стар 26th July 2009, 16:35
cannavaro cannavaro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте интересуваме дали някой може да ми каже др Ивайло Рачев дали е добър в пластиката на нос препоръчаха ми него..ще си правя пластика и незнам при кого да отида моля ви кажете ми според вас кой е най-добър в тази област.. благодаря
Отговори с цитат
  #104  
Стар 8th August 2009, 10:38
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Цитирай:
Първоначално написано от Liya
вчера бях на консултация при доцента!добро впечатление ми направи,но сякаш наистина не смалява много носовете(както се беше изказал нкой по-напред в темата)не знам какво да правя?!дали да не отида и до Пловдив при Джамбазов,което ще ми е много трудно,понеже съм с малко бебе.иначе каза,ако реша за операция може до края на юни или чак септември,а на мен ми се иска по-скоро.ох голяма дилема.моля ви някой има ли скорошни впечатления
Аз ти казах,че лично моя нос е 2 пъти по-малък от това,което беше Променено е всичко,което е можело да се промени/по отворения метод съм/
Явно само твоя нос се е получил добре.При мен носът стана по-ужасен от преди,визуално дори по дълъг,едната ноздра ми е по-нагоре от другата.Трябваше да ми оправи и носната преграда 6тото имах проблеми с дишането,но резултата е тотално запушване на въпросната ноздра ,изкривяване и външно на носа и като последица тежък синузит,проблеми с ухото,задух всяка нощ и будене през 2 часа.Когато отидох да му кажа на 5-тия месец ,каза 4е вси4ко е о.к. и щяло да се оправи...макар че аз не виждам тая преграда как сама 6те се оправи....а за носа каза...перфектен се е получил...аз направо останах като гръмната...защото той е очевадно несполучлив.Та така...не го препоръчвам на никой.Сега ще правя втора операция при доц.Джамбазов.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 8th August 2009, 10:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Добре че го има Джамбазов
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th August 2009, 11:52
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Добре че го има Джамбазов
Отговори с цитат
  #107  
Стар 17th August 2009, 07:19
elieli elieli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Ето нещичко за доц.Недев за тези ,които се интересуват.Вече си има и сайт човека.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17th August 2009, 07:19
elieli elieli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

http://rhinoplastic-bg.com/
Отговори с цитат
  #109  
Стар 18th August 2009, 21:56
sisly_80 sisly_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

milavanila,ако все още четеш форумите след махането на гипса,какъв беше ефектът при теб,защото сега нослето ти е идеално,при мен се получи много тесен и сащевремено много остар нос.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :P
Отговори с цитат
  #110  
Стар 9th September 2009, 14:18
sisly_80 sisly_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Отдавна не сам писала,но исках да кажа ,4е нослето ми с времето се променя и е все по-добре.Благодаря на всички,които бяха толко отзивчиви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоиправиллисиринопластикаприНЕДЕВвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.