IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 29th October 2009, 14:24
Иван Иван не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 1
По подразбиране Доц.Карен Джамбазов

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ при доц.Джамбазов това копеле преди една година оперира носа ми и ми сасипа здравето за цял живот.Първо излизането от упойката беше много тежко и гадно.Второ получих вторична инфекция.Трето тъпото копеле ми направи дупка на "септума"(носната преграда) и сега като спя през нея циркулира въздух по особен начин и се получава свирене като свирка.В резултат се будя както аз така и жена ми.Но това не е всичко когато го потърсих след като един месец кървенето не спираше той се отнесе с изключителна арогантност и побърза да затвори тел.Някой ден ще ми писне и ще отида до Пловдив да му разбия тъпата мутра.На всичкото от горе си платих като поп на ръка без да ми издаде никакъв докумен като се надявах така да бъда обслужен по-качествено но уви.Предоверих се и сгреших за това хора много внимавайте защото става въпрос за здравето ви.Допитвайте се до много хора преди да се спрете на точния хирург.Не вярвайте на сайтове и реклами а на хора които вече са били оперирани.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 29th October 2009, 14:32
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Иванееееее, смешен си отвсякъде
Отговори с цитат
  #113  
Стар 29th October 2009, 14:46
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Иване,Иване не мога да повярвам!!!Как така на ръка?Тя болницата нее негова!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 30th October 2009, 12:30
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране Re: Доц.Карен Джамбазов

Цитирай:
Първоначално написано от Иван
НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ при доц.Джамбазов това копеле преди една година оперира носа ми и ми сасипа здравето за цял живот.Първо излизането от упойката беше много тежко и гадно.Второ получих вторична инфекция.Трето тъпото копеле ми направи дупка на "септума"(носната преграда) и сега като спя през нея циркулира въздух по особен начин и се получава свирене като свирка.В резултат се будя както аз така и жена ми.Но това не е всичко когато го потърсих след като един месец кървенето не спираше той се отнесе с изключителна арогантност и побърза да затвори тел.Някой ден ще ми писне и ще отида до Пловдив да му разбия тъпата мутра.На всичкото от горе си платих като поп на ръка без да ми издаде никакъв докумен като се надявах така да бъда обслужен по-качествено но уви.Предоверих се и сгреших за това хора много внимавайте защото става въпрос за здравето ви.Допитвайте се до много хора преди да се спрете на точния хирург.Не вярвайте на сайтове и реклами а на хора които вече са били оперирани.
Ако това,което пишеш е истина,защо не го пусна в темата за Джамбадов,а тук?
Или пък си рекламен агент на Недев и целиш да привлечеш евентуални пациенти към него?
Надявам се да не е истина това,което си написал!Иначе е много гадно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоиправиллисиринопластикаприНЕДЕВвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.