IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th January 2007, 16:37
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Как ще ти го стеснява? Ще има ли чупене на костта?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th January 2007, 18:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране Честита Нова година на всички

в Варна - Скерлев , Вълков , Янков
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th January 2007, 21:56
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране Re: Честита Нова година на всички

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
във Варна - Скерлев
Мила,Скерлев не практикува във Варна...
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Вълков
Прочети по-горе мнението ми,но разбира се-изборът си е твой!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th January 2007, 08:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране Re: Честита Нова година на всички

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
във Варна - Скерлев
Мила,Скерлев не практикува във Варна...
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Вълков
Прочети по-горе мнението ми,но разбира се-изборът си е твой!
относно Скерлев, консултира в Майчин дом и Окръжна болница. . http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/p...gia/e1073.html
ето ,алко за Валем
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd February 2007, 21:43
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране Re: Честита Нова година на всички

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/plasticna_hirurgia/e1073.html

ето ,алко за Валем
То както е тръгнало,ще започнат да излизат статии с кирливите ризи на всеки пластичен хирург,а и не само тези на 'Валем"!


Цитирай:
Първоначално написано от Ambrozia
при Янков от преди 4 години си правих операция на бюста... преди два дни ми изби някакав конец от единия шев

Предполагам за кошмара през който си преминала,но с този пост ме обърка.Би ли могла да се конкретизираш?
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th December 2007, 22:50
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте на всички форумци! За съжаление нямам все още време да прочета всички теми от 'ринопластика', т.к. съм студентка...сега предстои сесия и ... т.н.... но общо взето успях да влезна в ритъм с писаното, та....първо: много сте готини и отзивчиви всички, също така и мили и много бих се радвала да си пишем, защото знам,че на драго сърце ще ми отговорите! и другото.....т.к. следвам във Варна...най-удобно и практично би ми било да си направя ринопластиката там и от четеното до тук...виждам добри отзиви за Недев и Заякова, затова ако някой се е оперирал там, нека сподели, т.к. тази тема е за Варна, а сякаш доста се е разводнила даже ако някой се е оперирал при някой от тях двамата - нека ми пише ЛС другото, което искам да попитам е - сроковете, които се определят за операцията от какво зависят? Защото оставам с впечатление, че се насрочват дати за след няколко месеца чао за сега, и много целувки
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th December 2007, 23:16
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

д-р Недев е много добър.Преди четири години направо извая ушите на дъщеря ми.За Заякова знам ,че няма равна при уголемяване на устни.И за двамата съм чувала само добри неща,но незнам как са на ринопластиката.Имам познати с други видове операции при тях и резултатите са
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th December 2007, 02:02
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
И за двамата съм чувала само добри неща
супер въпреки, че е индивидуално....те може да са направили 6000 операции и една да е несполучлива и това да е моята ... но опитът сам говори за себе си :P радвам се, че ми отговори толкова бързо ако събереш още информация можеш да споделиш а пък ако наистина и двамата са добри - ще избирам по цената твоята дъщеричка на колко години е? чао за сега, че....
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th December 2007, 09:33
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Малко ми е странно Недев да оперира уши, тъй като е специалист УНГ. Да не става въпрос за друг Недев?
Аз ще споделя моите впечатления от консултации само. Недев беше много приятен, обясни ми за операцията, показа ми снимки на свои пациенти преди-след. Разликата в цената при двамата е от земята до небето обаче. Недев взема 1200 лв за ринопластика (това си е по ценоразпис на болница Темелков) Дори те посещава в къщи за смяна на тампоните, сам ми го каза, а и тук имаше едно момиче, което се беше оперирало при него та и то каза. Аз не можах да се спра на Недев, тъй като ми се стори че не смалява много носовете. А и не можах много добре да разгледам "творенията" му.
При Заякова не съм ходила на консултация, но ходих при Янков а те може да се каже че работят в екип. В смисъл всеки си работи сам, но Заякова не прави сама ринопластиките а винаги в екип с Янков, та за това реших него да посетя. И той ми направи добро впечатлене, отдели ми 45 мин на консултацията, показа ми също снимки преди-след. Ноооо цената която ми каза ми събра погледа - 3500 лв. И тъй като не мога да отделя толкова пари се отказах от него.
Моят съвет е да отидеш на консултация и при двамата - Недев и Заякова и после да си решиш нещо. Сама ще видиш какво впечатление ще ти направят. Опита тук показва, че ако даден хирург е направил много добро впечатление на един, на друг не е. Така че какво ще ти пишем тук не е много миродавно. Късмет
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th December 2007, 10:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

joy ,няма нищо странно тук -според мен. УНГ означава -УШИ ,НОС ,ГЪРЛО Щом оперира носове,защо да не работи и оперира и уши Лично на мен ми се струва много логично А и незнам за друг Недев в "Темелков",той работи и в Терапията.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякоиправиллисиринопластикаприНЕДЕВвъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.