IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th May 2008, 23:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Здравей, Glesanka
На същата възраст съм като теб и със същите проблеми, само без торбичките под очите...Значи първо- не вярвам някой да се съгласи да ти прави лифтинг на лице на тази възраст...Още е рано - това се прави след 44-45 нататък и всеки хирург, предполагам, ще се опита да те разколебае...
При мен бръчката между очите и сърдития поглед премахнах чрез ендоскопски брау-лифт (повдигане на веждите), което изцяло опъна тази гънка и освежи доста целия поглед...
За назолабиалните гънки - четвъртък смятам да се поинтересувам на консултацията и ще ти кажа, ако искаш какво са ме посъветвали...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th May 2008, 10:13
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Гвендолин и аз ще се радвам да споделиш след консултация, защото на мен на една консултация с приятелка за тях ми предложиха филър а на нея липофилин. Така и не разбрах по какво се преценява кое от двете да се направи!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th May 2008, 10:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Гвендолин и аз ще се радвам да споделиш след консултация, защото на мен на една консултация с приятелка за тях ми предложиха филър а на нея липофилин. Така и не разбрах по какво се преценява кое от двете да се направи!
И аз не съм наясно, последният път се интересувах за Ботокс, но той категорично ми каза, че нямало да ми сложи и съм нямала нужда, но сега ще попитам конкретно за тази дълбока гънка/бръчка, която имам само от едната страна на устата и ще ви кажа каквото разбера
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th May 2008, 14:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Значи така... питах днес на консултацията как най-добре мога да запълня тази гънка (назолаб.) и той ми препоръча липофилинг. Каза ми, че той е най-траен като филър (около година, може и повече, а другите са около 6 мес. поне така разбрах аз )... При мен щяло това да е добрия вариант тъй като обмислям да си правя и липосукция. Предупреди ме обаче, че резорбируемостта е 50 процентова, тоест може в началото да се сложи 2 сс от едната страна, 1 сс от другата, а по-натам да се допълни в зависимост колко от мазнината остане. Незнам дали съм била полезна на някого, защото повечето неща в тази тема си ги знаете от опит....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2008, 17:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря мила, че си питала. И на мен липофилинга ми се струва най-подходящ, а и нещо колкото и да разпитвам приятелки за филърите все не са доволни нито в устни нито в бръчки. Може би след време и аз за това ще настоявам. Сега за момента ще се кротна че майка ми пощурява и няма как да се скрия от нея ако направя нова корекция. Целувки от мен.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2008, 17:20
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравей Гуендолин, и много ти благодаря за вниманието и информацията. Не разбрах обаче, назолабиалната бръчка само чрез филъри ли се премахва или може и чрез някакъв вид лифт? Или ти не си питала за това? Аз лично искам някакво по-трайно решение, защото ако трябва на всеки 6 месеца или година да се подновява някакъв филинг, ще ми дойде в повече - писна ми от пластични операции , усещам, че се пристрастявам - едно време си казвах, че само да ми оправят гърдите и спирам, обаче след гърдите реших да махам и бенки, да коригирам нос, бръчки... Усещам, че вече ми се е променила психиката, вманиачила съм се - гледам гърдите, носовете, торбичките на хората и това на ми харесва, така че ако има по-трайно решение за назолабиалните ми бръчки и да мога поне 3-4 години да не стъпвам при пластичен хирург, ще съм много доволна!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2008, 18:34
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И аз търся такова решение, но без скалпел ако е възможно, но май няма. Освен силикон може би.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2008, 19:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Здравей Гуендолин, и много ти благодаря за вниманието и информацията. Не разбрах обаче, назолабиалната бръчка само чрез филъри ли се премахва или може и чрез някакъв вид лифт? Или ти не си питала за това?
Ами аз по-горе ти написах, че едва ли ще ти направят лифтинг на тази възраст... Не съм питала, защото по мнение на доктора ми е още рано за лифтинги (а съм на твоята възраст )... Отиди на консултация и виж какво ще ти кажат...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th May 2008, 20:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И мен много ме дразнят назолабиалните бръчки Изпих две опаковки "ХиаВита" (това е добавка с хиалуронова киселина) и като че ли има някакъв ефект, но пак не е решение.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th May 2008, 20:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Сиби може ли да дадеш малко повече инфо за тази добавка. Силно ме интересуват вариянти да си помогна сама не с филъри ако е възможно разбира се. То и подобрение частично би било чудесно, ако има в комбинация с подходящи мазила.
Благодаря предварително мила!

П.П. Имаш ли нови снимки мила и как си?
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.