IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 15th July 2009, 08:20
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Ако е одобно би ли казала колко плати ?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 15th July 2009, 09:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Гуен, имаш предвид, Neuronox ли?
Не, Мена - казва се "Вистабел", доколкото видях и трябва да е това (но е произведен в Корея)
http://www.botox-cosmetic-surgery.co..._injection.htm
Димитрия - цената е 5 евро на единица. Аз ползвах само в зоната на пачия крак и поради скептичното ми отношение към друг вид ботокс, различен от американския, уговорката ми е да заплатя, само ако ефектът трае не по-малко от американския ботокс, тоест зимата (такава уговорка имам, защото познавам доктора от години).
На приятелката ми, която си сложи при него 32 единици, цената съответно беше 160 евро (за зона чело+пачи крак).
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15th July 2009, 10:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Виждам, че Вистабел в статията, която пуснах, е производство на Франция, но на консултацията ми показа това шишенце и отдолу пишеше, че е произведено за Алерган... Сега обаче се чудя дали просто ми е показал алтернатива на американския вариант, а не е имал предвид, че е корейски... И на двете обаче ни е сложен корейски, пък резултати ще отчетем... Няма да спестя негативен коментар, ако не е на достатъчно ниво, като американския.... (смело мога да кажа, че особено под лявото око бръчиците са се загладили отсега )
Отговори с цитат
  #114  
Стар 15th July 2009, 10:33
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

KbtxA - Korean Botulinum Toxin Type A
май за това иде реч... Мена, кажи ми знаеш ли нещо повече по въпроса...много държа на мнението ти.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 15th July 2009, 11:23
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Благодаря за отговора !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 15th July 2009, 18:14
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Дерматоложката ми , ползва китайски ботокс и за себе си , казва че трайността е еднаква , но аз все още си хвърлям парите за кремове . Когато сте с ботокс ползвате ли силни кремове ?
Отговори с цитат
  #117  
Стар 16th July 2009, 10:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Дерматоложката ми , ползва китайски ботокс и за себе си , казва че трайността е еднаква , но аз все още си хвърлям парите за кремове . Когато сте с ботокс ползвате ли силни кремове ?
За китайския между другото не съм чувала добри отзиви и то, от хирурзи.... Но доколко е вярно...всеки хвали това, с което работи....
Отговори с цитат
  #118  
Стар 16th July 2009, 13:21
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Дерматоложката ми , ползва китайски ботокс и за себе си , казва че трайността е еднаква , но аз все още си хвърлям парите за кремове . Когато сте с ботокс ползвате ли силни кремове ?
Hi Only, ботоксът не ти позволява ти самата да се бръчкаш, но не премахва или запълва бръчките (за това служат филърите). За да избегнеш структурната промяна на кожата от възрастта, климата, стреса и т.н. е необходимо да си подхранваш ежедневно кожата с ХУБАВ крем. А коя точно марка грижи за кожата (т.е. серум, тоник, подхранващ, хидратиращ и прочие крем) е хубава за твоята кожа, решаваш ти (бих казала, с помошта на лекар-дерматолог). За мен лично най-подходяща марка е Shiseido.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 16th July 2009, 16:17
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

SweetShark , склонна съм към подпухване от опр.кремове , за Shiseido съм чела точно такива оплаквания , а иначе точно оттук се бях запалила за него . Сега съм на мостри на Estee Lauder .
Дами , а вие като сте ползвали вече ботокс , какво казват лекарите - важи ли мах 5 пъти биене на ботокс - повече не може , но не от не-необходимост . И това спиране на ботокса - на какво се дължи , да не подготвят версията , че е вреден ?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 16th July 2009, 17:41
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не съм стигнала до 5, още съм на 3. Но от 3тия мине една година и изобщо няма наченки да ми се налага скоро да слагам: с други думи, не са ни излъгали докторите, че след 3-тия път може да минат много (около 8) години, преди да се наложи пак слагане.

Оффтопик, на мен Estee Lauder кремовете ми понасяха (ползвах ги около 3-4 години), но пък не ми пазеха и обгрижваха така кожата, както Shiseido сега.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.