IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 14th March 2014, 19:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Няма страшно, не се фЮмирай. Къде е удебеляването? Да не е близо до шевовете?

Втвърдяването до един месец след мамото ще ти е пръв приятел. Случва се непрекъснато, особено когато си в движение.
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 14th March 2014, 20:56
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Здавейте,момичета.
И аз да се отчета, мина и моята операция на 12, всичко е наред в къщи съм си, пия си обезболяващи, не толкова че ме боли по-скоро ме е страх да не ме заболи и за това превантивно три пъти на ден.
Навън е толкова хубаво времето, а аз седя затворена въщи. Ди ви питам кога почнахте да излизате навън, на кой ден? Решила съм утре да поизляза, дано не е рано, ама не ме свърта вътре. Е ще трябва някак си да си измия косата първо де.
Мигла, защо реши, че имаш КК, нали имплантитети са подмускулно. КК се среща предимно, когато са поставени надмускулно. Не се вкарвай във филми.

Честити придобивки! Със здраве да си ги носиш и да нямаш никакви проблеми с тях! Ще чакаме снимки!



migla, твоята операция не беше ли наскоро? Защо мислиш, че си с КК? Много е рано за такива последствия, не се тревожи излишно, че сама се натоварваш с негативна енергия, сигурна съм, че всичко ще ти е наред
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 14th March 2014, 22:50
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от migla Виж мнението
Лил, писали сме заедно, благодаря за разумните доводи за времето! Аз, освен гореспоменатото, си напипах в тази част и нещо като удебеляване продълговато и много тънко и всъщност от там почна всичко. Реших, че това е началото на капсулирането , ще каже човек че съм на 5 год...
migla, не се притеснавяй - това удебеляване около зоната на шева е нормално струпване на тъкани в зоната на интервенцията.Това също е съвсем естествена реакция на организма в опита му да оздрави мястото.Сигурно си обръщала внимание, че обикновенно като се порежеш, после мястото около белега е по удебелено. Изобщо нямаш капсулиране, а още повече е супер рано да имаш подобни мисли, предвид факта, че си много прясна още.Така или иначе усещането за напрегнатост, стягане, болка дори, дърпане ще ти се обаждат още поне няколко месеца.
Радвай се на новите сиси и не мисли черногледо!
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 14th March 2014, 22:52
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Момичета - Puf е прав , ще пусна паролата, / 12345678 / просто наистина не съм очаквала да има такъв интерес.
tifani, носиш ли постоянно сутиена и придържащата лента? Аз съм на 9 дена, свалям ги само като се къпя и за няколко часа докато ги изпера, но нямам подобни усещания.
Чудесни и супер естествени.Да са ти честити atina!
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 14th March 2014, 22:57
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
atina нося сутиена постоянн ,купих си и втори ,за да не чакам да съхне .А за самото усещане ,чувстам при определени движения как ми се мурда и импланта (като си връзвам косата примерно ) не е болезнено просто е странно , а това е на гърдата ,която не ме боля и като цяло по-бързо се възстановява .Шоки ти винаги ме успокояваш ,благодаря ти
tifany това усещане за мърдане го имам и аз.Вече съм на почти година от операцията, но ми се случва често.Така например, като започна да режа с нож и усещам как импланта на лявата гърда леко се мърда/движи, не е болезнено, но е странно като усещане.И явно това е нормално, като се има предвид факта, че имплантите не са залепени за мускулите плътно, те са в нещо като мускулен джоб, но се се срастват напълно с тялото ти.Това предполага, да имат и собствен "живот" в тялото ни.
Въпреки, че на мен ИС ми каза, че вида на моят имплант се прихващал към мускулът с времето и при евентуално отстраняване на импланта трябвало да се отреже и част от тъкънтта, която е непосредствено до него, един вид се сраства в някаква степен с тялото.
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 15th March 2014, 07:49
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Много ви благодаря за успокоенията, дами, наистина имам нужда от това! Удебеляването, което аз напипах е всъщност не около шева, а нагоре по ръба на гърдата в посока мишницата. Прилича на лимфен възел, но продълговат, плосък и неподвижен, нещо такова. Дано излишно се панирам! Няма да пипам повече и да мисля за това, прави сте за негативната емоция и нейните последствия. Ще си чакам чинно да мине време и това е.
Хубав уикенд, мили момичета, времето се стопли, излизайте да ви види света и да усмихнете слънцето още повече
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 15th March 2014, 11:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Така, както го описваш това отстрани... може да напипваш ръба на импланта.
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 15th March 2014, 16:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nansi@Nansi Виж мнението
... така че търпение му е майката. Аз просто спрях да го мисля и да ги гледам и се завърнах към нормалния живот.
Браво! Много малко успяват да са като теб.
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 15th March 2014, 19:21
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Хеей, на цицки нови цицки цестито! От тук нататък ще е все по-хубаво, инджой дет са вика. Само ще кажа, че всяка минута с цици си струва всички терзания, мъки /ако е имало такива де/ и парички; както и съпротивата, оказана от близките срещу тази така „ненужна“ и „опасна“ операция; всичките клюки, измислени по наш адрес след операцията, даже и малкото ограничения, с които тр да се съобразяваме. А и лятото идва и аз вече нямам търпение да се разхождам по силикон и някое парцалче отгоре, колкот да н‘ кажат, че съм гола де.
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 15th March 2014, 19:45
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, има ли някой от вас опериран лятото? Очертава се юли да ми е свободният месец, когато ще мога да се оперирам, но се чудя в жегите как ще ми понесе.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.