IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3201  
Стар 22nd July 2015, 13:57
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

madhouse, уж ти писах, но не виждам ЛС в изпратени, както и получих инфо от бюлетина, че съм блокирала изпращането и получаването на ЛС

Чувствам се, като тъпа блондинка и не намирам откъде да включа опцията за ЛС
Отговори с цитат
  #3202  
Стар 22nd July 2015, 14:11
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

за съжаление не съм от сф. а според мен можеш да попиташ продавачката за евентуално връщане на продукта или замяна с друг. недей да махаш етикетите и готово. не виждам какво толкова ще стане. все едно си го мерила в магазина, не е като да е носен с часове и да си се потила обилно, че да не можеш го върна. при теб ще е слагане, мерене, сваляне. ама защо това упражнение, не ми е ясно. може би да видиш и прецениш достатъчно големи ли ще са при краен резултат, което е мноооого относително според мен, защото мускула като ги притисне изглеждат съвсем различно ако само ги сложиш в сутиена. ако беше писала ден- два по рано, щях да ти го пусна по куриер иначе... сори

Последно редактирано от madhouse : 22nd July 2015 на 14:36
Отговори с цитат
  #3203  
Стар 22nd July 2015, 14:22
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Благодаря, все пак. Току що приятелка ми предложи нейния - та поне това няма да го мисля.

Според Тепавичарова, ако се сложат прекалено големи импланти, после капсулната контрактура ще е в по-голям стадий (3, 4 ) и не е добре, ще ги усещам студени...

А вчера четох из темите, че масово го има това усещане. Вероятно ще натиска за по-малки.
Отговори с цитат
  #3204  
Стар 22nd July 2015, 14:35
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

ами, чудесно. това за контрактурите, не ми е ясно на мен, честно за първи път го чувам. може ли някой от по- вещите да разясни.
при мен само ме мериха и доки каза "аз по-голямо от 390СС няма да ти сложа, избирай 345 или 390." за друго не е ставало въпрос. но аз избрах 345 и съм доволна. някои дни ми се реве, че не мога да си намеря дрехи и сутиен, който да ми става, пък да е удобен да не говорим, преставям си какво щеше да е с 390. но... трай бабо, дето се казва.

Последно редактирано от madhouse : 22nd July 2015 на 14:37
Отговори с цитат
  #3205  
Стар 22nd July 2015, 14:51
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Това, което ми обясни е, че около импланта се образува капсула, която е ОК да е в 1 или 2 стадий, но не и в 3 или 4 - както би се случило, ако имплантите са по-големи от уместното
Отговори с цитат
  #3206  
Стар 22nd July 2015, 15:02
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И аз мисля,че май е задълбала в излишни термини. скоро коментирахме студенината.мен ме кефи. приятелките се разхлаждат на тях хахаахаха. Други ги дразни,ама като цяло ти не ги усещаш студени,само при допир...
Алена, в настройки има една опция, да позволиш изпр и получ на лични. аз също доскоро не знаех,но случайно прочетох един пост на пуф-паф, който може и тук да го препостне- и без др. воаьорства и ще прочете за затрудненията ти, сигурна съм, че ще помогне на драго сърце
Отговори с цитат
  #3207  
Стар 22nd July 2015, 15:03
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

за капсулата ясно, ама какви са тези стадии не разбирам аз. сега аз се чувствам тъпа
Отговори с цитат
  #3208  
Стар 22nd July 2015, 15:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Когато тъканта около импланта е прекалено дебела започва да го притиска и деформира... КК се появява предимно при НАДмускулно поставяне на имплантите. Винаги има опастност от КК, защото организмът ни се бори срещу чуждото тяло.... не виждам обаче връзка с по-малък/по-голям имплант... все едно имаме електронни везни вътре и ламБата почва да свети ако имплантите са по-големи.... за мен това няма логика.
Отговори с цитат
  #3209  
Стар 23rd July 2015, 09:47
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

madhouse, мина и прегледа?
Отговори с цитат
  #3210  
Стар 23rd July 2015, 13:57
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
madhouse, мина и прегледа?

хихик, трябваше, ама не отидох- това за годишния ставаше на въпрос. а ти явно ме обърка с a.l.e.n.a. и аз точно влизах да питам какво стана с "упражнението", че ми е много интересно как така се избират импланти въз основа на сутиен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.