IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3701  
Стар 19th November 2015, 17:15
nnacheva nnacheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Нова съм във форума, така че предварително се извинявам, ако объркам нещо.
Предстои ми операция за уголемяване на бюста при др Стоянов. Исках да попитам някоя от вас пила ли е Арника Монтана преди операцията, колко време преди това се започва и има ли наистина ефект от нея?
Благодаря
Отговори с цитат
  #3702  
Стар 19th November 2015, 17:58
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Взимах Арника Монтана 15CH преди ражданията ми, около месец я приемах. Не знам дали е от нея, но и двете раждания минаха като по мед и масло, много бързо и много леко без да се налага епизиотомия и без никакви разкъсвания (второто ми дете се роди почти 4 кг.). Чела съм, че арниката влияе много добре на тъканите и подпомага възстановителния период. Предполагам, че ако не ти помогне, не би могла да ти навреди по никакъв начин, така че пробвай. Понякога и "плацебо" ефектът оказва голямо влияние върху възстановяването.
Отговори с цитат
  #3703  
Стар 19th November 2015, 19:47
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз ще гледам този уикенд пак да се мъча да снимам Може и мъжа си да помоля И с телефон да пробваме

днес докато снимах грима - се е хванала едната гърда Вярно, че облечена, но за мен се вижда доста, като се има предвид, че сега гледам с други очи, ръбове, релефи ...

Отговори с цитат
  #3704  
Стар 19th November 2015, 21:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Един месец е дълъг период да се взима Арника в случая. Може би мах 2 седмици да я приемаш.
Но определено възстановяването с нея е по-благоприятно.
Успех
Отговори с цитат
  #3705  
Стар 19th November 2015, 22:09
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

И аз взимах арника - гледам доста сте изписали - ще се върна да чета
Отговори с цитат
  #3706  
Стар 20th November 2015, 04:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Алена слушай ме внимателно, слуша ли ме, сменяй този цвят на косата и не се замисляй !
Слушай мен, а не познати и приятели, които винаги ще са лицемери за тези неща, във фейсбуците съм се късал от смях, точно от такива лицемери, но такива хора само могат да заблудят човек.

Аз като най-добрият на фотошопите нямаше как да не опитам някои цветове и прически и други неща, но няма нищо да показвам. Сменяй го този цвят с нещо по живо, никой няма да ти го каже, защото всички са лицемери. Сега не трябва да ти става гадно, но този цвят не е за млада жена и в случая това дали е модно или не не важи.
Отговори с цитат
  #3707  
Стар 20th November 2015, 06:23
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

На мен ми харесва цвета, ама аз понеже никога не мога да имам точно това русо...и съм пристрасна...Кожата ти е разкош! Пу, пу Сегааа...аз пак съм се филмирала, защото като се масажирам (вече са доста по-меки, но дясната продължава да е една идея по-твърда от лявата) и в ляво, от вътрешната страна на гърдата - към гръдния кош, напипвам нещо меко и подвижно..може да е топченце, но може и да не е, понеже като го напипам и се мърда, не мога да установя...Болка няма. Вероятно е ръба на импланта...Но това нормално ли е? Днес стават 14 дена от операцията..И друго да питам - колко време трябва да я нося тази ластична лента, че определено ми писна. Верно, че само денем я слагам, но...аман..?
Отговори с цитат
  #3708  
Стар 20th November 2015, 10:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Сегааа...аз пак съм се филмирала, защото като се масажирам (вече са доста по-меки, но дясната продължава да е една идея по-твърда от лявата) и в ляво, от вътрешната страна на гърдата - към гръдния кош, напипвам нещо меко и подвижно..може да е топченце, но може и да не е, понеже като го напипам и се мърда, не мога да установя...Болка няма. Вероятно е ръба на импланта...Но това нормално ли е? Днес стават 14 дена от операцията..И друго да питам - колко време трябва да я нося тази ластична лента, че определено ми писна. Верно, че само денем я слагам, но...аман..?
За лентата питай док ... няма ли да ходиш скоро при него? Заради топчето (или ръба по-скоро) по-скоро питам за посещението при док. Най-вероятно е ръба на импланта или някое вътрешно шевче, освен това не те боли, така че не се филмирай.
Отговори с цитат
  #3709  
Стар 20th November 2015, 10:32
nnacheva nnacheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Много благодаря за отговора
Отговори с цитат
  #3710  
Стар 20th November 2015, 16:33
Nikoletanikolova Nikoletanikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей Pufpaf,
Пиша под това съобщение тъй като не ми дава опция да ви пиша на лично.
Казаха ми да се обърна към вас тъй като сте правили много добри фотошопи на нослета.
Тъй като ми предстои ринопластика при Асен Асенов, ще бъде ли удобно да се посъветвам с вас?
Опитвам се да оправя проблема с пращането на писма в пощата..
Благодаря,
Поздрави,
Николета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.