IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 20th August 2013, 13:41
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз си ги мажа със Скарекс гел. БГ е и съм доста доволна от него като се има в предвид че не е на ден по два пъти. Съставките са достадобри и то точно за регенерация на кожата в това число и за белезите. Фактор се ползва целогодишно. Зимата 10, пролет лято и есен градско 30, на море 50+ И пак имам пигментации. Това е от типа кожа. На морето се ходи на плаж само от 16.00 до 18.30 ч. Слагам кузерка+ очила+ кърпа върху лице и шия. Фактор 50+ се маже и на ръцете на дланите отгоре и пак имам пигментации.... Въпрос на фенотип и кожа.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #782  
Стар 20th August 2013, 15:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Фактор се ползва целогодишно. Зимата 10, пролет лято и есен градско 30, на море 50+ И пак имам пигментации. Това е от типа кожа. На морето се ходи на плаж само от 16.00 до 18.30 ч. Слагам кузерка+ очила+ кърпа върху лице и шия. Фактор 50+ се маже и на ръцете на дланите отгоре и пак имам пигментации.... Въпрос на фенотип и кожа.
Точно така,браво.Много си запозната и ти Малко жени ги знаем тия правила.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #783  
Стар 20th August 2013, 17:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Момичета, и аз мисля да си мажа белега с този Белекс, мисля че поне няма да ми навреди.
Шоки, от аптека ли си го купи или си го поръча?
Тити купих си го от аптека. Струваше ми 8.50 лв. Аптеката беше на Марешки.
Отговори с цитат
  #784  
Стар 20th August 2013, 20:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти, Шоки!

А относно твоя проблем, не е ли добре, наесен, сега като поотслабне слънцето да си направиш 3 химични пилинга, дали няма да е подходящо за тези петно, посъветвай се с дерматолог, трябва да има решение.
Отговори с цитат
  #785  
Стар 20th August 2013, 20:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Фактор се ползва целогодишно. Зимата 10, пролет лято и есен градско 30, на море 50+ И пак имам пигментации. Това е от типа кожа. На морето се ходи на плаж само от 16.00 до 18.30 ч. Слагам кузерка+ очила+ кърпа върху лице и шия. Фактор 50+ се маже и на ръцете на дланите отгоре и пак имам пигментации.... Въпрос на фенотип и кожа.
Аз пък целогодишно си ходя с 50 +, освен това гледам на 2 часа да го подменям, като съм навън влизам в някое WС и си нанасям нов слой. Стигала съм по 5 пъти на ден да слагам нов слой фактор
Отговори с цитат
  #786  
Стар 20th August 2013, 20:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Благодаря ти, Шоки!

А относно твоя проблем, не е ли добре, наесен, сега като поотслабне слънцето да си направиш 3 химични пилинга, дали няма да е подходящо за тези петно, посъветвай се с дерматолог, трябва да има решение.
Много съм объркана относно информацията за химичния пилинг. Едни са доволни, но други пък пишат, че имат ужасни последици от химичен пилинг. Незнам кой доктор може да ми направи качествен химичен пилинг. Че все пак за лицето ми става проблем и не мога да се доверя на всеки.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 20th August 2013, 21:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

да, той е агресивен и като се нанесе трябва да се държи точно определено време, ако се просрочи времето може да те изгори буквално. Задължително се прави от дерматолог, а опитен ли е дерматолога няма да има никакъв проблем. После ще станеш като крастава, ще се белиш неистово, ще ти се смъкне цялата кожа, то това е целта, да се свлече най-горният замърсен слой кожа. Така се правят три процедури и лицето светва. Не трябва да се бели кожата с пръсти, в смисъл да и се помага, трябва сама да си изпада. Като излизаш навън задължително трябва да си обилно намазана с 50+. Абе картинката не е от най-приятните, но мисля, че си заслужава.
А ако имаш възможност да си вземеш отпуск ще е най-добре.

Освен това съм виждала момиче със зверски кратери от акне, наистина със сериозно акне беше милата и след това като я видях, тя беше направила поредица от химични пилинзи имаше осезаем положителен ефект, заличили се бяха белезите. А пък съм чувала, че и за най-фините бръчки също е много добре, изглажда ги.
Отговори с цитат
  #788  
Стар 20th August 2013, 21:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И още нещо да добавя, от дерматолог знам, че колкото по-стари са петната, толкова борбата с тях е по-трудна. Така, че ако при теб нещата са от скоро е хубаво да обърнеш внимание на това, защото слънчевато лъчение се натрупва с годините и идва момент когато си избива. Моя приятелка се бори с петна, през неслънчевите месеци е добре, доста добре, но лятото лицето и става като маска, въпреки че използва 50+, петната стават много, много тъмни, с много ярки очертания.
Но при нея тези петна започнаха отпреди 6 години някъде и може би ако навреме беше взела мерки щеше да стопира нещата. На всичкото отгоре от цялата тази козметика с/у петна и се появи мъх на лицето.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 20th August 2013, 22:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Има химически пилинги,от които не се белиш И да,трябва да се направи от добър дерматолог,за да не направи по-големи щети
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #790  
Стар 21st August 2013, 08:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Аз пък целогодишно си ходя с 50 +, освен това гледам на 2 часа да го подменям, като съм навън влизам в някое WС и си нанасям нов слой. Стигала съм по 5 пъти на ден да слагам нов слой фактор
Браво на теб! Ще взема и аз да си сложа една тубичка 50+ в чантата. Обаче не се ли натоварва много кожата така - с постоянно мазане? Все пак в кремовете има и процент сухо вещество, което няма как да се поеме от кожата ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.