IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 4th April 2007, 00:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Никой няма да ти каже кой е най- добрият специалист, защото това е много относително. Прочети информацията за хирурзите и реши при кои да отидеш на консултации, тогава сама ще избереш кой е най- добрият за теб.
Отговори с цитат
  #542  
Стар 12th April 2007, 17:56
di_di di_di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! И аз съм решила да уголемя бюста си! Моля да ми препоръчате доктор към когото да се обърна!
Отговори с цитат
  #543  
Стар 12th April 2007, 18:18
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Темата за пострадали, надали е най-подходящо място да зададеш подобен въпрос и трето НИКОЙ няма да ти препоръча хирург, просто попрочети тук във форума и ще придобиеш представа накъде да се насочиш.
Успех
Отговори с цитат
  #544  
Стар 12th April 2007, 19:24
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

........
Отговори с цитат
  #545  
Стар 29th April 2007, 00:27
mona_liza mona_liza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ... трябва да разпъна кожата и да се вгледам за да открия тънка като конец ивица в кожата ...след това правих липосукция...казвам ви-уникално изпълнение...имах бричове,а сега имам перфектни крака и дупе...няма белези...няма "дупки"...няма буци...гладки и стегнати бедра...родила съм 2 деца...след тези корекции изглеждам зашеметяващо тук при този доктор идват жени от цялата страна...и много които живеят в чужбина...цените са много по-ниски от тези в страната и работата на доктора е на нужното ниво.разпитайте,не вярвам някой да се оплаче от този доктор а това е д-р Димчо Маджаров от гр.Бургас. Работи в страхотна клиника с невероятен екип. ако ви е нужна повече информация,питайте ме..!!!
Отговори с цитат
  #546  
Стар 29th April 2007, 00:44
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Аз пък ползвам Космодиск и съм много доволна! Просто се чувствам преродена, самата истина ви казвам. Ходя си на вилата и помагам на баща ми да копае лозето, като грабна мотиката неможете ме спрете. В началото само усещах малко като парене, ама това как напипа болката бе.... Сега немога да живея без него и вечер като лягам си го слагам отзад, така хубаво си заства и си се намества...иначе немога да спя. И като съм на сватба аз веднага скачам да водя хорото. А вие какво?? Някакви цици сте тръгнали да си правите. И само да ви кажа, че в момента и космодикса и наколенките на доктор Ливайн са на промоция, даже и на майка ми, която е в чужбина изпратих.
Отговори с цитат
  #547  
Стар 29th April 2007, 00:49
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #548  
Стар 29th April 2007, 19:52
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

аз пък си взех колана за отслабване сауна слим.Да ви кажа седя си на дивана ям като рапрана , а за два дни станах 45 кила, ама направо супер , като магия действа .СЕга и те са на промоция две за едно
Отговори с цитат
  #549  
Стар 29th April 2007, 20:41
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mona_liza
поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ..!!!
Какви доктори имало , не лекар а магьосник !
Отговори с цитат
  #550  
Стар 29th April 2007, 20:51
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Направо ме разбииииихте от смях
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.