IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th July 2009, 13:05
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Gwen, Reason

ще постна още снимки след месец. мисля, че този път резултата ще се задържи и само ще трябва да ги топвам с по 0.5 мл през 6 месеца за да се задържат такива
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th July 2009, 13:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Gwen, Reason

ще постна още снимки след месец. мисля, че този път резултата ще се задържи и само ще трябва да ги топвам с по 0.5 мл през 6 месеца за да се задържат такива
Това не е ли прекалено мазохистично да се бодеш десетки пъти?И От финансова гледна точка изобщо не си заслужава!
Не мислиш ли,че е разумно да има 1 вариант за дълготраен ефект или 1 вариант за вечен ефект?
Коя жена ще се подлага на процедура през 6 месеца?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th July 2009, 14:01
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

хех, чак мазохистично... juvederm съдържа лидокаин и наистина не се усеща болка при поставянето му, нито пък се налага някаква упойка или допълнително мазане с лидокаин преди процедурата.

ясно е, че киселината се разгражда и въпреки че juvederm е много добър и съм изключително доволна от него, не се заблуждавам, че стои с години... в момента съм с 2 мл и няма да чакам да се разгради напълно. за това според мен, ако слагам по малко (0.5), редовно (примерно всеки 6 месеца) ще имам това, което искам. от финансова гледна точка мога да си го позволя...

и аз търся вечният вариант - мислех за липофилинг, импланти, оперативно... всеки от тези методи има предимства и недостатъци. най-добър според мен от вечните е липофилинга, дори имах запазен час за операцията и билет за бг. това, което ме спя е че в моят случаи е доста вероятно да се наложи втора и трета процедура, докато се постигне това, което искам. при всяка процедура се прави малък разрез на мястото, от което се взима мазнина и след това разрези в крайчетата на устните. при първа процедура тези разрези зараствали добре и не се личали, но дали ще е така при втора и трета не се знае... според мен именно това е недостатъка на липофилинга...

за киселината може да не се наложи всеки 6 месеца, може да е всяка година... не знам, ще пиша когато му дойде времето... но определено аз ще се подложа...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th July 2009, 18:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И аз за това се реших на оперативния метод.Липофилинга не е скъп,но за моите устни трябват няколко процедури,което немога да си причиня отново!
1 година се опитвах да се самонавия за 2 липофилинг,но като видях темата и там Мортиша,си казах ето това е мойта процедура!

Не съмс е решавала на тия филъри,защото много мои приятелки по няколко пъти се бодяха с някакви киселини,но не ми харесваше как става една такава изкуствена минетчийска уста
Мортиша е с невероятен резултат,дано и при мене има разлика,ако ли не липофилинг като краен метод!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th July 2009, 10:20
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

определено е интересно как описваш резултата при приятелките си… дано някоя от тях не чете форума.
явно зависи от продукта и количеството, както и от идвидуалните характеристики на лицето и визията, която целиш. по мои наблюдения киселината стои доста естествено
Отговори с цитат
  #36  
Стар 20th July 2009, 11:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
определено е интересно как описваш резултата при приятелките си… дано някоя от тях не чете форума.
явно зависи от продукта и количеството, както и от идвидуалните характеристики на лицето и визията, която целиш. по мои наблюдения киселината стои доста естествено
Ние с приятелките сме си честни и всяка знае сама за себе си,никоя не би се обидила!

Ами явно ти си единствения случай,който харесва резултата от киселината ,защото масово жени с надути усни/вече изказах прилагателните/,стои ужасно нестесвено и изпитват срам,защото хората ги гледат,знаеш как.Не че хората са важни,но го казах с идеята,че едни добре направени устни не предизвикват отвращение в другите.не заради количеството,не говоря само за онези огромни устни,а за дори при минималните ефекти-стои като някой е бошунирал тази уста.Поне тренирам бокс и съм се нагледала на такива муцунки


Че такива жени,по улиците,заведенията,познат и са доста смешни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th July 2009, 12:03
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

това е твое лично мнение, не знам защо е цялата тази злоба (или завист) в теб... това, че съм единственият случаи е доста спорен въпрос и абсурдно твърдение. нямам никакво намерение да споря с теб и крайните ти изказвания...

p.s. не знам как ги гледат хората, не съм чула и някой да изпитва срам или неудобство... аз лично моите страхотно ги харесвам и не мога да им се нагледам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th July 2009, 12:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Това не е ли прекалено мазохистично да се бодеш десетки пъти?И От финансова гледна точка изобщо не си заслужава!
Не мислиш ли,че е разумно да има 1 вариант за дълготраен ефект или 1 вариант за вечен ефект?
Коя жена ще се подлага на процедура през 6 месеца?
Въобще не се смятам за мазохистка, въпреки, че вече трета година си слагам хиалуронова киселина!
Напротив, винаги бих предпочела да имам контрол над вида на лицето и устните си, а не да направя нещо перманентно и после вечно да съжалявам!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th July 2009, 12:54
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
определено е интересно как описваш резултата при приятелките си… дано някоя от тях не чете форума.
явно зависи от продукта и количеството, както и от идвидуалните характеристики на лицето и визията, която целиш. по мои наблюдения киселината стои доста естествено
Ние с приятелките сме си честни и всяка знае сама за себе си,никоя не би се обидила!

Ами явно ти си единствения случай,който харесва резултата от киселината ,защото масово жени с надути усни/вече изказах прилагателните/,стои ужасно нестесвено и изпитват срам,защото хората ги гледат,знаеш как.Не че хората са важни,но го казах с идеята,че едни добре направени устни не предизвикват отвращение в другите.не заради количеството,не говоря само за онези огромни устни,а за дори при минималните ефекти-стои като някой е бошунирал тази уста.Поне тренирам бокс и съм се нагледала на такива муцунки


Че такива жени,по улиците,заведенията,познат и са доста смешни.
marisabela, аз също съм много доволна от формата и обема на устните си след процедурите с хиалуронова киселина, и в никого не предизвиквам отвращение
Професията ми и личното възприятие за красиво не биха ми позволили да плаша околните!
Всичко е въпрос на естетическо усещане в доктора, тогава резултатът ще бъде едни красиви и сочни устни.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th July 2009, 15:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
това е твое лично мнение, не знам защо е цялата тази злоба (или завист) в теб... това, че съм единственият случаи е доста спорен въпрос и абсурдно твърдение. нямам никакво намерение да споря с теб и крайните ти изказвания...

p.s. не знам как ги гледат хората, не съм чула и някой да изпитва срам или неудобство... аз лично моите страхотно ги харесвам и не мога да им се нагледам
злоба,завист?напротив,радв м се ако се харесвате.изказах наблюденията си,просто не би трябвало да се обиждаш от 1 коментар,който не е имал за цел твоята реакция
Незнам защо мислите,че изобщо нападам някой.

Мнението ми за тъплата,или ако искаш изказването-имам наблюдения за тази част от жените,които ги е срам от ефекта на дори минималните количества киселина ли е там каквото е! а РЕАКЦИЯТА НА ОСТАНАЛАТА ЧАСТ ОТ ЧОВЕЧЕСТВОТО Е НАПЪЛНО НОРМАЛНА.Неразбирам защо трябваше да се дразниш от някакви си факти.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.