IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th July 2009, 17:48
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране

[quote="Stunning"]това е твое лично мнение, не знам защо е цялата тази злоба (или завист) в теб... това, че съм единственият случаи е доста спорен въпрос и абсурдно твърдение. нямам никакво намерение да споря с теб и крайните ти изказвания...

p.s. не знам как ги гледат хората, не съм чула и някой да изпитва срам или неудобство... аз лично моите страхотно ги харесвам и не мога да им се нагледам [/quote


поздравления има6 страхотни устни.съгласна съм с теб.мисля 4е тези на мирасабеле не са не6то кои знае какво.завист вероятно.]
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th July 2009, 20:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="desislava_yankova"]
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
това е твое лично мнение, не знам защо е цялата тази злоба (или завист) в теб... това, че съм единственият случаи е доста спорен въпрос и абсурдно твърдение. нямам никакво намерение да споря с теб и крайните ти изказвания...

p.s. не знам как ги гледат хората, не съм чула и някой да изпитва срам или неудобство... аз лично моите страхотно ги харесвам и не мога да им се нагледам [/quote


поздравления има6 страхотни устни.съгласна съм с теб.мисля 4е тези на мирасабеле не са не6то кои знае какво.завист вероятно.]
Марисабела не харесва такива устни като на Станинг-въпрос на вкус,а и никъде не се твърди,че моите са кой знае какво
Завист е присъща на хората,които им липсва нещо основно в културата на човек.Има благородна завист,но тук неможе да се спори за никаква завист,защото липсва,както вече споменах.
изпитвам благородна завист към Мортиша,която е със страхотен резултат,БЛАГОДАРЕНИЕ НА ОПЕРАТИВНИЯ МЕТОД,А НЕ НА НЯКАКВИ СИ ПОДЪРЖАШИ КИСЕЛИНИ ЗА УСТНИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th July 2009, 20:40
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

по-добре безпроблебни кисилини в устните,.....отколкото забранен силикон в устните,нали така мила marisaabela
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th July 2009, 20:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Еееее.... хайде стига, момичета... нека не изгрубяваме една с друга. Ясно е, че всички харесваме различен тип форма, различен метод и пр.... Аз съм привърженичка на липофилинга, но това не пречи да се възхищавам на резултати, постигнати с киселина или оперативно Всеки метод си има преимуществата и "болните" страни. Номерът не е просто да се похвалим само, а да си бъдем полезни една на друга с опит. След като тук показваме снимки - значи очевидно се харесваме по начина по който изглеждаме (изключвам случаите на недоволни, които рядко показват снимки) - нека не си трошим взаимно кахъра със злостни коментари или подмятания. Негативното мнение може да се изрази и в доста по-деликатен вариант (от рода на "това не е точно моя тип устни или метод" и пр), ако чак толкова много държите да го изкажете. Все пак това не е "кой е по по най", а обмяна на инфо, поне за мен лично
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th July 2009, 20:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И още нещо - и на двете устните ви са страхотни, съвсем честно... Вие си го знаете, де... И изглеждат естествени и нормални, поне на снимка (за мен критерият за естественост не е сведен само до визия, но е важно да видя как се движат тези устни, как говорят, за да мога да преценя доколко реално се доближават наистина до естествения резултат). Виждала съм перфектно пипнати устни, до момента, когато се отворят в изречение Така че...това, което виждаме като резултат тук, не е достатъчно принципно, за да "охкаме" и "пъшкаме" в екстаз, нали....
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th July 2009, 21:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

НЕЕЕЕЕЕЕЕ,МОЛЯ ВИ.

Не съм искала никой да засегна,аз не си харесвам устните като цяло,но не харесвам и тип такива като Станинг или някоя друга от форума с киселини.Единствено на Мортиша.Гуен ти с липофилинг ли си?извиняавай, не съм прочела темата за липо,защото съм разочарована от тази процедура.
Гуен знаеш ли недостатъците на оперативния метод?Моля,ще чакам отговор,мерси з акоето!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th July 2009, 21:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Гуен ти с липофилинг ли си?извиняавай, не съм прочела темата за липо,защото съм разочарована от тази процедура.
Да, с липофилинг съм и сега ще го повтарям. Разочарованието е нормално, ако очакваш да направиш обем от един път. Аз бях предупредена за това какво да очаквам и че трябва да повторя, ако се хвана на хорото и въпреки това - определено е МОЯТ метод.

Не съм виждала на живо резултат от оперативно увеличаване на устни, но съм виждала на снимки несполучливи такива; меко казано е потресаващо; устната горната - стои като заешка, долната - може да стои като обърната навън...въобще....Освен на Светланка и Мортиша - други хубави резултати не съм видяла... Със сигурност има, но...познавайки се, че обичам да залагам на по-малкия риск - не бих си го причинила.....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th July 2009, 21:10
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Негативното мнение може да се изрази и в доста по-деликатен вариант
съгласна съм, gwen...

...поствам снимки редовно и споделям мислите си, за да съм полезна на някого, ако мога...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 20th July 2009, 21:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Гуен не харесвам формата си,обема го забравям за сега/после след оперативния метод мога ли липо да добавя/?-видях на Мортиша снимките от Ильо Стоянов.навих дори една моя приятелка,щото тя е с много тънки устни,кат се усмихва венеца и се оголва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st July 2009, 04:29
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
marisabela, при теб също е имало нужда
Значи ти си този който определя при кой е имало нужда и при кой - не?

не смятам че които и да е оттук е "имал нужда" никъде не видях тънки като игли устни или дефекти...
"имало е нужда" звучи мн. преувеличено...

и ти ли ще си правиш устни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.