IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 8th June 2014, 12:42
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, качвам снимки, за да онагледя моят резултат. Снимките "след" са на 9 ден след оперцията. Все още имам отоци. Върхът, надявам се, ще спада и ще се прибира още. Като цяло се харесвам всеки ден повече и наистина виждам, че се смалява, което ме радва.
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_3343.jpg (71,7 КБ, 286 views)
Тип файл: jpg IMG_3342.jpg (68,6 КБ, 264 views)
Тип файл: jpg IMG_3345.jpg (67,9 КБ, 253 views)
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 8th June 2014, 13:20
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Goldy,много си хубава,супер се е получило. И по-хубаво ще става с времето Искам да ви попитам,на вас колко време ви се стичаше секрет от нослето ? Моята операция беше в сряда и все още ми се стича от едната ноздра.Доктора каза,че е нормално,даже докато не махне конците и шината.
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 8th June 2014, 13:46
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Благодаря ти! На мен докато ми махнат лонгетата имах какво ли не в носа. Промивах го често със сребърна вода, но дишането беше трудно. След като ми махнаха лонгетата нямам проблем с дишането, при мен е изправяна и преградата и много се радвам, че дишам нормално, защото функционалните функции не са за подценяване.
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 8th June 2014, 15:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldy Виж мнението
Здравейте, качвам снимки, за да онагледя моят резултат. Снимките "след" са на 9 ден след оперцията. Все още имам отоци. Върхът, надявам се, ще спада и ще се прибира още. Като цяло се харесвам всеки ден повече и наистина виждам, че се смалява, което ме радва.
Браво това е много добър резултат и то още на 9тия ден стои супер
Ако се сетиш да пуснеш и снимки след 3 месеца пак, ще сме ти много благодарни всички. Много ми се искаше да видя цялостната промяна и как стои носът на лицето ти, а дори от тези изрязани снимки се усеща, че новият ти нос доста ще е променил визията ти.

Ако този доктор запази темпото и да оперира редовно носове си мисля, че има потенциал да покачи нивото много сериозно и дано има и други като него, за да не се налага да се търсят специалисти в чужбина. Трябва обаче да се инвестира във стажове в чужбина, за да стават все по добри. Но има и друго, за това да моделираш носове е нужно не само практика и добро обучение, а и талант !
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 8th June 2014, 15:37
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

goldy супер ти е нослето, много ми харесва, ще се радвам да качиш още снимки. Аз по цял ден гледам носове, и се чудя дали ще ми отиват, да идва 18.06 и да се приключва вече, защото откачам....

Последно редактирано от Beatrisse : 8th June 2014 на 15:50
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 8th June 2014, 17:15
silviilieva silviilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,има ли някой опериран август месец имам час за консултация на 16 а трябва да заявя отпуската си тези дни имате ли представа Асенов или Йорданов дали оперират тогава
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 8th June 2014, 17:21
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Радвам се, че ви харесва нослето ми!
Пуф Паф, познавам те вече и от други теми, като ценител на женската красота . Може би ще кача и цялостна снимка да откриете десетте разлики . Мисля да продължа да качвам снимки като мине време, защото както всички знаем, те са най-показателни за свършената работа. Всякакви суперлативи по адрес на хирурга неможе да се равнят с една снимка, която онагледява това. Пък и всеки си има различно виждане кое е красив нос и кое не. Да избереш хирург е много трудна задача, искам да бъда полезна с моя резултат, а всеки сам да реши дали това е правилният човек за него или не.
Беатрис, всеки от нас е минал през този момент преди операцията. Сега е времето да изясниш със себе си какво точно искаш и когато дойде момента да го обсъдите заедно с доктора, за да намалиш до минимум шанса за разочарование от резултата. Но не се вглабявай и прекалено много, ще дойде и ще мине като сън!
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 8th June 2014, 21:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това ме накара да се усмихна, явно съм се издал за моята слабост жените

Ценител съм голям не само на външната красота на жените, а и на тяхна душевна красота. Жените са най-прекрасните създания на света и дори да нямат перфектни носове, това не ги прави по-малко прекрасни.
Но по добре да спра сега, че като почна да пиша за жените и мога да пиша цяла вечност, а и те са толкова прекрасни, че е трудно да ги опишеш само с думи !

За снимките изчакай да стане поне месец от операцията, не че не може и по рано, то зависи и от отоците при някои са доста повече, при други по малко. Също така е важно да се знае, че понякога ако има нещо не изпилено добре, някакви ръбове, те се виждаш чак когато отоците вземат да спадат, това важи и за калциранията !
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 8th June 2014, 23:11
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Искам да помоля, който се е оперирал при д-р Асенов и има желание да ми изпрати снимки на ЛС,преди и сега. Благодаря Ви от сърце!

Последно редактирано от Beatrisse : 12th June 2014 на 15:29
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 9th June 2014, 06:58
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Beatrisse мои снимки можеш да видиш на 77 стр. от темата, и на фейсбук страницата на Асенов, там има доста снимки, повечето са след.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:15.