IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 18th January 2013, 13:47
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Знаете ли, дали д-рът прави компютърна визуализация на бъдещия нос, понеже аз нямам фотошоп и няма да нося нищо?
Отговори с цитат
  #112  
Стар 18th January 2013, 15:03
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

е поне за малко не показват ли резултата след операцията? аз до 6-ти 7-ми ден ще умра от нетърпение
Отговори с цитат
  #113  
Стар 18th January 2013, 17:51
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Как да ти го покажат като си под упойка, когато ти поставят лонгетата?
Отговори с цитат
  #114  
Стар 18th January 2013, 21:32
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте, днес бях на консултация при д-р Асенов и както обещах ще дам отзиви за срещата ни. Февруари ще се оперирам.
Останах с много добри впечатления от доктора. Специализацията и опита му са внушителни, а и има страхотно отношение към пациента. Отдели ми доста време, отговори на всички въпроси и обясни подробно какво и как ще се случи.
Надявам се, че и от резултата ще съм толкова впечатлена, но определено ми хареса и ще се доверя изцяло на способностите му.
Жалко все пак, че няма оперирани от него, преминали възстановителния период, които да споделят за резултатите..
Отговори с цитат
  #115  
Стар 18th January 2013, 22:41
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

vasi8888 би ли споделила на консултацията носеше ли някакви обработени снимки да покажеш какво точно искаш или докторът те насочи?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 19th January 2013, 14:31
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

vasi8888, в крайна сметка каква е цената на консултацията?
Отговори с цитат
  #117  
Стар 19th January 2013, 19:12
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Аз също искам да попитам как се определя формата на новия нос, дали пациента носи фотошоп или списания за да покажете как бихте искали да изглежда носа ви или доктора преценява как ще е най-добре ?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 19th January 2013, 22:48
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ако искаш нещо определено може да си вземеш снимка и съответно доктора ще прецени дали може да се получи. Той си мери там разни ъгли, градуси, сантиметри и преценява кое, как е най-добре да се направи....
Отговори с цитат
  #119  
Стар 20th January 2013, 22:22
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Не носех снимки..просто обясних какво искам и какво не искам да се получи. Аз и не мога да си направя снимки на фотошоп. Но най-вероятно преди операцията ще взема някоя друга снимка на носове, които харесвам и на ринопластики, които направо ме плашат.
Цената на консултацията е 40 лв. и е обявена на стената до манипулационната в отделението, както и всички останали цени на интервенции и хирургични процедури..
Мен много ме плаши възстановителния период и това, че върха на носа ще ми е топчест поне няколко месеца, докато се види реалния резултат.
Затова и всеки път подканвам някой опериран да се включи, но уви няма.
Надявам се поне Dii да разказва как върви оздравителния процес при нея и дали е доволна..
Отговори с цитат
  #120  
Стар 20th January 2013, 23:20
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Разбира се ще разкажа и ще покажа, само малко време да мине, сега освен жълтите петна, спомен от отоците, друго не мога да покажа, една моя приятелка се оперира 5 дни преди мен, също при д-р Асенов и се съгласи да публикувам и нейни снимки така, че вече ще има и снимков материал, който да "подплати" работата на доктора..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.