IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 19th July 2013, 23:19
animimi animimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
на вас кога ви се отпушиха напълно ноздрите и си дишахте напълно спокойно, аз съм на 22ри ден и все още имам затруднения. Дишам, но в повечето случай не е достатъчно, или едната ноздра се поотпуши, другата не и обратно... дано не е някакъв проблем. Пояснявам, че ми махнаха плаките преди 4 дни. Говорим за хора, на които са им правили и функционална операция, не само външно
здравей аз също съм с ринопластика и искам да те питам болезнено ли е махането на платките .
Отговори с цитат
  #612  
Стар 20th July 2013, 00:00
animimi animimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
днес ми махна плаките, нищо, че не бе на работа, дойде специално заради мен. На едната плака конците са се били скъсали и беше влезнала мн нагоре и това явно е причинявало болката в последните дни. Минах пак през операционната за 10 мин и вече нещата са далеч по-добри. Ще изчакам още малко да спадне оттока на върха, за да ви пусна резултатите. НЕ сте прави с това, което пишете и ще видите като ви пусна снимки. Моето положение беше сложно, операцията продължи над 5ч и са ми оправяни каналите, коста е смалявана, изправяна, махана е гърбица и отдолу е намаляно и присаждано и прочие и прочие. Всичко това се дължеше на 3 счупвания в миналото, като само 1 път ходих да ми го наместват(водя бурен живот) За доктора мога да кажа само хубави неща и от отношението и от резултатите отвън, а сега като ми махна плаките дишам както не съм дишал от 12 години Разбира се, че не всеки ще е доволен от резултата(особено вие момичетата ), защото е очаквал нещо друго.. аз отидох и не очаквах нищо, просто да се поизправи малко и да мога да дишам нормално, резултата надмина очакванията ми. Такива мнения, че доктора можел това, а не можел друго според мен са необосновани. Все пак не сме статуи и да може да се прави с нас каквото и да е, има случаи, в които очакванията ви явно не са възможни като резултат. Аз не виждам снимките на Тити, за да коментирам, но видях на Dii и не знам какво не и харесва

6+ за доктора от мен
Здравей моля кажи ми болезнено ли е махането на платките .
Отговори с цитат
  #613  
Стар 21st July 2013, 00:45
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Не е болезнено, но е неприятно!
Отговори с цитат
  #614  
Стар 4th September 2013, 14:19
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Beauty_on_Duty обади ми се моля те, преинсталираха ми телефона и много от номерата ми ги няма, включително и твоя..
Отговори с цитат
  #615  
Стар 12th September 2013, 14:45
Арина Арина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Има ли някой, който скоро ще се оперира при Асенов?
Отговори с цитат
  #616  
Стар 19th September 2013, 11:39
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Да, аз...
Отговори с цитат
  #617  
Стар 22nd September 2013, 23:52
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Dii желая ти успешна операция ! Искам да попитам след като първата е била не съвсем успешна и то не по твоя вина, то тогава трябва ли да заплащаш реконструкцията ? Също спомням си, че когато пусна първите снимки след операцията ти имаше въпроси относно форма и др, включително и аз попитах и ти каза, че ти си искала такава форма, не си искала да има извивка каквато показа на фотошопа.
Още веднъж успех, вярвам, че всичко ще бъде наред и искрено ти го пожелавам !
Отговори с цитат
  #618  
Стар 23rd September 2013, 13:11
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Izvivkata na fotoshopa q napravih sluchaino iskah da pokaja na doktora kakvo vryhche iskam opitvaiki se da mahna gyrbicata se poluchi izvivkata. Syjalqvam za latinicata v momenta ne moga da pisha na bg
Отговори с цитат
  #619  
Стар 23rd September 2013, 13:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Хайде Дии, на слука, стискам палци!
Отговори с цитат
  #620  
Стар 5th October 2013, 10:42
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Здравейте, качвам снимки на 11 ден от операцията ми д-р Асенов, това ми е втора ринопластика при него. Последната снимка е след първата операция, за сега се възстановявам добре, надявам се отоците по-бързо да спаднат и анфаса да се изравни, моля да ме извините за веждите, ма какво да се прави не са ми силна страна...Благодаря на д-р Асенов, екипа му, всички са чудесни а той наистина е много коректен лекар и дава всичко от себе си. На тези, които им предстои ринопластика, пожелавам успех!
Attached Images
Тип файл: jpg PA054805.jpg (90,7 КБ, 409 views)
Тип файл: jpg PA054799.jpg (92,5 КБ, 365 views)
Тип файл: jpg PA054798.jpg (90,9 КБ, 349 views)
Тип файл: jpg P9234715.jpg (88,9 КБ, 364 views)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.