IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th June 2005, 15:24
_MariA_ _MariA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 3
По подразбиране Съвет?

Здравейте!

Проблемът ми е, че за последните 2 години много напълнях. На 21 години съм, висока съм 1.70 и в момента съм 65кг, което е адски много още повече че съм дребна на кокал. Преди около 2 години и нещо бях 53кг и се чувствах перфектно. Не знам каква е причината, може би защото почти не се движа - от вкъщи на лекции и обратно. А вечер като се прибера не мога да не ям защото иначе ще умра от умора. По принцип свалям лесно, но нещо не се получава напоследък.

Фитнесът ли е решението? Мога ли да си върна предишното тегло без посещение при диетолог?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2005, 16:05
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Можеш да си върнеш теглото, но не фитнеса е най-доброто решение за отслабването.Най-добре е аеробни тренировки. Попрочети във форума - писали сме на много места по този въпрос.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2005, 18:23
_MariA_ _MariA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за отговора, лошото е че си нямам никакво понятие от аеробни упражнения. Ще се разровя из форума, дано да попадна на правилното нещо. Много ти благодаря.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th June 2005, 09:38
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране да се подготвим за лятото

Здравй Мария,

проблема ти не е толкова сериозен, колкото си мислиш, помисли си колко хора има във фитнес залите, които се притесняват от това, че са там и всички поради една и съща причина.

Предлагам ти, като за начало да се ограничиш с храненето вечер, сега е лято и училището свършва, а и това е най-добрия сезон да направиш нещо прекрасно за тялото си, за себе си и за самочуствието си.

Аеробните тренировки наистина са най-доброто, които liophy ти е предложил. Това са всички упражнения, които са по интензивни и ускоряват разграждането на мастната такън-мазнините.

Това са тичането, като най-разпространено, има пътечка във всяка фитнес зала, велоаргометър-колелото, крос-тренажор, степер и любимите упражнения на всеки за коремната област.

Съчетаеш ли ги с диета-правилно хранене-в никакъв случай глад !!! Добра обща фитнес програма и аеробика, гарантирам ти че август месец плажа ще е твой.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th June 2005, 18:24
_MariA_ _MariA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 3
По подразбиране Re: да се подготвим за лятото

Цитирай:
Първоначално написано от riddicko
Здравй Мария,

проблема ти не е толкова сериозен, колкото си мислиш, помисли си колко хора има във фитнес залите, които се притесняват от това, че са там и всички поради една и съща причина.

Предлагам ти, като за начало да се ограничиш с храненето вечер, сега е лято и училището свършва, а и това е най-добрия сезон да направиш нещо прекрасно за тялото си, за себе си и за самочуствието си.

Аеробните тренировки наистина са най-доброто, които liophy ти е предложил. Това са всички упражнения, които са по интензивни и ускоряват разграждането на мастната такън-мазнините.

Това са тичането, като най-разпространено, има пътечка във всяка фитнес зала, велоаргометър-колелото, крос-тренажор, степер и любимите упражнения на всеки за коремната област.

Съчетаеш ли ги с диета-правилно хранене-в никакъв случай глад !!! Добра обща фитнес програма и аеробика, гарантирам ти че август месец плажа ще е твой.
Благодаря ти МНОГО! Със сигурност ще го направя.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2005, 22:48
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране консултация

Здравей отново Мария,

ако имаш някакви по специфични въпроси относно всичко по-горе, което съм ти написал, може да се обърнеш към мен, без проблем за каквито и да са въпроси. Аз съм фитнес инструктор във фитнес центрове "Атама", ако мога да ти бъда полезен, с удоволствие.

e-mail: riddicko@abv.bg
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:11.