IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 30th January 2007, 10:03
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цвети и това също че го пълниш с душ гел ми е новост аз мислех че само с топла вода, а и съм чувала че и с кафе някой го правят !!!!???????
Отговори с цитат
  #102  
Стар 30th January 2007, 18:31
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Нямам пъпки откакто си правя клизма ,другото не знам дали има нещо общо с тях.А аз не го пълня с душ гел а капвам само една капка а и като го сапунисаш влиза много лесно(съжалявам знам ,че звучи ужасно ,но вие питахте).така си го правят и всичките ми приятелки
Отговори с цитат
  #103  
Стар 31st January 2007, 10:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
Нямам пъпки откакто си правя клизма ,другото не знам дали има нещо общо с тях.А аз не го пълня с душ гел а капвам само една капка а и като го сапунисаш влиза много лесно(съжалявам знам ,че звучи ужасно ,но вие питахте).така си го правят и всичките ми приятелки
Много благодаря за изчерпателното инфо
Отговори с цитат
  #104  
Стар 31st January 2007, 12:59
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

flakita,ще те посъветвам да отидеш на лекар,защото причините за такъв запек може понякога да са много сериозни.Аз също имам тоя проблем,запичам се,дни наред не ходя по голямата нужда и се подувам като бременна в 5-тия месец.Ходих на лекар,даде ми някакъв сироп(да ме поотпусне малко),ефектът беше нулев.После ме гледа на видеозон,там също нищо не откри.И последната стъпка беше...камера в дебелото черво(може да има и по-специално наименование,аз не го знам).Всъщност искаше да види дали имам полипи в дебелото черво,на които може да се дължи запека.Тия полипи ако не бъдат открити на време,води до рак.Такива прегледи е добре да се правят профилактично на всеки 10 год,особено за възрастните хора,при които е по-голяма вероятността.Всъщност при мен се оказа,че червото ми е много по-дълго и много по-извито от нормалното,та това е причината за запека ми.Възможна е и оперативна намеса,за скъсяване на червото,но доктора не ми я препоръчва.Просто ми каза,че сама трябва да открия кои храни ми действат най-добре и ми даде съвети които прочетох и по-горе в темата.Поздрав!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 31st January 2007, 23:51
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

daniella, какъв е тоя видеозон на стомаха? да не е онова нещо, дето ти пъхат тръби4ки?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #106  
Стар 1st February 2007, 04:24
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Оххх мацки ПАК!! Не съм ходила от 2 дни и корема ми е не като в 6, ами като в 8 месец бременна ! Не знам просто, вече ми писна, като кажа а майка ми за лекар, тя ми казва "Спокойно, не е толкова сериозно, ще се оправиш." , а аз не мога да си запиша сама час, защото нямам 18 , какви са тези тъпотии. Не знам кой го е измислил, ама е бил мноого зле ! Знам, че с нищо не бихте могли да и помогнете, но просто няма на никой на който да кажа .
Отговори с цитат
  #107  
Стар 1st February 2007, 10:43
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Споко, аз пия вече повече от 10 години Лаксена. Без нея въобще забравям къде се намира тоалетната. Пробвай подобни билки, никой не е умрял от тях. А и ако по принцип спазваш разни хранителни режими, работата си е трудна.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 1st February 2007, 12:45
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Оххх мацки ПАК!! Не съм ходила от 2 дни и корема ми е не като в 6, ами като в 8 месец бременна ! Не знам просто, вече ми писна, като кажа а майка ми за лекар, тя ми казва "Спокойно, не е толкова сериозно, ще се оправиш." , а аз не мога да си запиша сама час, защото нямам 18 , какви са тези тъпотии. Не знам кой го е измислил, ама е бил мноого зле ! Знам, че с нищо не бихте могли да и помогнете, но просто няма на никой на който да кажа .
Можеш да си запишеш сама час, няма значение, че си под 18, уверявам те, аз съм го правила много пъти. Иначе нещо, което много помага за запека и което не е споменато тук - сладко от рози. Сутрин на гладно 1-2-3 лъжички, много добре действа. Има малко странен вкус, но се свиква, на мен даже вече ми харесва.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 1st February 2007, 13:23
L0LLy L0LLy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 26
Изпратете съобщение чрез ICQ до L0LLy
По подразбиране

мисля че даниелла има предвид ректоскопия
Отговори с цитат
  #110  
Стар 1st February 2007, 14:42
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

сладко от рози, за първи път го чувам . Ще се поинтересувам и ще кажа, ако намеря !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.