IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th July 2009, 08:00
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brymbito
Благодаря за бързия отговор, д-р. Венелинов! Ако мислите, че проблема все пак може да е дентален, ще посетя клиниката Ви във Варна да ме консултирате и евентуално лекувате.
Възможно е да е дентален проблем, но не съм сигурен. Ако идвате към Варна заповядайте при нас. Ще направим всичко, което е по силите ни, за да ви помогнем или да ви насочим към правилния специалист.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th July 2011, 20:27
taigar69 taigar69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,при мен също е подобен проблема с тази разлика ,че от седмица имам изтръпване на лявата част на главата.Според ДжиПито е от от нерв на шията възпален от течение.Изписа ми фелоран гел,но няма ефект.От днес ми препоръча да пия панадол или нимезил внимателно тъй като съм с язва.Преди 6год.така беше с десния мъдрец.След операцията изтръпването изчезна ,но се появи невралгия на троичния нерв.Според Вас възможно ли е отново да е от мъдреца и ако е, необходимо ли е да правя операция или има възможност на друго лечение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблеммъдрец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.