IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4921  
Стар 15th May 2010, 14:11
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Ами това Лъки Фит, за което съм чувала е в Банско. Проходите им са из Пирин... ей го: http://luckyfit.eu/ На него ли сте ходили?

Ами този приятел след това имаше огромни проблеми със здравето и да не казвам, че сега не е 150, а е 180...
  #4922  
Стар 15th May 2010, 18:40
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Хей, привет и от мене
Лейди, как си ти, много те повлече работата нещо...
Аз....ами срам, как да пиша по форуми за отслабване, като само дебелея напоследък А-ха аха да се хвана малко да спортувам, и то я МЦ, я някоя настинка ще ме изненада неподходящо (тук вече е почти зима).... а за диета нещо ми падна волята...хич не се получава. От 1.1. до 15.2. свалих от 73 на 65.5 кг, а сега съм 67.5-68.5.....мъкааа........
А след по-малко от месец си идвам към БГ....много се вълнувам и още повече ми се щеше да не съм пак като миналото лято тюфлек, ама на!...
Да ви кажа момичета, много ме зарибихте с това Лъки Фит..... а някоя да знае как е положението там? На картинки и обещания изглежда мнооого добре.....
Даниски, ми ти пак Дюкан ли душа? С твоите бъбреци не си ли се замисляла по-скоро за нещо като 90-дневната.... от доста време ми се искаше да те питам, ... или пък това, дето Пини предлагаше. То отслабването хубаво, ама на Дюки за бъбреците не му се носи хич добра слава...
  #4923  
Стар 16th May 2010, 05:14
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

dafne,здравей!
аз имам чести цистити,но след подробни изследвания се оказа,че за щастие не са от бъбреците и дори кръвните показатели бяха по-добри отпреди диетата.Била съм резистентна към Цирофлоксацин и затова не ми е действал.
Сега пия профилактични лекарства и слава Богу,2 месеца ми няма нищо!
Дори песъчинки нямах в бъбреците!
Не вярвам че протеиновото хранене уврежда каквото и да било,ако се спазват правилата.
Сега карам по една схема,подобна на Дюкан,да видим какво ще излезе,че бях стигнала до 84,нали омазах 3 фаза...
сега съм под 82.
  #4924  
Стар 16th May 2010, 07:34
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Ей, Даниски, много се радвам, че си му открила лека. Аз от 6-годишна влача при всяка смяна на сезон разни възпаления - ужасно е просто, но да ти кажа, като задържа над месец Дюкан го усещам - явно е до човек
А иначе - ми как няма да са по-добри изследванията. Я на един нормален човек му окачи 20кг. тежести и го караи да опъва баирите и изобщо навсякъде с тях да ходи. Не сърце ми незнам кое няма да си влоши показателите. Та с нашите диети, ние освен че си вдигаме самочувствието от това, което виждаме в огледалото, малко по малко хвърляме от тези товари дет сами сме си ги докарали до главата да мъкнем навсякъде с нас. Естествено е после и тонуса да се вдигне, и сърцето да се регулира,........и върви после слушай бабините девитини, че ' ще се разболееш от толкова диети'.....
  #4925  
Стар 16th May 2010, 09:47
maikas maikas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

daniski, благодаря, че попита. Бременността ми, да чукна на дърво, върви чудесно. На 18-ти влизам в седми месец и за момента съм качила 6,5кг. Храня се доста здравословно, позволявам си от всичко, но в умерени количества. Можете ли да повярвате, че сладки от рода на бисквити, вафли и кроасани изобщо не ми се прияждат....
delyana, благодаря ти за поканата. Може някой ден да се възползвам
Аз на Лъки дори и мъжа си заведох веднъж (когато бах за последно там преди около три години). Той си поспиваше, а пък аз си правех гимнастиките, следобяд ходехме заедно по походи, а пък привечер ми правеше компания докато тичах на стадиона. На мен ми беше адски приятно, че споделих с любимия човек мястото, което ме прави щастлива. Тогава доста бяха намалили храната и ние си хапвахме допълнително, но целта ми не беше отслабване, а просто тонизиране. Иначе, винаги съм била супер стриктна и рехабилитаторите винаги са ме давали за пример. Много трудно свалям килограми и ако се оставя да кача макар и малкото свалени, връщам се в изходна позиция. С времето се научих да се храня здравословно и балансирано и това ми помогна да задържа постигнатото. Пожелавам това и на теб, и на всички вас от форума [/b]
  #4926  
Стар 17th May 2010, 11:32
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

maikas, искрено ти завиждам,че си навила мъжа си да дойде с теб. Аз карам моя приятел това лято да ме закара до там с колата, за да не се влача по автобуси и влакове, и да остане поне за събота и неделя, а той не, та не. Но и сама ще си отида, защото знам, че си заслужава
  #4927  
Стар 17th May 2010, 18:51
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
лейди,ми изедох го боя...
ми дано да има и ефект от него
  #4928  
Стар 17th May 2010, 18:53
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
lady74: Чакаме те на Дюкана, да не се отметнеш?
Успех на всички!
няма - аз като кажа съм сериозна. от 14.05 съм пак на режима и засега успях да си махна 2-те кила отгоре . имам още 3-4 и този път се надявам да успея
  #4929  
Стар 17th May 2010, 19:01
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daphne
[i][color=darkred]Хей, привет и от мене
Лейди, как си ти, много те повлече работата нещо...
Аз....ами срам, как да пиша по форуми за отслабване, като само дебелея напоследък А-ха аха да се хвана малко да спортувам, и то я МЦ, я някоя настинка ще ме изненада неподходящо (тук вече е почти зима).... а за диета нещо ми падна волята...хич не се получава. От 1.1. до 15.2. свалих от 73 на 65.5 кг, а сега съм 67.5-68.5.....мъкааа........
Дафне и аз се бях поотпуснала , но се стегнах и за 3 дни съм - 2 .
така че по важно е да се вземеш в ръце и да продължиш напред.
а за работата много е и стимула ни е никакъв , но знаеш как е в БГ.
обади се като дойдеш ако има начин да пием кафе
  #4930  
Стар 17th May 2010, 19:33
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alison
А колкото за сладките диетични неща - имам мнооогоо горчив опит с тях и единствено шоколада се получи. Лейди - ако имаш предложения, давай смело!
Кодрит Кадир

За блата:
2 яйца
6 с.л. овесени трици
1/2 бакпулвер
1/2 ч. вода
щипка нес кафе

За крема:
4 яйца
500 мл прясно мляко
3 с.л. подсладител
2 ванилия на прах

Разбиваме всичко за блата. Оставаме сместта за 15-20 минути, за да набъбнат триците. Изсипваме сместта в тавичка за кекс, или както в моя случай - в йенска тавичка. Отгоре изсипваме крема. Печем на умерена фурна на водна баня, като се стараем водата да не завира. Тортата е готова, когато крема се зачерви приятно.

подсладител аз слагам течен и го пробвам на вкус
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.