IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2011, 11:30
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
Post Кардио

Сутрин като правя кардио съм много схванат някак си и корема ми е празен иначе правя раздвижване на ставите загрявка и пак може да не правя нещо правилно ако някой каже съвет за загрявка и подготвяне след сън за кардио ще му бъда много благодарен, също и какво да хапна нещо леко да залъжа тази празнота на корема защото като се наям и не ми се прави а искам да е сутрин след сън (Извинявайте за грешките пиша от gsm)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th December 2012, 13:00
Merysun Merysun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Значи.... Кардиото сутрин рано е най-ефективно. А това, че се чувстваш леко схванат е нормално. Просто не си си подготвил организма предварително. Преди да започнеш да тичаш/скачаш/въртиш педали е хубаво да си направиш една основна загрявка на цялото тяло. Няма значение, че ще движиш само краката. Много хора си мислят, че самото кардио е един вид загрявка, но това твърдение много погрешно.
Така, че моят съвет е, ако имаш някакви бегли спомени как сте започвали часа по физическо в ранните класове, да правиш същото преди да започнеш каквито и да са тренировки, било то кардио или силови. В противен случай даваш грешна команда на тялото си и са възможни травми.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th December 2012, 13:03
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Merysun, най-ефективно за какво???

Освен загрявката на стави, може да си правиш дихателни упражнения и някой йогийски упражнения. Слънчевият комплекс дори ти е напълно достатъчен. Така ще се тонизираш и засилиш кръвообращението.

Празнотата в корема не винаги е признак на глад.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st March 2013, 22:57
mincaa mincaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за последния комента!
_____________
Врати
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th October 2013, 17:36
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от root Виж мнението
Merysun, най-ефективно за какво???

Освен загрявката на стави, може да си правиш дихателни упражнения и някой йогийски упражнения. Слънчевият комплекс дори ти е напълно достатъчен. Така ще се тонизираш и засилиш кръвообращението.

Празнотата в корема не винаги е признак на глад.
А на какво друго е признак, ако мога да попитам?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th November 2013, 11:12
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Пий 1 кафе след събуждане и след това започни с разгрявка на цялото тяло и постепенно премини към кардиото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2013, 09:39
godjurata godjurata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Много добър съвет
____________
блиндирани врати, врати
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th December 2013, 17:40
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Това му е смисъла на кардиото сутрин - да е на гладно. Загрявката си я правиш като децата в училище. Предполагам сте имали часове по физическо и там даскалите са ви показали как става. Започваш от врата и продължаваш надолу докато разгрееш всичко. Аз не съм чувала някой да се подготвя за кардио от вечерта.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th November 2017, 17:15
fitnessdobavki fitnessdobavki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте, аз също съм с две раца за кардио сутрин на гладно! Ако ще се прави кардио само сутрин или в отделен ден, но не и след силова тренировка. Това е най-голямата грешка да се прави кардио след силова тренировка, но се разбира, чак като се сбъскаш с този проблем в течение на няколко години.
Схемата е следната--> сутрин на гладно пиеш едно кафе (или кофеин на таблетки) и 10гр БЦАА и лепваш кардиото не повече от 30 мин!
Успех на всички!
http://protein4e.com/
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd March 2018, 14:18
TheIsco TheIsco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Най-евтиният оръжеен магазин, предлагащ над 4000 продукта. Директен вносител за България за всички, свързано с екипировката за лов и риболов, както и техника за наблюдение и самозащита. Място, където се предлагат също оптики и мерници, както и всякакви облекла и обувки на утвърдени производители.

Последно редактирано от TheIsco : 30th January 2019 на 11:03
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кардио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.