IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th February 2014, 23:25
didkooo_9 didkooo_9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 2
По подразбиране Азотни бустери

Някой може ли да изкаже мнение относно два продукта ? Единият е Jack3D, а другият е Stacker 2 Rush. Кой от тези е по- добър ?
__________________
Един ден ние говорим,а на другия за нас говорят
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th February 2014, 15:09
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Стакера определено. Джака е с нова, по-слаба формула в момента. Лично аз обаче не обичам азотните бустери да са само и единствено с енергетици. Преди тренировка пия аргинин, бцаа, цитрулин, средноверижни въглехидрати и т.н. В този ред на мисли комплекс, включваш в себе си всичките тези съставки, без да се налага да купуваш всяка по отделно е pre workout на Bulk. Мисля, че за тези пари това си заслужава най-много. Други добри впечатления имам от селзоом-а на Амикс. Там имаш креатинова матрица и цял комплекс билки. Много ми се увеличи силата докато го пиех, но зависи точно какво търсиш от подобен продукт.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2014, 10:58
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Пил съм и двата,нищо особенно.Само дето и при двата имах краш ефект.
Вземи си cellzoom,уникален продукт,много съм доволен.Никой друг бустер не ми е давал толкова плавна и качествена енергия,много сила и стабилни вени,без краш ефект и други странични ефекти.45 дози е и само 1 лъжичка ми е достатъчна,нищо че съм 90кг.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th February 2014, 14:48
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Ако търсиш бустер, които има същият ефект като старата формула на Jack3D си вземи MyoCell. Яко енергетици, яко напомпващи съставки, и за разлика от останалите бустери има много съставки за чистене на мазнини и изхвърляне на излишната вода. Ще седиш хем напомпан, хем релефен. Моя приятел го взе да го пробва и остана адски доволен.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2014, 12:08
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Този myocell беше от новата серия на Денис Улф нали? Изглежда доста добър като състав, но и цената си е прилична
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2014, 16:29
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Кеф цена няма
Jack3D по-евтин ли е ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd February 2014, 16:54
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Не е, но той за нищо не става. Държи още от старото си име и съответно старата си цена, но уви нищо общо. Амикс поне вървят напред и създават иновативни продукти. С такова впечатление съм останал
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2014, 18:55
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Мой приятел ми сподели, че си е взел азотния на Bulk Powders и каза, че до сега е пил какво ли не, но такава енергия и напомпване като от него не е имал до сега. Хвали ми го много, като каза, че май само цената е малко солена. Но явно качеството си тежи на мястото.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2014, 15:39
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Цената му е като на повечето бустери. Може би единствено Амикс може да се конкурират от към цена и качество, поне за мен. Хубав е бустера, но нищо кой знае колко интересно няма вътре.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd April 2014, 14:18
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Стакера определено. Но пък не съм съгласен с DaKing за продуктите на Амикс. Според мен въобще не са добри и затова са толкова евтини. Плюс това информацията на етикетите им е подвеждаща и хората си мислят, че се произвеждат в Англия, а всъщност се бъркат някъде в Полша или Унгария. Значи смятай тогава доколко и какъв контрол имат за качество!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Азотнибустери
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.