IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2018, 00:09
belly1 belly1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 1
Question Нужен ми е съвет!

Здравейте! Имам нужда от следният съвет свързано с моето телосложение. Преди да ви обясня какво се случи- ще ви дам инфо за мен. На 14 години съм(скоро ще правя 15) и имам проблем с килограмите. Тежа 65 килограма ; висок съм 1,71, но имам излишни мазнини, които са от следствие на рязко отслабване , заради недостатъчно хранене.
Снимка 1- http://prntscr.com/k4265i
Снимка 2- http://prntscr.com/k426jf
Тъй като не знаех как да отслабна правилно почнах да не се храня, както трябва, но и в следствие на това почнах да тренирам(главно кардио) и свалих от 72 кила до 68. В последствие спрях за около един месец, но реших да се върна във фитнеса с фитнес програма(http://4fitness.bg/%D1%82%D1%80%D0%B...5%D1%89%D0%B8/ - фитнес програмата) и малко по- добро хранене. Тренирайки свалих за около 2 седмици 3 килограма и така станах 65 кг. но не изглеждам така, както трябва. Леко се комплексирам от тялото си. Нужен ми е съвет от фитнес инструктори или такива, които имат такива познания. Разбрах в последствие, че не трябва да отслабвам, а да тренирам за релеф и маса. Просто искам някой, ако е може да ми даде някоя фитнес програма или (и) програма за хранене. Забелязвам, че има мой връстници, които са на моите години, височина, телосложение, физика и са със същите килограми и изглеждат по - добре . Просто искам съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2019, 13:55
web-space web-space не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей, belly1 подобно на теб и аз се чувствах ужасно дебел в сравнение с колегите ми в офиса. Повечето от тях посещаваха фитнес, а аз просто не исках да отида там, чувствах се неудобно. Размишлявах и стигнах до извода, че мога да си взема бягаща пътека от фитнес магазин PulseGymShop за вкъщи. Не сгреших, стана ми дори хоби да тренирам всеки ден на спокойствие преди и след работа. За 4м свалих 5кг и се стегнах значително.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st May 2020, 08:16
denneris denneris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 6
По подразбиране

Хранете се правилно, тренирайте редовно и няма да имате проблеми с килограмите
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th June 2023, 09:05
potrebitel24 potrebitel24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2023
Мнения: 6
По подразбиране

според мен кардио тренировките са подходящи в твоят случай
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нуженмисъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.