IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th December 2019, 22:52
cyberpunk00 cyberpunk00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 3
По подразбиране Ставите се обадиха

Здравейте, приятели! С настъпването на истинската зима с падането на температурите се обадиха болки в колената като рано сутрин е непоносима. Ходих по лекари и GP-то ми казаха, че нищо ми няма и да си сменя матрака и раздвижвам повече ама си е малко несериозно според мен това. Бихте ли ми препоръчали нещо за ставите, че не знам как ще изкарам зимата така.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th December 2019, 22:56
dimikimo dimikimo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей! Ако си имал някаква травма е нормално да се обади леко зимата или когато времето е по-влажно. Хранителни добавки богати на колаген, глюкозамин и метил сулфат много помагат и ти препоръчвам да си ги пиеш редовно. Пият се всеки ден като не превишаваш дозата която е написана. Ако се чудиш откъде можеш да си вземеш тази добра комбинация https://healthstore.bg/animal-flex-44-paketa , която съдържа всички изброени от мен, че и други полезни витаминчета за тялото. Ако не ти хареса си вземи поне глюкозамин и пази тялото си топло през зимата!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2019, 13:19
cyberpunk00 cyberpunk00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря, за съвета. Взех си една кутия от флекса за да го пробвам как ще съм. Четох ревюта, че е нужно повечко прием за да се усети пълния ефект. Ще пиша после да споделя има ли подобрение .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2020, 11:26
DNP DNP не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Ето този продукт е уникален - https://www.fitneshrani.com/haya-glu...in-msm-complex Преди време имах проблеми и се оправих благодарение на него. В момента тренирам дори по-здраво и няма никаква болка.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th January 2020, 00:11
hristoslav23 hristoslav23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2020
Мнения: 1
По подразбиране

И аз съм чувал само добри отзиви за Animal Flex, но все още не съм ги пробвал.

zamundata.com

Последно редактирано от hristoslav23 : 13th January 2020 на 22:07
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ставитесеобадиха
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.