IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd May 2007, 22:07
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrediK
Някой да има идея една такава мания колко струва?
10-15 лв
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th May 2007, 07:46
Dochko Dochko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране pffff

Петко К
МнениеПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:37 pm Заглавие:
http://www.youtube.com/watch?v=kjk8aqMP1xQ
Eй това ви трябва за корема, а не стотици коремни преси Wink



Това уредче го имам вече половин година,обаче мога да правя упражнението само когато съм на колене. Пробвал съм да го правя прав,но оставам на земята. Някой може ли да ми каже какво да направя че да мога да правя упражнението прав?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th May 2007, 23:45
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Незнам за другите, но аз съм на мнение, че коремните преси са най-добрия старт за развиване на коремната мускулатура
в последствие можем да поработим за стягане и оформяна на корема и с други упражнение...аз лично преди време, когато започнах да работя за коремните мускули правех 4серий по 50повторение и 2 супер серий и мога да кажа, че имаше ефект...в момента съм на етапа с оформянето на релеф, така че си пожелавам успех
p.s. едно приятелче я има тази джаджа и мисля да я взема от него да потренирам малко...да видим какъв ще е ефекта :P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st July 2007, 01:45
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

днес си купих АБ ролера дето е показан по-горе във видеото, писна ми да помпам по 100 коремни преси
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st July 2007, 08:06
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

А според мен само от коремни преси няма ефкт,трябва да се слагат и тежести и да се правят и други упражнения.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th July 2007, 17:10
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
А според мен само от коремни преси няма ефкт,трябва да се слагат и тежести и да се правят и други упражнения.
И яко секс а.?
:P
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th July 2007, 12:22
Ivan_iyi Ivan_iyi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Сливен
Мнения: 100
По подразбиране

Преди да започна да се занимавам с фитнес имах доста як "бирен" корем, натрупан с доста "тренировки" по ядене и пиене.
Сега мога да си кажа, че почти го няма. За съжаление разширения стомах и кожата не се пребират толкова лесно. Все още съм далеч от "плочките". Иначе всяка тренировка завършвам с поне шест серии различни упражнения за коремната мускулатура. Огромно значение има и това да не се вечеря късно и по много. Естествено хляба и сладкото са кетегорично изключени.
__________________
Когато правото поражда безправие, съпротивата е задължителна!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd August 2007, 23:08
Mypulse8 Mypulse8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Не се бях замислял за това кога да правя коремните преси.Аз също ги правя в края на тренировката и обикновенно ги правя 100-150 , незнам дали е достатъчно , но обикновенно ефекта след пресите се чувства Мерси за информацията
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th August 2007, 13:55
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

здр фенове! прочетох тук за разширения стомах и реших да си споделя мнението.. забелязал съм че на яките бодибилдъри стомасите им са яко разширени.. много ясно - от толкова ядене.. четох скоро за една техника която помага точно за разширен стомах.. като тонизира по-вътрешните коремни мускули (щото плочките са само една част коремните мускули)... стоиш изправен и си гълташ корема възможно най-много и задържаш така около 10 сек , като в същото време продължаваш да си дишаш нормално.. и така 10-ина пъти на ден.. така и гръбнака не се натоварва.. някой да я е пробвал?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th August 2007, 17:23
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

подобни упражения ми бяха изписани от физиотерапефт, прав си че гръбнака не се натоарва ... незнам до каква степен обече това ще се връзва със една сериозна тренировка ... на мен ми беше изписано защото имах травма на грубначния стълб (имам я и вмомента) та Почти целия Янyри съм го прекарал в легло (с компа в леглото ), след този месец бях мнoгoоо отслабнал и трябваше понякакъв начин да позаякна но всщото време и без да натоварвам гърбъT/кръста ...
__________________
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:55.