IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2008, 20:58
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Виж какаво,съвсем нормален си ти е члена /поне според мен/.Ако те притеснява толкова много приятелката ти и ти пада често,е твърде възможно да е на психическа основа /това което описваш/.Нормален ти е и няма нужда да се притесняваш,просто не мисли за това и не го превръщаи във фикс идея и всичко ще е наред.Отпусни се и се наслаждаваи на мига.Успех
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th February 2008, 21:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами да, и аз мсля, че си в норма Огромната част от мъжете са между 12 и 18 см - това сочи статистиката.
Но нищо не ти пречи да отидеш на консултация при Н. Георгиев (при него са безплатни) и да го разпиташ.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th February 2008, 08:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Между другото много по-лесно и по-безопасно е вместо ти да си правиш удебеляване,приятелката ти да си направи стесняване на влагалището/защото май проблема не е в теб/.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th February 2008, 09:27
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Пробвал ли си с друго момиче?
Не знам дали е най удачния съвет, но мисля, че ще останеш доволен
Размера ти е ок, неразумно ми изглежда да се занимаваш с уголемяване. И не ти го казвам за твое успокоение!
Слушай каките тук
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th February 2008, 10:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
14 дължина и 14 дебелина. Значи аз лично си нямам проблеми, но с приятелката ми нещо не върви, защото я чувствам широка и като съм в нея ми пада доста често..... Това вече е проблем! Та разполагам с няколко спестени лева и съм решил да ги вложа в члена си. На 20 год. и половина съм, чувал съм че членът при някои расте до 21 години, ама хич не смятам да го чакам (то се е видяло явно че ... ). Та моля някои ако има информация за такъв тип операция, малко по обстойно ако може.... Четох че и доста хора не са доволни от единият вид операция за удължаване (този чрез рязането на някакви тъкани), защото им обещавали от 2 до 4 см, а получавали само 1, 1.5см удължаване ..... Затова питам и за другите типова операции.... Моля без просташки и селски отговори, ако има такива си ги запазете за вас..... Благодаря предварително!
Значи първо бързам да кажа, че аз също не смятам, че трябва да го уголемяваш, но защо не оставим някой компетентен да ти каже по-точно... Едно от момичетата ти каза, че при Николай Георгиев например консултациите са безплетни и са всеки работен ден. Това, което знам от него обаче, е че повече от 2 см не може да се удължи. Не и в България. Но - отиди все пак (или при друг, без значение) и разбери конкретно за твоя случай... Сподели какво се случва, нали...? Успех!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2008, 12:57
Wengo Wengo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Пробвал ли си с друго момиче?
Не знам дали е най удачния съвет, но мисля, че ще останеш доволен
Размера ти е ок, неразумно ми изглежда да се занимаваш с уголемяване. И не ти го казвам за твое успокоение!
Слушай каките тук
Правил съм го, и досега не съм имал подобен проблем. Значи благодаря на каките за съветите и ще опитам да поговоря с нея, защото все повече си мисля, че отчасти не е в мен проблема, а донякъде и в нея. Знам че ако се наглася както трябва психически ще се получи....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2008, 17:56
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wengo
все повече си мисля, че отчасти не е в мен проблема, а донякъде и в нея.
изцяло е вярната дума
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th February 2008, 20:13
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Приятелю,не се излагай!Размерът на пениса ти е като на 60% от мъжете!Ако това е показание за уголемяване,пластичните хирурзи тряваше да правят само това!
А ако искаш да постигнеш нещо отгоре,виж в интернет има специални упражнения
п.п.,приемаме че казваш истинския размер,а не товариш някой см,нали така...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th February 2008, 12:48
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

И аз смятам ,че нямаш нужда от такава РИСКОВА операция.Нали не искаш да останеш импотентен?
Наското гледах филм за това-мисля ,че минусите на такъв вид интервенция са много повече от положителните.
А затова ,че момичето ти е малко широко-има пози ,при които вагината става по-тясна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th February 2008, 23:21
Wengo Wengo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vinaria
И аз смятам ,че нямаш нужда от такава РИСКОВА операция.Нали не искаш да останеш импотентен?
Наското гледах филм за това-мисля ,че минусите на такъв вид интервенция са много повече от положителните.
А затова ,че момичето ти е малко широко-има пози ,при които вагината става по-тясна.
Може ли някакъв линк за тези пози? Или поне инфо ..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:05.