IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2008, 15:02
bimmer bimmer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1
По подразбиране СПИНИНГ

Здравейте,

Започнах да ходя на спининг и съм адски доволен от резултатите - общо стягане на тялото, подобряване на дишането, издръжливостта...но като че ли ефекта "сваляне на мазнини" се наблюдава в по-малка степен...Съчетавам спининга със силови тренировки. Един приятел - инструктор в щатите - ми каза, че със спининга се развива мускулатурата в по-голяма степен, отколкото да се горят мазнини. Също, че подобрява мускулния метаболизъм...

Но ми беше интересно вие какво ще кажете по въпроса...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2008, 23:03
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

ами мисля, че е нормално да не се свалят толкоз мазнини при спининг...да речем при орефляване /за което е нужно да се горят мазнини/ почти всички препоръчват за кардио тренировки тичането, а не колоезденето, защото при него ефекта на горене на излишните мазнини е по-голям
но наистина спининга е полезено и приятено занимание/лично аз предпочитам колоезденето на открито, в частност планинското/
ако искаш да свалиш излишни килограми може би е по-добре да започнеш и да бягаш, за препоръчване на открито, а не пътека
успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2019, 13:25
slaver slaver не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 27
По подразбиране

Аз също съм се запалила по спининга и искам да си взема за вкъщи. Нямам кой знае какви излишни килограми, но искам да се постегна за лятото. Препоръчайте ми някакъв модел, ако имате опит. Разглеждах различни модели тук https://sportensklad.bg/fitnes-uredi/спининг-байк , и може би ще се ориентирам към по-ниския клас, бюджета ми е до 1000 лв. Някакви препоръки?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СПИНИНГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.