IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2014, 16:21
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране Лечение на цистит без антибиотици

Здравейте, момичета! Темата която поставям е толкова обширна и в същото време толкова деликатна, че ще съм ви благодарна ако обменим ценен опит в това отношение.За пръв път прекарах цистит когато бях на 16 години. От тогава насам през различни периоди било то след настинка или след прием на по-силни лекарства та дори и от мокър бански съм имала проблеми. Чувството е адски напреиятно за тези които са го прекарали знаете как е. когато се активира естествено отивам при моето джипи но той е онези лекара които за вясак болжека бърпза да предпише АБ . от там пък знаете какви ядове можем да си докараме. Пили съм най-различни видове от които - минавало ми е. но ми се иска да чуя от вас как лекувате цистита и въобще има ли отърване от него?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th March 2014, 16:51
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Здравей! Разбирам състоянието ти. Тревожно е, че вече почти всяка жена по една или друга причина развива бактерията на досадния цистит. Преди около година като чели успях да сложа край на този проблем. Аз от малка съм така,и с годините тези състояни съм ги прекаравала няколко пъти. Неприятно е като те пипне.не можеш да се изпишкаш нормално, боли те, свиваш корема а аз дажеи съм се припотявала от напрежение.за мен лично е голяма грешка да се приемат антибиотици защото те само потискат бактерията, а успоредно с това убиват и полезните бактерии. Веднъж цистита ме пипан докато бях на бригада в чужбина и тогава добре че беше една колежка, която ми помогна. Посетих тамошен лекар все пак да потвърди състоянието и се оказа поредния цистит. Та същата тази моя колежка ми препоръча Уринал. От тогава насам го пия и да чукна на дърво нямам проблеми
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th March 2014, 17:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хлорният диоксид може да ти помогне, известен като "ММС" (Натриев Хлорит), който се смесва с лимонена кислеина и се отделя хлорен диоксид, Има обаче и готов хлорен диоксид "ЦДС" него може да пробваш, който няма странични ефекти, като гадене и разстройство които някои получават, доста хора са преборили цистита с него, а и много други болести, защото това вещество избива лошите бактерии и паразитите !

Ето едно мнение от нета за обща представа, инак за тази химия си има сайт и там всичко е подробно обяснено !


Archangel Потребител
Re: Ползвали ли сте цитросепт

"MMS е натриев хлорит, който се активира с лимомена киселина и се пие на капки. Случайно го открих миналото лято-гледах лекция със създателят му в интернет. Открих, че лекува инфекции, страшно ефективно и бързо. Пих го като ме изпохапаха едни блатни бълхи, от които краката ми се възпалиха и подуха като на слон и ме сърбеше до полуда.С две дози ми спадна отока и ми мина сърбежа и възпалението,а преди това една седмица съм се мъчила. Грип лекува за една вечер. Последно-оня ден, мъжа ми каза, че усеща някакви симптоми като цистит, че го боляло някъде по уретрата. Изпи една доза само и му мина до вечерта. Трябва да се има предвид, че е доста силно това и аз лично не бих го пила много, макар че казват, че не вреди, дават го за дълго пиене и става за деца. Общо взето-убива всякакъв вид бактерии, вируси, гъби и паразити. Използват го в Африка за лечние на малария. То НЕ е за засилване на имунитета, а за справяне с вече възникнала инфекция."

Само последното изречение не е вярно, защото точно имунитета се засилва, като се избият гадните паразити, бактерии и вируси !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2014, 09:44
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Виждала съм Уринал в аптеките, но за кой вид по-точно говориш говориш? Той е с червената боровинка, нали така?. Питала съм се дали може да ми помогне, но след като доктора ми е предписвал само антибиотици не съм смеела да си взема друго лекарство.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th March 2014, 09:46
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

боже за пръв път чувам за този продукт MMC,сигурен ли си че няма странични ефекти? така както ми го описваш направо звучи светкавично.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th March 2014, 11:03
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Може ли също да ми бъде обяснено какъв е механизма на действие на тази червена боровинка? Достатъчно ли е да приемам само Уринал, за да разкарам цистита?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th March 2014, 11:31
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Виж сега, аз не съм специалист, за да ти обясня действието, но ще се опитам накратко до ти обясна нещата. При цистита се появяват бактерии, които за да ти мине паренето и другите неприятни симптоми, трябва да бъдат изхвърлени от тялото.аз отхвърлям антибиотиците,защото те не могат напълно да изчистят организма от тези бактерии.Докато с Уринал (особено с Акут) ,ако си стриктна мисля, че ще си разрешиш проблема.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th March 2014, 20:40
canevrosen canevrosen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 4
По подразбиране Лечение на цистит без антибиотици

Тези две прости рецепти могат да ви помогнат при лечение на цистит с билки:
СПАНАК
Пийте 100 ml. сок от пресен спанак два пъти дневно. Комбинацията от натрий и калии в него е много полезна за цистит.
Лимон
Една супена лъжица лимонов сок се поставят в 180 ml. кипяща вода. След това поставете на хладно.Вземайте по 60 ml. от течността на всеки два часа- от 8 ч. до 12 ч. Това облекчава паренето и спира кървенето при цистит.

Още билки за цистит- тук.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th March 2014, 13:04
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Виждам, че споменаваш все Уринал Акут. Да не би да има и други видове?Какво му е толкова специалното? И искаш да кажеш че той ще ме изчисти от бактериите.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th March 2014, 13:05
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от canevrosen Виж мнението
Тези две прости рецепти могат да ви помогнат при лечение на цистит с билки:
СПАНАК
Пийте 100 ml. сок от пресен спанак два пъти дневно. Комбинацията от натрий и калии в него е много полезна за цистит.
Лимон
Една супена лъжица лимонов сок се поставят в 180 ml. кипяща вода. След това поставете на хладно.Вземайте по 60 ml. от течността на всеки два часа- от 8 ч. до 12 ч. Това облекчава паренето и спира кървенето при цистит.

Още билки за цистит- тук.
мерси за съвета.мислиш ли,че билките са в състояние да унищожат бактерията.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лечениенациститбезантибиотици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.