IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1461  
Стар 8th February 2014, 19:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз на живо си ги харесвам повече, защото от фотоапарата или по-точно светкавицата, някак прекалено бледи излизат и чак вените ми прозират като че ли. На живо този ефект го няма. Моите са от малките размери ама аз за такива настоявах. Е все пак и мен ме хвана след това неудовлетворението, в един момент, и исках да са ми по-големи, но мирнах и сега пак съм доволна .
Отговори с цитат
  #1462  
Стар 8th February 2014, 21:23
pisi pisi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране


Последно редактирано от pisi : 31st March 2014 на 22:35
Отговори с цитат
  #1463  
Стар 9th February 2014, 00:56
Jezabel Jezabel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Момичета, дали ще може някой да ми обясни какво означават съкращенията при имплантите на Mc Ghan? Нещо изобщо не ми е ясно - моите са Allergan, Natrelle ST410 MF 295. MF е ясно. ST soft tuch ли е? А какво е Inspiria TRX? Гледам, че на tuning са такива. Извинявам се за въпросите, най - вероятно някъде е обяснявано това, но не можах да го намеря. Иска ми се да съм наясно с различните стилове и да разгледам различните размери, та като си получа снимките (когато и да е това...) да знам какво да питам Стоянов - това може ли, това не може ли... не че той не знае най - добре, но ми се иска този път да съм подготвена и да знам какво да питам, ако нещо не може - защо не може, а не просто да се съглася, както първия път и да рева после тънеща в незнание можело ли е друго, не е ли можело...
Отговори с цитат
  #1464  
Стар 9th February 2014, 11:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pisi Виж мнението
... Та чуденката ми е между 485 кк и 560 кк като единственото което ме притеснява в по-големия кубик е че моята основа е 13 см а на импланта е 13,5. Бихте ли ме поясни ако сложа импланти с по-голяма основа отколкото е моята каква ще е разликата, ще се виждат ли ръбовете или тези милиметри са незначителни. Благодаря ви предварително!
Разликата не е голяма, но само док може да ти каже дали ще ти се вижда (напипва) ръбчето или не. Сега напипват ли ти се ръбовете?
Отговори с цитат
  #1465  
Стар 9th February 2014, 11:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jezabel Виж мнението
Момичета, дали ще може някой да ми обясни какво означават съкращенията при имплантите на Mc Ghan? Нещо изобщо не ми е ясно - моите са Allergan, Natrelle ST410 MF 295. MF е ясно. ST soft tuch ли е? А какво е Inspiria TRX?
Най-лесно е да отвориш сайта им и да четеш. Не съм с такива импланти и не мога да ти помогна, т.е. не ми се търси вместо теб.
Отговори с цитат
  #1466  
Стар 11th February 2014, 16:11
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте момичета,
искам да попитам при усложнения след операцията и какви лекарите ги поемат за тяхна сметка.
КК или инфекция,аз ли си поемам всички разходи за операцията/ите.
Не съм оперирана все още.

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #1467  
Стар 11th February 2014, 21:59
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pisi Виж мнението
Здравейте момичета, предстои ми операция съвсем скоро за уголемяване на бюста, но имам огромно колебание относно кубиците които да избера. Преди близо 9 години си поставих импланти 295 кк които изглеждат доста добре и естествено, но в интерес на истината и доста ми малеят ) След като родих и кърмих вече очаквам с нетърпение да се сдобия с допълнителни кубици силикон ) Та чуденката ми е между 485 кк и 560 кк като единственото което ме притеснява в по-големия кубик е че моята основа е 13 см а на импланта е 13,5. Бихте ли ме поясни ако сложа импланти с по-голяма основа отколкото е моята каква ще е разликата, ще се виждат ли ръбовете или тези милиметри са незначителни. Благодаря ви предварително!
Това с ръбчетата на импланта определено зависи и от вида на имплантите-дали са кръгли, анатомични, а не толкова от големината на кубиците.Също така има голямо значение каква ти е големината на собствената жлеза, ако имаш повече собствен материал ръбовете ще са по загладени според мен
Отговори с цитат
  #1468  
Стар 11th February 2014, 23:23
pisi pisi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране


Последно редактирано от pisi : 31st March 2014 на 22:35
Отговори с цитат
  #1469  
Стар 12th February 2014, 11:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Писи, това за ръбовете само доктора може да прецени. Аз нямах абсолютно никаква жлеза. С кръгли импланти съм и нямам ръбове.
Отговори с цитат
  #1470  
Стар 12th February 2014, 12:52
pisi pisi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране

И аз нямам почти никаква моя жлеза, доколкото помня ) минаха доста години от тогава. Доктора каза, че ще се постарае да няма ръбове, пък ще видим какво ще се случи )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:38.