IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 30th April 2008, 10:35
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Добро утро девойки! То за мен вече си е обяд, 'щото станах в 8ч - фитнес митнес...
Allegra, най-вероятно пъпките ти (ни) са или от прекаляването с яйцата (жълтъците) или от липса на някой витамин. Аз до сега се рових из нета и единственото съвместимо със случая беше B2/рибофлавин/ Съдържа се в хлебна и бирена мая, боб, грх, леща, ядки ... все неща, които ние не консумираме. Благодаря за идеята на svidna, още днес ще проверя в близката аптека за някакви витаминчета да си пия, ако не точно този в койсо се съмнявам, то поне фармацевтката ще ми препоръча витамини с комплексно действие. Allegra, съветвам те и ти да направиш същото , защото тия разтворимите очевидноне вършат работа...

Менюто ми за днес :
сутринта : кафе с прясно мляко
няколко лъжици кисело мляко
за обяд : нещо като омлетче в миквовълновата + малко пилешко месо
За следобедно хранене & вечеря - най-вероятно кисело мляко със степче (какао), пилешко месо, варени яйца.
Трици не съм яла, трябва да си купя, че моите някакви фалшиви се оказаха май
Сега ви желая лек и успешен ден, прегръдки!
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 30th April 2008, 13:24
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desir3
Добро утро девойки! То за мен вече си е обяд, 'щото станах в 8ч - фитнес митнес...
Allegra, най-вероятно пъпките ти (ни) са или от прекаляването с яйцата (жълтъците) или от липса на някой витамин. Аз до сега се рових из нета и единственото съвместимо със случая беше B2/рибофлавин/ Съдържа се в хлебна и бирена мая, боб, грх, леща, ядки ... все неща, които ние не консумираме. Благодаря за идеята на svidna, още днес ще проверя в близката аптека за някакви витаминчета да си пия, ако не точно този в койсо се съмнявам, то поне фармацевтката ще ми препоръча витамини с комплексно действие. Allegra, съветвам те и ти да направиш същото , защото тия разтворимите очевидноне вършат работа...

Менюто ми за днес :
сутринта : кафе с прясно мляко
няколко лъжици кисело мляко
за обяд : нещо като омлетче в миквовълновата + малко пилешко месо
За следобедно хранене & вечеря - най-вероятно кисело мляко със степче (какао), пилешко месо, варени яйца.
Трици не съм яла, трябва да си купя, че моите някакви фалшиви се оказаха май
Сега ви желая лек и успешен ден, прегръдки!

Хора, аз наистина отдавна се интересувам от витамините покрай моето вегетарианство и като че ли бирената мая, за която питах вчера тук, на предната страница, наистина върши чудеса. Кожата става такава лъскава, нежна и гладка. Да не говорим, че един косъм не пада от главата ми, образно казано. Ама при вашата диета не зная дали трябва да се употребява. Другото, за което се сещам са дражетата на Мерц....също са много добри. Едва ли от две хапчета на ден, ще се развали диетата. Е, в краен случай, ако не ви се пие бирена мая, тогава можете спокойно да я заместите с витамин В-комплекс и отделно витамин С.
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 30th April 2008, 14:50
maia_bs maia_bs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте момичета искам да се оплача че съм от три дена на диета и не съм свалила нито един килограм кога мога да очаквам резултат? днес си купих книгата и започнах да я чета в нея има много неща които не ги пише тук.
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 30th April 2008, 18:01
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Бирена мая може, даже се препоръчва. Всякакви витамини и минерални добавки също може
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 30th April 2008, 18:29
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Привет мацки На мен днес не ми остана време да си купя витаминчета, ама ще гледам да съчетая всички дoбри съветчета които давате (мерси ) за да постъпя възможно най-правилно!
maia_bs Ти мила май не само, че не си чела книгата, не си поглеждала и форума! Вярно, очаква се първата седмица да е "ударна" и в нея да свалиш много кг, но всичко е строго индивидуално - все пак всеки организъм е уникален с особеностите и потребностите си! От друга страна - не са важни килограмите..все пак нали не сме някакви параноични анорексички, които треперят за 20грама..Нещата се свеждат до сантимерти, намъкване в дрехи които преди не са ти ставали и общо взето - да се чувстваш добре в кожата си Така, че скрий кантара, наслаждавай се на хапването и нужните резултати ще дойдат сами! Желая ти късмет и да ни държиш в течение! И не забравяй да си стриктна!
Айде със здраве...моя милост ще се отдава на обикаляне из Сливен
Хубава вечер, цунки мунки по муцунки ...
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 30th April 2008, 19:01
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте момичета
Аз съм супер изморена, защото днес бях на работа. Цял ден с нетърпение очаквах момента, в който ще се прибера вкъщи и ще си направя салатка от марули(сега съм на ПЗ). Обаче... Реших да си овкуся салатата с дресинг от лимонов сок и парафиново олио, защото не ми е много вкусна без мазнина. Е, такова гадно нещо НЯМА това парафиново олио има някакъж специфичен отвратителен вкус и сега схте трябва да изхвърля цялата салата, защото просто не мога да я ям
Добре, че от вчера ми останаха малко пилешки воденички с гъби и лук, иначе щях да си умра от глад... След тези мъки със салатата мисля, че заслужавам един хубав десерт от кисело мляко и степче
__________________
...
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 30th April 2008, 21:16
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Kraska_Praska...заслужаваш мила нещо сладичко ...за упоритостта ти
maia_bs .... както ти е написала Desir3 всичко е строго индивидуално ииии последвай съвета и ... кажи колко си висока колко килограма; колко искаш да свалиш ; да не си спазвала скоро някоя драстична диета ( на организма ти му трябва време за пренастроика) ....и напиши какво ядеш ....да не бъркаш нещо ... но обикновенно се получвата така като протен когато досъвсем скоро си спазвала друга диета
Алегриче ...абе душо ,,къде са тези твои прословути пъпки ...че на снимките и следа ня видях от тях ...я провери да не ти е напръскано с нещо огледалото
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 30th April 2008, 21:51
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Zdraveite momi4eta! Аз съм на смесенния режим и да споделя, понеже вече ми писна от сухо месо и салати, си напражих дроб с домати и лук в тефлонов тиган без олио. Да ви кажа не е лошо, почти като дроб по селски е, пробвайте ,а ко не сте го правили до сега. Поздравявам ви всички! И ако може още някой да сподели за парафиновото масло, защото ме плашат, че било много вредно и хората си лъскали таблата на колите с него, а аз го ям със салата Приятелите ми се подиграват, ама за това пък от 68 сега на 62 кг се чувствам на 6 и продължавам. $ао на всички и ми пишете
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 1st May 2008, 02:49
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Оф аз преди малко прегреших с 3 точно сладки.. Какво да се прави..днес във фитнеса изгорих 1000 ккал за един час и след това свирих на концерт и си беше егаси и деня..нямах време да ям..и ей го резултата..
Най- много да задържа по- дълго ( то не че иначе не задържам...) ама да..изключение беше това! Сега пак си продължавам да жуля протеини и само протеини ...до края на света!
нпп билийв ми..имам доста пъпки тези дни..ама аз щото си изследвах хормоните и се оказа че един от тях не е в ред..и затуй
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 1st May 2008, 07:40
nevi123 nevi123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета! от дълго време ви чета и много ви се радвам ние сме 3 момичета, които съвсем случайно попаднахме на книгата и веднага си я взехме, тогава ровейки се из форумите разбрахме, че тази диета може би наистина има ефект. Обаче има един проблем....може да ви прозвуча малко тъпо...но и трите изчетохме цялата книга и никъде не видяхме да се говори за тези овесени трици...освен в третият етап...та ни е интересно от къде знаете, че те се хапват още от удърната фаза... успех на всички Ще успеем
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:42.