IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 10th December 2007, 23:57
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравейте дами, искам да се присъединя към групичката на отслабващи по тази диета (освен ако всички не сте се отказали ). Мерките са ми 168см./65кг. Бях 73кг., но от 20 Юли не хапвам хляб и тестени изделия (-+ 10-15 прегрешения ) и няма да ми е проблем просто да подреда храненето си (поне така си мисля) и да го разделя на дни само с протеини и дни с протеини и зеленчуци докато не сваля останалите 7 кг., който искам Надявам се да са останали още хора с който да се подкрепяме. Успех на всички. Аз започвам от утре, защото днес вече е късно за хранене
Отговори с цитат
  #402  
Стар 11th December 2007, 21:03
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Добре дошла Engel
Наистина не знам какво стана с всички диетуващи, аз обаче продължавам, вече съм дори трета фаза и всичко е на 6
Седем килограма няма да са проблем, но се зареди с всички разрешени храни: обезмаслени млечни продукти, пилешко, яйца и риба. Колко време мислиш да правиш ударния период? Според мен оптималния вариант е да направиш 5 ударни ( не че си ме питала, ама аз да си кажа ), тамън от утре, точно до края на седмицата.
Пожелавам ти успех, пиши за резултати, интересно ми е Бъди стриктна и не оставай гладна в никакъв случай, храни се често и по-малко, резултатите идват без закъснение от личен опит го казвам, а аз лично точно съм си намалила теглото с тоя режим с 6.5 - 7 кг.

Отговори с цитат
  #403  
Стар 11th December 2007, 22:50
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз уж съм се заредила ама ще видим как ще издържа до края на седмицата. След това си мислих да правя 3 дни протеини по 7 дни смесено Не ми се иска да е много крайна диета с такъв голям ударен период. Мисля си даже да го направя само 3 дни като начален старт, след това да премина направо на смесения период. Смесеният период много ми допада, защото е на принципа на разделното хранене, което много обичам и почти винаги се старая да се храня така ( е в някой случай не се получава ). Тези дни ще хода да се тегля и ще кажа точни килограми и мазнини.
Ordy може ли да си споделиш мерките и резултатите до момента, освен ако не е много лично Благодаря за посрещането и отговора
Отговори с цитат
  #404  
Стар 12th December 2007, 23:34
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Аз няколко пъти съм писала, но иначе няма нищо лично.
започнах 173 см - 65.5 кг., сега съм 59, колкото и целях и ги запазвам същите, вече съм в трета фаза от декември месец.
талия-64см ( май разликата е от рода на 6-7 см., не съм сигурна)
ханш - 78 ( тука също нямаше голямо намаление, защото по принцип имам ненормално тесен таз)
бедра 52-3 ( - 4-5 см. )
за други мерки няма да бъда особено точна, защото нямам началните данни.Мога само да ти кажа, че намалих с 2 номера дънките си и почнах да предпочитам по-късите и претенциозни дрешки =)

Колкото до продължителността на ударния - направи както решиш.После след като минеш втора фаза, можеш да минеш на вариант 3 към 4, т.е. 3 дни протеини и 4 протеини + зеленчуци или аналогично 3 ПЗ и 4 П. Въпрос на избор.Просто работата е, че делиш седмицата на две.И това е вариант, лично аз така правех.
Успех отново и чакам да се включиш с начални мерки и после да отбележиш разликите с времето!
Отговори с цитат
  #405  
Стар 13th December 2007, 05:47
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз винаги съм искала да отслабна.Сега съм 1.71см.,както винаги и съм 62кг.,но не искам да свалям повече в никъкъв случай.Просто не ми отива.Изгубих си чара. Всички ми го казват.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #406  
Стар 14th December 2007, 02:17
Аватара на yakitori
yakitori yakitori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

а каква риба може да се яде всякаква ли? или само бяла?
Отговори с цитат
  #407  
Стар 14th December 2007, 02:31
Аватара на yakitori
yakitori yakitori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

A може ли да кажете още какъв е максимумът калории или може би количеството.. защото аз намерих само това:
http://www.mamaibebe.com/?id=264
което според мен си е чисто гладуване
Отговори с цитат
  #408  
Стар 14th December 2007, 21:36
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Няма никакви ограничения в количеството, това което е на линка е просто примерно меню.Диетата не е нещо конкретно, можеш да ядеш каквото искаш в зависимост точно коя фаза си.И определено не става дума само за варени яйца, суха извара и месо.С малко повече въображение може да се направят много неща.
Риба може всякаква, както и морски деликатеси - миди, скариди, дори ролца от раци.
Като казвам, че няма ограничения в калориите, ме разбирай че не е нужно да си ги броиш, но разбира се не означава и да ядеш по 6 млека дневно и 2 кила месо примерно.Млякото е ограничено до 2 кофички, прясното - 200 мл. най-много, защото е само като добавка.Трябва да се хапва често и по-малко количество, то това си е и тайната на правилното хранене.
Отговори с цитат
  #409  
Стар 15th December 2007, 12:07
Аватара на yakitori
yakitori yakitori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря за отговора!
Аз от днес почвам ударната фаза, само че не знам дали ще има голям ефект, защото досега общо взето пак ядях така, но всякакво месо и сирене.. Но и не се ограничавах, де.. то и затова ми трябва диета..
Та за днес мисля - мляко с трици и 3х 200г свежо сирене.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 15th December 2007, 12:42
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Аз винаги съм искала да отслабна.Сега съм 1.71см.,както винаги и съм 62кг.,но не искам да свалям повече в никъкъв случай.Просто не ми отива.Изгубих си чара. Всички ми го казват.
Това на аватара ти ли си? Защото ако да, бих казала, че си в доста добра форма и нямаш никаква нужда от промени в теглото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.