IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 1st October 2009, 09:07
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
Nine west u Hush Puppies
Виж колекцията на Геокс , имат много ка4ествена стока.А за спортни обувки Екко.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 1st October 2009, 09:14
Blair W. Blair W. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 38
По подразбиране

В екко не съм влизала да си призная , Geox са много удобни, но не толкова разнообразни но пък то си им е стила тва
__________________
So what
Отговори с цитат
  #93  
Стар 1st October 2009, 18:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote=want]
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от "want
Ли4но аз не се водя по марката а по ка4еството .Искам като си купя обувки да мога да ги нося поне 2 сезона а не да се разлепят само след 2 месеца както ми се слу4ваше с бг обувки.Имам 4ифт обувки на Найн Уест които нося ве4е 5 години и нямат късане.[/quote


5та година ,те не са ли вече деформирани
Не са деформирани единственото което им има е леко са протъркани от вътрешната страна на петата.Плюс това когато имаш пове4е 4ифта обувки се запазват здрави по дълго време .
Абе мила ,аз съм със 50 чифта и да ти кажа едва ли ги нося повече от две години....и на втората вече са деформирани независимо каква марка са....ти изби рибата с тези 5 години..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 1st October 2009, 18:05
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
В екко не съм влизала да си призная , Geox са много удобни, но не толкова разнообразни но пък то си им е стила тва
Имам два чита обувки ekko-спортни ,тип маратонки и съм много доволна но ще чакам да ги нося до петата и ще ви кажа как е....
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 1st October 2009, 18:27
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

[quote=Thomi]
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от "want
Ли4но аз не се водя по марката а по ка4еството .Искам като си купя обувки да мога да ги нося поне 2 сезона а не да се разлепят само след 2 месеца както ми се слу4ваше с бг обувки.Имам 4ифт обувки на Найн Уест които нося ве4е 5 години и нямат късане.[/quote


5та година ,те не са ли вече деформирани
Не са деформирани единственото което им има е леко са протъркани от вътрешната страна на петата.Плюс това когато имаш пове4е 4ифта обувки се запазват здрави по дълго време .
Абе мила ,аз съм със 50 чифта и да ти кажа едва ли ги нося повече от две години....и на втората вече са деформирани независимо каква марка са....ти изби рибата с тези 5 години..
Хехехе ами зависи къде живееш там където съм аз нямам разбити улици , кал и киша което спомага за запазването на обувките по дълго време .Колкото за екко имам 2 4ифта от 2-3 години ....ами още са ми здрави едните дадоха малък дефект и преди месец ги върнах(след 2 годишно носене) и ми ги подмениха на драго сърце и без никакви караници с друг модел
Отговори с цитат
  #96  
Стар 1st October 2009, 18:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
В екко не съм влизала да си призная , Geox са много удобни, но не толкова разнообразни но пък то си им е стила тва
Геокс миналата година имаха страхотни ботуши и палта.Тази година още не съм ходила да гледам кво са пуснали в фирмения им магазин.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 1st October 2009, 19:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="wantХехехе ами зависи къде живееш там където съм аз нямам разбити улици , кал и киша което спомага за запазването на обувките по дълго време .Колкото за екко имам 2 4ифта от 2-3 години ....ами още са ми здрави едните дадоха малък дефект и преди месец ги върнах(след 2 годишно носене) и ми ги подмениха на драго сърце и без никакви караници с друг модел [/quoteD

Ами живея и в София и в Австрия но да ти кажа не слизам от кола.... и пак често си подменям обувките....Където и да живееш ,както и да стъпваш все ще се деформират най -малкото по твоя крак ....

А със това ЕККО направо изби рибата.... по твоята логика ти ще си ходиш нон стоп с нови обувки бе мила.... Навсякъде гаранцията е един месец не 2 години...
Ще ми бъде интересно,предполагам и на други тук ако пуснеш снимка на някой 5годишни обувки...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st October 2009, 20:18
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

[quote=Thomi][quote="wantХехехе ами зависи къде живееш там където съм аз нямам разбити улици , кал и киша което спомага за запазването на обувките по дълго време .Колкото за екко имам 2 4ифта от 2-3 години ....ами още са ми здрави едните дадоха малък дефект и преди месец ги върнах(след 2 годишно носене) и ми ги подмениха на драго сърце и без никакви караници с друг модел [/quoteD

Ами живея и в София и в Австрия но да ти кажа не слизам от кола.... и пак често си подменям обувките....Където и да живееш ,както и да стъпваш все ще се деформират най -малкото по твоя крак ....

А със това ЕККО направо изби рибата.... по твоята логика ти ще си ходиш нон стоп с нови обувки бе мила.... Навсякъде гаранцията е един месец не 2 години...
Ще ми бъде интересно,предполагам и на други тук ако пуснеш снимка на някой 5годишни обувки...[/quote]

Ами виж сега скъпите магазини държат на реномето си и за това правят вси4ко възможно да си задържат клиентите си .Когато има фари4ен дефект няма зна4ение колко време си ги носила или поне в Англия е така!Миналата година върнах ботуши(имах ги то4но 2 години) на които се беше протъркала подметката на петата и никой обущар не се нави да ми ги поправи.Обясних в магазина и ми върнаха парите!В англия скъпите магазини предлагат поправка на обувките си като поправката е направена фабри4но а не при махлянския обущар.Знам 4е е трудно за вярване тъй като сравняваш с БГ но тук никой няма да се цигани да ти върне парите или да ти подмени стоката ако наистина оплакването ти е основателно.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 1st October 2009, 20:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Want,и ние ходим в чужбина но чак такъви неща няма....По твоята логика всичките фирменни -скъпи магазини ще фалират ,ако на всеки две години си подменяме обувките...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 1st October 2009, 20:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Want,и ние ходим в чужбина но чак такъви неща няма....По твоята логика всичките фирменни -скъпи магазини ще фалират ,ако на всеки две години си подменяме обувките...

хехех нали не се опитваш да ме убедиш 4е не са ми върнали парите или 4е не са ми подменили обувките ??А отгоре на това не 4етеш какво пиша!Разказах за слу4аи когато има явен фабри4ен дефект което е достатъ4но за да ти върнат парите или поне тук е така!И едно е да ходиш в 4ужбина друго да живееш там постояно и то от много години
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дарисобувки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.