IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd September 2009, 17:51
eli4ka eli4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 56
По подразбиране

заради подобния проблем вчера бях на мамолог. Имам много малка контрактура на проблемната гърда и то точно на мястото, където доктора ми посочи да "мачкам, за да се наместят еднакво". А мамолога ме попита - травма или удар да е имало? Да, да, доктора ще каже "не съм ти правил аз масажите". Е повече масажи след корекцията няма да правя. Другата гърда си е наред, щото нищо не й правих Извинете ме за тона, ама нали докторите трябва да се слушат? Ако те посъветват неправилно и ти ги слушаш сам ли си си виновен?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd September 2009, 22:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eli4ka
Имам много малка контрактура на проблемната гърда и то точно на мястото, където доктора ми посочи да "мачкам, за да се наместят еднакво". А мамолога ме попита - травма или удар да е имало? Да, да, доктора ще каже "не съм ти правил аз масажите". Е повече масажи след корекцията няма да правя.
Eличка, контрактурата няма общо с масажите - и да правиш и да не правиш масажи - ако тялото ти отхвърля организма, капсулата около импланта се затяга и удебелява. И масаж няма да помогне. Масажът помага единствено за да подобри кръвообращението и ако е с натискане надолу - за да помогне за леко отпускане на имплантите
Ако диагнозата ти я потвърди хирург - ще трябва да ти се направи ревизия на съотв. гърда.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th September 2009, 17:57
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

То, какво излиза - няма добър вариант - нито при стария, нито при нов хирург. Ако са и повече от един съвсем ще си прехвърлят топката при евентуален нов проблем след реоперация. Аз тотално се отчаях вече, явно няма да се оправят нещата...все пак ще изчакам още малко и ще ви пиша към какво решение съм се насочила.
Еличка, а мамологът ти потвърди, че джобът е по-ниско и по-голям? Питам, защото при мен лекарят каза, че просто имплантът е слязял по-бързо!?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th September 2009, 18:00
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

а и аз масажирам усилено
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th September 2009, 18:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

дабъл бабъла е усложнение, което е свързано с неправилно поставяне на имплантите и за съжаление масажите нямат нищо общо с неговото подобрение..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th September 2009, 19:41
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

да, така мисля и аз...;(, но като трябва ще изчакам, въпреки че е ясно според мен, че няма да се оправи ;(
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th September 2009, 21:11
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да така е,ако джобът ти е отворен много високо,никакви масажи не могат да го смъкнат. Но не съм съгласна,че корекцията е сложна
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th September 2009, 21:16
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wonder
....Питам, защото при мен лекарят каза, че просто имплантът е слязял по-бързо!?
Ти май си се объркала нещо-от този пост се разбира,че имаш ботъминг,а не дабъл-бабъл?!
Ако е така,масажите могат само да влошат нещата,а за всичко останало си права-лекарска грешка е и е сложно за "поправка"
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th September 2009, 07:24
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Ами, почвам да се обърквам да. Като цяло - гърдата е "пресечена" и изглежда точно като дабъл бабъл, но и е малко по-ниско от другата. Тук с мен се свърза и друга жена със същия проблем, оперирана при същия хирург, тя е ходила при няколко други специалисти и са и обяснили, че джобът е по-голям и по-нисък....Не знам дали това е причината и при мен, но лекарят ми сам каза, че не е никак лесно за оперативно коригиране и затова иска да го избегне.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th February 2010, 22:07
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

wonder ,имат ли развитие при тебе нещата?Ако си писала в някой друг раздел-не можах до го намеря.Писах ти на лични
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Dublebubbleкакжодаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.