IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3031  
Стар 6th June 2015, 05:37
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета, след операция съм вече 15 дена,но цикъла ми дойде и сега болките са пак доста силни! След лежане по дълго време на леглото все още едвам ставам,подпирам се издърпвам,все още много трудно! Чувала съм че жени които са тренирали повече гръдния мускул по бавно се възстановяват, по дълго време е необходимо на мускула да се отпусне (успокои) за да приеме чуждото тяло,незнам дали е така ама...!
Отговори с цитат
  #3032  
Стар 10th June 2015, 06:52
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета искам да ви питам нещо! Вече съм 20 дни след операцията, през деня е добре, но вечер,през нощта болките ми са много силни, не мога дори да спя от болки! Мина трудния период в началото ,мислех че до към 15-20тия ден болките отминават! Моля ви споделете мнение!
Отговори с цитат
  #3033  
Стар 10th June 2015, 07:14
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spetrova Виж мнението
Момичета искам да ви питам нещо! Вече съм 20 дни след операцията, през деня е добре, но вечер,през нощта болките ми са много силни, не мога дори да спя от болки! Мина трудния период в началото ,мислех че до към 15-20тия ден болките отминават! Моля ви споделете мнение!
Здравей,трябва мъничко търпение.Ти си с по големи импланти,а доколкото знам колкото по големи толкова повече болки.
Би ли споделила каква беше цената при доктора за импланти ментор?
Отговори с цитат
  #3034  
Стар 10th June 2015, 08:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Петрова, звънни на хирурга.... не е нормално на 20 дена да не можеш да спиш от болки. Дали са големи или малки болките би трябвало да отминат за седмица до 10 дни. След това има някакъв дискомфорт, но в никакъв случай не е болка за умиране.... така че обаждай се на доктора.
Отговори с цитат
  #3035  
Стар 10th June 2015, 08:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Това с болките е много относително, аз 30 дни ревях като магаре от болки, буквално, не лъжа
Верно, че при мен е по-различно, но съм говорила с жени, които в моя случай са минали с дискомфорт, докато аз откачих
Отговори с цитат
  #3036  
Стар 10th June 2015, 09:28
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Това с болките е много относително, аз 30 дни ревях като магаре от болки, буквално, не лъжа
Верно, че при мен е по-различно, но съм говорила с жени, които в моя случай са минали с дискомфорт, докато аз откачих
Абсолютно си права,има жени не могат да мръднат от леглото,а има такива които си се обслужват сами веднага.Всичко е до човека.
Но принципно колкото по голям е импланта толкова по трудно тялото го приема,това е и причината малко хирурзи да се навиват да слагат големи.
Отговори с цитат
  #3037  
Стар 10th June 2015, 09:36
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

моите са малки, сигурно най-малките тук 275сс
Отговори с цитат
  #3038  
Стар 10th June 2015, 15:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пак повтарям НЕ е нормално да не можеш да спиш от болка 20 дни след операцията.... ако само ще си чешаме езиците с постове за това колко повече боли по-голям имплант... тва и аз го мога
Отговори с цитат
  #3039  
Стар 10th June 2015, 16:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тите, пак зависи от това колко се реже (за случаи като твоя). Има значение и колко са травмирани тъканите. В общия случай само на поставяне на импланти има значение и как пипа хирургът... никоя от нас не е наясно колко са ни ръчкали докат ги натъпчат вътре

Последно редактирано от lily.ana : 10th June 2015 на 17:12
Отговори с цитат
  #3040  
Стар 10th June 2015, 22:04
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Пак повтарям НЕ е нормално да не можеш да спиш от болка 20 дни след операцията.... ако само ще си чешаме езиците с постове за това колко повече боли по-голям имплант... тва и аз го мога
Много е хубаво,че имаш такъв талант.Форума за това е форум за да 'си чешем езиците'.И всеки да каже каквото знае,пък може да бъде полезен на някой.
Едва ли не се е сетила да звъни на хирурга,а е чакала ти да и го кажеш.
Така както хората не дискутират колко уместни или неуместни са твоите постове бъди така любезна,ти също да уважаваш чуждото мнение.
Не сме тук да се правим на умни и остроумни.А да си бъдем полезни.
Съжалявам,че спамя темата,но не мога да си премълча при подобни изблици на злоба
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:13.